Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

:D :D

:wacko: :wacko: Ez jó

Letöltöttem a knight rider megapakkot. ( 4 évad a régi sorozatból, kettő mozifilm, magyar szinkronhangokkal interjú, 2 knight rider játék, és a sorozatban és filmben elhangzott összes zene. Ez így 38 Giga durván.) Nah az lenne a bajom, hogy power DVD-vel játszanám le a sorozatot, 1 rész 700 mega, van hozzá felirat meg minden. De nekem egyszerre szól a magyar hang, és az angol is. Lehet ezt állítani??

Zotya! Azért ez ugye már durva? ! :wacko: :D

Én ugyanezt BS-playerrel nézem, ott tudsz is választani audiósávot! :P

Link to comment
Megosztás:

Valakinek amúgy nincs ötlete hogy miért csinálja ezt a gép:

Belépek 1 mappába, ahol CSAK videófájlok, vagy 1 darab videófájl van... és az az ablak aktív amiben vannak a videófájlok, pár másodpercre megfagy a windows, és Dr. Watson hibával újraindítja a windows explorert... Ez mitől van?? Csak akkor csinálja ha a videófájlok vannak az aktív ablakban. Ha van mondjuk 1 videófájl, és képek plusz egyéb fájlok akkor már nem. Valakinek valami ötlete?

Link to comment
Megosztás:

Valakinek amúgy nincs ötlete hogy miért csinálja ezt a gép:

Belépek 1 mappába, ahol CSAK videófájlok, vagy 1 darab videófájl van... és az az ablak aktív amiben vannak a videófájlok, pár másodpercre megfagy a windows, és Dr. Watson hibával újraindítja a windows explorert... Ez mitől van?? Csak akkor csinálja ha a videófájlok vannak az aktív ablakban. Ha van mondjuk 1 videófájl, és képek plusz egyéb fájlok akkor már nem. Valakinek valami ötlete?

Mikori a Winfos?

Link to comment
Megosztás:

Mikori a Winfos?

Hát még áprilisban vettem a gépet. Akkor tettem fel rá az XP-t. SP3-as windows. Frissíti magát, eddigi legtisztább, legjobb windowsom ami volt. ( bár sztem csak a gép tehet róla, mert nagyon gyors).

Állítólag valami Kodek hiba okozza. Legalábbis ezt olvastam más felhasználóktól akiknek ilyen volt. Ajánlották rá a CCCP kodeket. Majd kipróbálom ha hazamentem. Így belegondolva tényleg akkor lépett fel a hiba amikor valami lejátszóm lefrissítette magát...és kérdezte, hogy húzzon-e le vele 1 codecet mert azzal stabilabb lesz a lejátszó(nem lett). Én meg igent nyomtam... :D

Link to comment
Megosztás:

Mineeekk????

Nem kell ehhez szaktudás!!! :wacko: Csak ész, és némi kézügyesség! :D

Hidd el, ha te csinálod, akkor sokkal jobban fogod értékelni! :wacko: :D

Jó szórakozást hozzá!

Tudom, hee, azért mondtam a kárpitost, hogy anyagot tudjak venni... :wacko: Én fogom cserélni, pontosan ezért: Hidd el, ha te csinálod, akkor sokkal jobban fogod értékelni! :

Link to comment
Megosztás:

Hát még áprilisban vettem a gépet. Akkor tettem fel rá az XP-t. SP3-as windows. Frissíti magát, eddigi legtisztább, legjobb windowsom ami volt. ( bár sztem csak a gép tehet róla, mert nagyon gyors).

Állítólag valami Kodek hiba okozza. Legalábbis ezt olvastam más felhasználóktól akiknek ilyen volt. Ajánlották rá a CCCP kodeket. Majd kipróbálom ha hazamentem. Így belegondolva tényleg akkor lépett fel a hiba amikor valami lejátszóm lefrissítette magát...és kérdezte, hogy húzzon-e le vele 1 codecet mert azzal stabilabb lesz a lejátszó(nem lett). Én meg igent nyomtam... :D

Vágom. Akkor tuti kodek gond lesz. Bár én CCCP kodeket nem ismerem :wacko:

Amióta a Kmplayert használok, azóta nincs ilyen gondom (beépített kodek) :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Vágom. Akkor tuti kodek gond lesz. Bár én CCCP kodeket nem ismerem :D

Amióta a Kmplayert használok, azóta nincs ilyen gondom (beépített kodek) :wacko:

HÁt nekem van a BSplayer, ugye a "gyári" Wmp 10, illetve Power DVD 8-as. Suliban használták a tanárok mindíg a Kmplayert, most hogy így mondod. Ott is jónak bizonyult, mindent lejátszott.

Link to comment
Megosztás:

Hát még áprilisban vettem a gépet. Akkor tettem fel rá az XP-t. SP3-as windows. Frissíti magát, eddigi legtisztább, legjobb windowsom ami volt. ( bár sztem csak a gép tehet róla, mert nagyon gyors).

Állítólag valami Kodek hiba okozza. Legalábbis ezt olvastam más felhasználóktól akiknek ilyen volt. Ajánlották rá a CCCP kodeket. Majd kipróbálom ha hazamentem. Így belegondolva tényleg akkor lépett fel a hiba amikor valami lejátszóm lefrissítette magát...és kérdezte, hogy húzzon-e le vele 1 codecet mert azzal stabilabb lesz a lejátszó(nem lett). Én meg igent nyomtam... :wacko:

Próbáld majd ezzel, nekem is volt már ilyen gondom:

Download K-Lite Codec Pack 6.2.0 Full

Nekem komolyan a BsPlayer jött be a legjobban. lehet maradi vagyok, de ez nekem mindent játszik! :wacko:

Amúgy én olyan figura vagyok, aki a megszokottat szereti, ezeréves programokat is használok, mert szeretem őket (pl. képnéző: ACDC 32 V2.4 - igen tudom, tudom már van belőlle 12-es verzió is, de nekem a régi tetszik, ez van! :D )

Link to comment
Megosztás:

Próbáld majd ezzel, nekem is volt már ilyen gondom:

Download K-Lite Codec Pack 6.2.0 Full

Nekem komolyan a BsPlayer jött be a legjobban. lehet maradi vagyok, de ez nekem mindent játszik! :wacko:

Amúgy én olyan figura vagyok, aki a megszokottat szereti, ezeréves programokat is használok, mert szeretem őket (pl. képnéző: ACDC 32 V2.4 - igen tudom, tudom már van belőlle 12-es verzió is, de nekem a régi tetszik, ez van! :D )

Köszi a linket! Ha ezt a K-Litet kodeket leszedem akkor a BSplayer mindent fog játszani? Mert volt, hogy 1es videófájlokat nem játszott le. Régen nekem is mindent vitt a BSplayer. Aztán az új gépen nemigazán szerettem mert itt meg szinte semmit sem játszott le. Feltételezem, hogy 1 jó Kodek hiánya miatt csinált ilyet, ugye??

Link to comment
Megosztás:

Köszi a linket! Ha ezt a K-Litet kodeket leszedem akkor a BSplayer mindent fog játszani? Mert volt, hogy 1es videófájlokat nem játszott le. Régen nekem is mindent vitt a BSplayer. Aztán az új gépen nemigazán szerettem mert itt meg szinte semmit sem játszott le. Feltételezem, hogy 1 jó Kodek hiánya miatt csinált ilyet, ugye??

Szerintem igen! :D

Link to comment
Megosztás:

Vágom. Akkor tuti kodek gond lesz. Bár én CCCP kodeket nem ismerem :D

Amióta a Kmplayert használok, azóta nincs ilyen gondom (beépített kodek) :wacko:

Én a KMplayerre haragszok, mert mikor TV-re nyomom a képet(mint másodlagos monitor), akkor nagyon sötét a kép és nem is tudom állítani...

Ezért inkább BSPlayer megy nálam is...

:wacko:

WMPlayer meg felejtős... :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Én a KMplayerre haragszok, mert mikor TV-re nyomom a képet(mint másodlagos monitor), akkor nagyon sötét a kép és nem is tudom állítani...

Ezért inkább BSPlayer megy nálam is...

:P

WMPlayer meg felejtős... ;)

Ami Windows-al kezdődik, az mind felejtős! ;) :wacko: :D :D

www.tvn.hu_35cd66b961011013ad83a8f6f77a69fc.jpg

Ez gyári bőrkormány??? :wacko:

Ilyet még sosem láttam, de nagyon tetszik! :wacko: :D

Link to comment
Megosztás:

Voltam kint az előbb a bankba... olyan "tuti" román audit láttam.. :D

Audi A6.. senkinek sem kell bemutatni. Luxusautó, gyárilag a legszebb.

Ezen: Sötétített üveg ( még belefér ), ilyen falusi lócára (fővárosiaknak: pad :wacko: ) emlékeztető spojler szerű vacak, hátul a lámpa kicserélve kristálylámpára, felni pedig suzokisok által kedvelt gagyi "tuningfelni", megfestve ilyen rikító vörösre. és persze a hátsó szélvédőn ////Apline matrica.... :wacko:

szerk.:

Jaaa és majdnem elfelejtettem, krómozott kályhacső.

Link to comment
Megosztás:

Voltam kint az előbb a bankba... olyan "tuti" román audit láttam.. :wacko:

Audi A6.. senkinek sem kell bemutatni. Luxusautó, gyárilag a legszebb.

Ezen: Sötétített üveg ( még belefér ), ilyen falusi lócára (fővárosiaknak: pad :wacko: ) emlékeztető spojler szerű vacak, hátul a lámpa kicserélve kristálylámpára, felni pedig suzokisok által kedvelt gagyi "tuningfelni", megfestve ilyen rikító vörösre. és persze a hátsó szélvédőn ////Apline matrica.... :wacko:

Hopp hopp, azé' vigyázzunk csak .... ;)

:D :D :P

(azóta már nincs rajta :D)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.