Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

És még a lopott sisakodhoz is jó lett volna :wacko: :wacko:

Egy-két takaróponyvát azért megmentettem, az baj, hogy nem eleget. :D Jövőre a Blitzre kell szerezni valami pavilont, széket-asztalt, nem mintha nem lett volna jó Ditával a kocsiban üldögélni esőben, de azért a nagy társaság az igazi. :wacko: Persze nem ártana, ha több F-es megjelenne mint most. :D

Link to comment
Megosztás:

Jövőre a Blitzre kell szerezni valami pavilont, széket-asztalt, nem mintha nem lett volna jó Ditával a kocsiban üldögélni esőben, de azért a nagy társaság az igazi. :D Persze nem ártana, ha több F-es megjelenne mint most. :wacko:

Ha szombaton nem dolgoztam volna akkor fogtam volna Lacikát (ha jött volna) és uzsgyi le de nem úgy jött össze :wacko: talán majd jövőre.. :D

Nyugaton milyen a klíma? Szakad az eső meg ilyenek?? :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Tudom hogy ez nem az a hajó....De nem tud valaki esetleg egy olyan progit amivel videót tudok szerkeszteni? :D Van egy 10perces videóm, és szeretnék két 5perceset csinálni belőle, hogy fel tudjam tenni YouTube-ra :wacko:

5 percnél kapcsold ki a monitort...na jóccakát. :wacko: :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Ez nagyon komoly! :D Bellül raktál valamit a csavarfej, és a belső közé? :D Melóztem egy sátorgyártó cégnél, egyszer hoztak kevlárszövetet, golyóálló mellényt gyártottunk volna, hoztak spéci ollót elvágni de az utolsó fecniig összeszedték a darabokat, pedig egyből arra gondoltam miylen jó lenne egy csik a külső-belső közé. Csak aztán nem bírtuk megvarrni, nem vitte átt a tű. :wacko:

Egy hosszában szétvágott régi belsőt tettem oda, bár egy métert se mentem még vele, szerintem jégen jó lesz. Jópár hétig tartotta a nyomást, mielőtt leeresztett. Teszkós külső, másra nem volt jó :wacko:. A kopott 2.1es Schwable-t nem volt szívem szétfurkálni, még mindig jobb volt mint ez.

Egyébként befektetett órák számában meg sem közelíti egy ilyen a ledes műszerfalat :D

Már várom, hogy ki lehessen próbálni a Tatai tavon, persze inkább éjjel, mert nem látják annyian milyen ökrök vagyunk, meg nem lenne jó átmenni ezzel valakin :wacko:

ui:eső, az itt bizony van.

Link to comment
Megosztás:

Sajna a pontos címet nem tudom, Debrecenben a vasútállomás előtt le kell menni egy egyirányú utcában (onnan ismered meg, hogy buszok állnak végig) és annak a végén lesz pont az az üzlet. Mindenféle szövet, kárpitanyag van ott, egy nagy lerakat!

Az anyagnak a neve egyszerűen autóba való tetőkárpit, kapásból mutatnak neked vagy 5 félét. :D

Szerk.:

Kicsit utánnanéztem a neten: Salétrom utcán van. ITT a képen láthatod hogy hol.

Köszi majd sógort ráuszítom ők járnak minden héten

Link to comment
Megosztás:

Egy-két takaróponyvát azért megmentettem, az baj, hogy nem eleget. :D Jövőre a Blitzre kell szerezni valami pavilont, széket-asztalt, nem mintha nem lett volna jó Ditával a kocsiban üldögélni esőben, de azért a nagy társaság az igazi. :wacko: Persze nem ártana, ha több F-es megjelenne mint most. :D

Én inkább jelentem volna meg C Kadettal vagy Insigniával. :wacko: :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Tudom hogy ez nem az a hajó....De nem tud valaki esetleg egy olyan progit amivel videót tudok szerkeszteni? :D Van egy 10perces videóm, és szeretnék két 5perceset csinálni belőle, hogy fel tudjam tenni YouTube-ra :wacko:

esetleg a virtualdub-bal vagy valami hasonlatossal...Pinnacle video studio

:wacko:

Link to comment
Megosztás:

:D :P

:wacko:
;)

:wacko: :wacko: Ez jó

Letöltöttem a knight rider megapakkot. ( 4 évad a régi sorozatból, kettő mozifilm, magyar szinkronhangokkal interjú, 2 knight rider játék, és a sorozatban és filmben elhangzott összes zene. Ez így 38 Giga durván.) Nah az lenne a bajom, hogy power DVD-vel játszanám le a sorozatot, 1 rész 700 mega, van hozzá felirat meg minden. De nekem egyszerre szól a magyar hang, és az angol is. Lehet ezt állítani??

Zotya! Azért ez ugye már durva? ! :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.