Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Voltam kint az előbb a bankba... olyan "tuti" román audit láttam.. :D

Audi A6.. senkinek sem kell bemutatni. Luxusautó, gyárilag a legszebb.

Ezen: Sötétített üveg ( még belefér ), ilyen falusi lócára (fővárosiaknak: pad :wacko: ) emlékeztető spojler szerű vacak, hátul a lámpa kicserélve kristálylámpára, felni pedig suzokisok által kedvelt gagyi "tuningfelni", megfestve ilyen rikító vörösre. és persze a hátsó szélvédőn ////Apline matrica.... :wacko:

szerk.:

Jaaa és majdnem elfelejtettem, krómozott kályhacső.

:wacko: :D :D Ez mekkora duma ;)

(ne tévesszem meg a pesti tartózkodási helyem :P Peszéri parasztgyerek vagyok ;)

Link to comment
Megosztás:

Neem :D

Ilyen rusnya audit még nem láttam amúgy. :D Ha lenne egy A6os audim én nem tuningolnám... Szerintem az gyárilag a legszebb, legkifejezőbb.

Olyan mint egy gyönyörű passat. egyszerűen szép! :D :wacko: Minden álmom egy ilyen!:wacko:

Tavaly majdnem ilyet vettem astra helyett (+ a Fábiát is eladtam volna) csak szűrkébe. Csak sajna nem jött össze. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

:P ;) ;) Ez mekkora duma :)

(ne tévesszem meg a pesti tartózkodási helyem :P Peszéri parasztgyerek vagyok ;)

ááá....sajnálom azokat amúgy akik nem tudják milyen vidéken élni. Faluban reggel elmenni az 1etlen boltba ( privát üzletlánc ) :D

Vagy hogy mindenki köszön az utcán. Szerintem jó, én szeretem. Debreceni vagyok... de egészen tavalyig míg nem volt munkám nyaranta mindíg nyírábrányba voltam...Mekkora bulik voltak a kocsmába, meg a helyi 1etlen gyrososnál :D :D Meg a falunap... :P

Olyan mint egy gyönyörű passat. egyszerűen szép! :wacko: :wacko: Minden álmom egy ilyen!:wacko:

Tavaly majdnem ilyet vettem astra helyett (+ a Fábiát is eladtam volna) csak szűrkébe. Csak sajna nem jött össze. :D

Valóban szép ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

De akkor pdtdit vegyél, mert azok jók, és mindegyikben kevés a km. :D

;) azzz.

De akkor is nagyon tetszenek, kinézetre, formára, és komolyan is mennek. (sógornak volt egy ilyesmi, kombi, 250.000-el vette németből, ő ment még vele 220.000-et, utánna eladta. ;) 1x túrbót kellett cserélni rajta,mert a szemit is kitaposta a verdának ;) , más baja nem volt. (igaz ez nem volt kis összeg, 100.000ért szereztünk egy szervízből "legálisan" :P "kihozottat" :D, de újat!

Nagyon hajtja a gépeket, 210-et mentünk azzal a passattal, de nálla a gázpedál alapállása a padló. :wacko:

Jó persze vannak rosszak is köztük az ilyenek közt, főleg a magyar piacon! :D

Egyébként meg is néztem azt az autót, óra szerint 190.000 volt benne, 6-7 évesen. de gyanús volt azért... :wacko:

Inkább maradtam a 2. autónak, az astránál, és nem bántam meg! :P Nagyon szeretem ezt is, igaz nem egy erőművész, de megbízható, és keveset eszik! ;) Ennyi nekem elég is! :)

Ki tudja, a passattal lehet már valamelyik fáról vakartak volna le, mert elszaladt volna velem a ménes! :wacko:

Link to comment
Megosztás:

aha...és a szervizelése is filléres művelet. De amúgyis....sose romlik el.. Igaz? :D

Sógornak most ilyen az egyik autója. kép1 kép2

Eszméletlen gyönyörű... :wacko:

újonnan vette, és még semmi gond nem volt vele... (de megjegyzem óvatosan járatta, de az első km-eken megnéztük azért, hogy mit megy. :wacko: :wacko: (nálla van pínz, nem számít. :D )

Link to comment
Megosztás:

Jah és 1000km-en 1 liter olaj normális a szervíz szerint :wacko:

Ez baromság! sose ette neki az olajat! :wacko:

Minden autónak van hibája, haverék új Astrája is megadta magát 20.000 km-nél, adagolót cseréltek rajta garanciában, azért az sem semmi egy 3millás autónál nem? :D

Jó szerintem hagyjuk is, ez Opelfórum!

Link to comment
Megosztás:

Sógornak most ilyen az egyik autója. kép1 kép2

Eszméletlen gyönyörű... :wacko:

újonnan vette, és még semmi gond nem volt vele... (de megjegyzem óvatosan járatta, de az első km-eken megnéztük azért, hogy mit megy. :wacko: :wacko: (nálla van pínz, nem számít. :D )

Nem tudom, de volt már párszor szerencsém Borához, az a kék műszerfal-világítás az én szemem nagyon bántotta...hál' istennek a VW le is szokott róla és most már szép fehérrel hozza ki az új modelleket.

Link to comment
Megosztás:

Jah és 1000km-en 1 liter olaj normális a szervíz szerint :D

Érdekes dolgot találtam ITT

mégpedig ezt:

O. János - OPEL CORSA 1,2 2003-as megengedett olaj fogyasztás

Kérdésem az lenne,hogy kb mennyi az opel corsa 1,2 2003-as megengedett olaj fogyasztása.Az esetemben kb 8deci körül van/1000km.De ha pályán használom ez nő.

Mi lehet a baja.

Előre is köszönöm válaszukat.

Janek

Tisztelt Oláh János!

Sajnos konstrukciós hibáról van szó, amit az Opel nem ver nagy dobra. A gyári olajfogyasztás 0.8l/100km. Amennyiben a gépkocsi ennél többet fogyaszt, a motorolajat adalékolni kell. Wyns adalékot szoktuk használni ebben az esetben. Némileg csökkent az olajfogyasztást.

Üdvözlettel:

Scheiling bt.

Nem tudom, de volt már párszor szerencsém Borához, az a kék műszerfal-világítás az én szemem nagyon bántotta...hál' istennek a VW le is szokott róla és most már szép fehérrel hozza ki az új modelleket.

Igaz, de lehet állítani, halványabban nem olyan gáz. De a fehér sooka szebb az biztos! :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom, de volt már párszor szerencsém Borához, az a kék műszerfal-világítás az én szemem nagyon bántotta...hál' istennek a VW le is szokott róla és most már szép fehérrel hozza ki az új modelleket.

Jóbarátomnak egy 2002es VW Poloja van. Ott is kék a műszerfal, és vörös a mutató. Nekem tetszik. éjszaka se bántotta a szemem. Az az autó nagyon ott van. 1.2es 3hengeres 6V. Szerintem nagyon megy az az autó annak ellenére hogy 1.2 és 3 henger.

ilyen

Link to comment
Megosztás:

Jóbarátomnak egy 2002es VW Poloja van. Ott is kék a műszerfal, és vörös a mutató. Nekem tetszik. éjszaka se bántotta a szemem. Az az autó nagyon ott van. 1.2es 3hengeres 6V. Szerintem nagyon megy az az autó annak ellenére hogy 1.2 és 3 henger.

A Fábia 1.2 12V, ugyanaz a 3 henger, és igaz, elég jól megy, érdekes módon fogom vele az 1.4-es 80pacist, azt mondják ez a 3hengeres moci eléggé el van találva! :wacko: (Viszont könnyű megölni, nemigazán szereti a nagyon magas, tartós tempót! értsd 240 fölött :wacko: ) Összességében jó kis autó alföldre, de hegyekbe nem való, az astra 1000x jobban húz ott főleg 5 személlyel, és pakkal! :D (voltam a Fábiával is erdélyben körúton, átlag 6-6,5-ös fogyira jöttem ki, de ezért nem kaptam semmi élvezetet :D nemúgy mint az astrával, azzal dinamikusan lehet haladni, még fullba pakolva is! :D

Ja és a klímát hegyekben el KELL felejteni, gyenge oda az 1.2-es moci, szörnyen gyenge! :wacko:

Link to comment
Megosztás:

A Fábia 1.2 12V, ugyanaz a 3 henger, és igaz, elég jól megy, érdekes módon fogom vele az 1.4-es 80pacist, azt mondják ez a 3hengeres moci eléggé el van találva! :wacko: (Viszont könnyű megölni, nemigazán szereti a nagyon magas, tartós tempót! értsd 240 fölött :wacko: ) Összességében jó kis autó alföldre, de hegyekbe nem való, az astra 1000x jobban húz ott főleg 5 személlyel, és pakkal! :D (voltam a Fábiával is erdélyben körúton, átlag 6-6,5-ös fogyira jöttem ki, de ezért nem kaptam semmi élvezetet :D nemúgy mint az astrával, azzal dinamikusan lehet haladni, még fullba pakolva is! ;)

Ja és a klímát hegyekben el KELL felejteni, gyenge oda az 1.2-es moci, szörnyen gyenge! :wacko:

ááá a srác nem pörgeti nagyon. :D :P ;) ;) 1szer 4.-ben kihúzatta teljesen folytásig, valami 145 fölött volt, na akkor elrepedt 1 vákumcső az EGR szelepnél. De lehet hogy csak véletlen egybeesés. Tényleg nagyon jó a VW-nek a 3 hengerese. Mindíg megtéveszt amikor egy fábia megy el valahol..mindíg nézem hogy nem-e haver poloja :P

Link to comment
Megosztás:

ááá a srác nem pörgeti nagyon. :D :P ;) ;) 1szer 4.-ben kihúzatta teljesen folytásig, valami 145 fölött volt, na akkor elrepedt 1 vákumcső az EGR szelepnél. De lehet hogy csak véletlen egybeesés. Tényleg nagyon jó a VW-nek a 3 hengerese. Mindíg megtéveszt amikor egy fábia megy el valahol..mindíg nézem hogy nem-e haver poloja :P

Én is nagyon szeretem! :D Formára is, meg azért 2-3 személlyel elég jó dinamikus! Fölötte már sajnos nem :wacko: , klímával meg pláme! :wacko:

Én se hajtom agyon, végül is én fizetem a törlesztőjét, még majdnem egy évig. (egyem meg azt a jó kis svájci frankos hitelt! :wacko: )

De azért ha lassan is gyorsul 130 felett, de GPS-szerint a 180-at kiszedtük belőle a haverokkal! :D Haver 1.4-ese is ennyit megy! ;)

Link to comment
Megosztás:

Én is nagyon szeretem! :D Formára is, meg azért 2-3 személlyel elég jó dinamikus! Fölötte már sajnos nem :wacko: , klímával meg pláme! :wacko:

Én se hajtom agyon, végül is én fizetem a törlesztőjét, még majdnem egy évig. (egyem meg azt a jó kis svájci frankos hitelt! :wacko: )

De azért ha lassan is gyorsul 130 felett, de GPS-szerint a 180-at kiszedtük belőle a haverokkal! :D Haver 1.4-ese is ennyit megy! :P

;) Ha benzines autót vennék amúgy ilyet vennék. 1.2es 3hengeres Polo, vagy Fábia. Amúgy a Fábiának a műszerfala is ilyen ugye?

Link Csak ezen a fordulatszámmérő dízel.. :D

Link to comment
Megosztás:

Ilyenen tanultam meg vezetni! :D Szerettem azért! ;)

Ekkor már vezettem a fater öléből! :wacko: :P

http://s6.images.www.tvn.hu/2010/08/04/13/...434433b4672.jpg

Komoly mi? :wacko: :wacko: :D

Ez a legelső 100-as skodánk, a másik már extrásabb volt, azon szüllyesztett kilincsek voltak, hasonló mint az astrán! ;)

:D :P

Dekomoly ;)

Én már nagypolskin kezdtem az ipart, akkor már a Skoda le volt támasztva. De ez a kép odab@sz ;)

Link to comment
Megosztás:

:wacko: Ha benzines autót vennék amúgy ilyet vennék. 1.2es 3hengeres Polo, vagy Fábia. Amúgy a Fábiának a műszerfala is ilyen ugye?

Link Csak ezen a fordulatszámmérő dízel.. :wacko:

Hasonló, nem pont ilyen azért. :wacko: Ilyen.

Képek róla ITT.

És azért fogyasztásilag is eléggé rendben van! :D 5-6 L/100 km, ha ölöm, akkor 7L :D Kb ennyit megyek 1 tankkal (kb 48L-megy bele, ha nem tök üres a tank)

Innen még van a végéig, de azért ez sem rossz! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.