Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Na ezért nem megyek én F1-re :wacko: ennyiből bőven megoldom az éves nyaralást és talán még a DUV-i Kadett talit is.. :D :P

Sátorhely bérlés 1millió2 asszem.. ;)

lementem na mondom ránézek a recsegő biciklipedálra... Akkora utolsó szemétláda hogy még szétszedni se lehet... Legszivesebben felgyújtanám. Olyan ideges lettem. Rohadt tescos szemét. áááááh... :wacko: :wacko: :D :D

Link to comment
Megosztás:

lementem na mondom ránézek a recsegő biciklipedálra... Akkora utolsó szemétláda hogy még szétszedni se lehet... Legszivesebben felgyújtanám. Olyan ideges lettem. Rohadt tescos szemét. áááááh... :wacko: :wacko: :wacko: :D

Hozd el holnap tesó ;) a vágópisztoly leszedi :P :P ;) viccen kívül kell egy cső ami a villáskulcsot meghosszabbítja és le lehet róla venni ;) ne aggódj, az enyémét 1 hete zsíroztam újra, mondhatom nem volt nagy vicc leszedni de nem is volt egyszerű ;) valami állat jól ráhúzta a hajtókarra... :D :D

Amúgy a bal pedált szemből nézetben jobbra kell hajtani levételhez, a jobbost meg balra.. :)

Link to comment
Megosztás:

Sátorhely bérlés 1millió2 asszem.. :D

lementem na mondom ránézek a recsegő biciklipedálra... Akkora utolsó szemétláda hogy még szétszedni se lehet... Legszivesebben felgyújtanám. Olyan ideges lettem. Rohadt tescos szemét. áááááh... :wacko: :wacko: :wacko: :D

Hadd találjam ki....alátét, és felette elperemezve a tengely vége? Majd elkopik, és leesik magától. :P Ha mákod van, akkor amikor rátehénkedsz emelkedőn, és nutella lesz a mogyoróból. :D

Link to comment
Megosztás:

Hozd el holnap tesó ;) a vágópisztoly leszedi ;) :wacko: :wacko: viccen kívül kell egy cső ami a villáskulcsot meghosszabbítja és le lehet róla venni :P ne aggódj, az enyémét 1 hete zsíroztam újra, mondhatom nem volt nagy vicc leszedni de nem is volt egyszerű :P valami állat jól ráhúzta a hajtókarra... :D :wacko:

16os racsnissal próbáltam de be se fér oda ahova kéne... :D Sima villáskulcs meg egyáltalán nem fér be mert van egy kis háza annak a csavarnak. Meg nekem az is gáz lenne, hogy rá van rozsdásodva keményen...majd hétvégén vmit csinálok vele. a végén tényleg lehet levágom onnan :D

Link to comment
Megosztás:

Sátorhely bérlés 1millió2 asszem.. ;)

lementem na mondom ránézek a recsegő biciklipedálra... Akkora utolsó szemétláda hogy még szétszedni se lehet... Legszivesebben felgyújtanám. Olyan ideges lettem. Rohadt tescos szemét. áááááh... :wacko: :wacko: :wacko: :D

Hozd el holnap tesó :D a vágópisztoly leszedi :) :P ;) viccen kívül kell egy cső ami a villáskulcsot meghosszabbítja és le lehet róla venni :P ne aggódj, az enyémét 1 hete zsíroztam újra, mondhatom nem volt nagy vicc leszedni de nem is volt egyszerű :P valami állat jól ráhúzta a hajtókarra... :D :D

Amúgy a bal pedált szemből nézetben jobbra kell hajtani levételhez, a jobbost meg balra.. ;)

Holnap 4 körülre megyünk érünk le. Kalapácsom van, szívesen segítek ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Hadd találjam ki....alátét, és felette elperemezve a tengely vége? Majd elkopik, és leesik magától. :D Ha mákod van, akkor amikor rátehénkedsz emelkedőn, és nutella lesz a mogyoróból. :D

szerintem is az lehet a probléma...

ezeket nem zsírozni kell, hanem olajat csöppenteni bele vagy pedig lecserélni a taposót! :wacko: (nem a hajtómű tengelynél ropog igaz?)

párszázas menüként lehet kapni! :wacko: :wacko:

Link to comment
Megosztás:

16os racsnissal próbáltam de be se fér oda ahova kéne... :wacko: Sima villáskulcs meg egyáltalán nem fér be mert van egy kis háza annak a csavarnak. Meg nekem az is gáz lenne, hogy rá van rozsdásodva keményen...majd hétvégén vmit csinálok vele. a végén tényleg lehet levágom onnan :D

Jaaa :D te az egész hajtókart le akarod szedni :wacko: akkor nézd meg nincs-e valami menet a csavar körül a hajtókarban :P ugyanis akkor lehúzó kell :D ha kell van meg rancsnis készlet is... :wacko:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nem tyemmi: 27 regisztrált felhasználó olvassa jelenleg ezt a fórumot

Link to comment
Megosztás:

Jaaa :D te az egész hajtókart le akarod szedni :wacko: akkor nézd meg nincs-e valami menet a csavar körül a hajtókarban :P ugyanis akkor lehúzó kell :D ha kell van... :wacko:

próbáltad már lehúzni az ilyet? Mert én próbáltam...és a csapágylehúzó simán elhajlott...pedig nem kis darab volt... :wacko:

Aztán flexeltem egyet és vettem egy komplett tengelyt, mindenestül... :D

Link to comment
Megosztás:

szerintem is az lehet a probléma...

ezeket nem zsírozni kell, hanem olajat csöppenteni bele vagy pedig lecserélni a taposót! :wacko: (nem a hajtómű tengelynél ropog igaz?)

párszázas menüként lehet kapni! :wacko: :wacko:

Hááát, az asszony csepeljén kattogott a középső agy, egészen biztos, mert csak akkor amikot tekert. Vagy 10X szétszedtem patyolat tisztára elmostam a perselyt, meg a golyókat vadi új, tiszta zsírral összeraktam, megint kattog. Utoljára vettem bele új golyókat, hátha az előző tükörsimák nem lennének jók, mondom ha most sem jó akkor szétflexelem. Azóta jó...vagy csak nem mer szólni. :D

Link to comment
Megosztás:

próbáltad már lehúzni az ilyet? Mert én próbáltam...és a csapágylehúzó simán elhajlott...pedig nem kis darab volt... :wacko:

Van hozzá célszerszám :wacko: ha gondolod csinálok róla egy fotót.. :D

Link to comment
Megosztás:

Jaaa :P te az egész hajtókart le akarod szedni :wacko: akkor nézd meg nincs-e valami menet a csavar körül a hajtókarban :P ugyanis akkor lehúzó kell :D ha kell van meg rancsnis készlet is... :wacko:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nem tyemmi: 27 regisztrált felhasználó olvassa jelenleg ezt a fórumot

Bizony mindenestől. Megnézem majd, hogy van-e. Racsnis készlet itt is van. Megkérdezem fatert, aztán majd segít ;) Míg lent voltam ez a rohadék gép is újraindult valami frissítés miatt.. Természetesen ment 1 letöltés :wacko:

Holnap 4 körülre megyünk érünk le. Kalapácsom van, szívesen segítek :D ;)

helyes ;)

Az van :D Már nagyon gondolkodtam hogy előkapom és megkínálom vele.. na de inkább nem okozok benne még plusz kárt ;) Ha normális idő van holnap azzal kéne melóba menni.

Link to comment
Megosztás:

Van hozzá célszerszám :wacko: ha gondolod csinálok róla egy fotót.. :wacko:

Balról a fogaskerék-sor kulcsa, jobbról pedig a hajtókar lehúzója :D

www.tvn.hu_b1ee28c3a41705bf04221136baf90013.jpg

Míg lent voltam ez a rohadék gép is újraindult valami frissítés miatt.. Természetesen ment 1 letöltés :wacko:

Erre mondják azt, hogy kézi letöltés és telepítés - csak figyelmeztessen.. :D

Jah, ilyen a ród szeriesz:

www.tvn.hu_b8cd7eca16c988342941a1ef107eb005.jpg

Link to comment
Megosztás:

Balról a fogaskerék-sor kulcsa, jobbról pedig a hajtókar lehúzója :D

http://s6.images.www.tvn.hu/2010/08/03/20/...136baf90013.jpg

Erre mondják azt, hogy kézi letöltés és telepítés - csak figyelmeztessen.. :D

Jah, ilyen a ród szeriesz:

http://s6.images.www.tvn.hu/2010/08/03/20/...1ef107eb005.jpg

Ez se egy off-road gumi :wacko: Téli is van hozzá? :wacko: (bár vágja ez a havat :wacko: )

Link to comment
Megosztás:

Ez se egy off-road gumi :P Téli is van hozzá? :wacko: (bár vágja ez a havat ;) )

Kipörög ez is a hawon :P tudod tesa, a nyomaték.. :wacko: :D Sajnos muszáj voltam körmöset feltenni mert a telepen 1 hónap alatt 4 defektet okoztak az aprócska kis tűhegyes kavicsok :wacko: mivel nem csak hobbikeró és ezzel járok melózni is ;) a Michelin Dinamic gumik télleg csak tükör tiszta aszfaltra valóak :D (de sokkal könnyebb azokkal hajtani ;)) a sok szereléstől az egyik vászonszakadásos is lett, szép nagy púp lett ahol a kevlárszövet elszakadt benne.. :D

Link to comment
Megosztás:

Balról a fogaskerék-sor kulcsa, jobbról pedig a hajtókar lehúzója :wacko:

%7Boption%7Dhttp://s6.images.www.tvn.hu/2010/08/03/20/04/www.tvn.hu_b1ee28c3a41705bf04221136baf90013.jpg%7Boption%7D

Erre mondják azt, hogy kézi letöltés és telepítés - csak figyelmeztessen.. :D

Jah, ilyen a ród szeriesz:

%7Boption%7Dhttp://s6.images.www.tvn.hu/2010/08/03/20/03/www.tvn.hu_b8cd7eca16c988342941a1ef107eb005.jpg%7Boption%7D

Ezeket a szerszámokat nem is ösmertem... :wacko: :wacko:

Én még a régi módi szerszámokat ismerem...

Link to comment
Megosztás:

Kipörög ez is a hawon ;) tudod tesa, a nyomaték.. :wacko: :wacko: Sajnos muszáj voltam körmöset feltenni mert a telepen 1 hónap alatt 4 defektet okoztak az aprócska kis tűhegyes kavicsok :wacko: mivel nem csak hobbikeró és ezzel járok melózni is :P a Michelin Dinamic gumik télleg csak tükör tiszta aszfaltra valóak :D (de sokkal könnyebb azokkal hajtani :P) a sok szereléstől az egyik vászonszakadásos is lett, szép nagy púp lett ahol a kevlárszövet elszakadt benne.. :D

Én egyébként a bicikli gumik árain csodálkoztam nagyot.

Még a nyár elején bementem egy kerékpárboltba bowdenért. Aztán csak úgy mellesleg néztem meg a gumikat, ugyanis az enyémen hátul lekoptak a körmök.

Hát a Continental guminak 5500 darabja... :D Hát ennyiért már majdhogynem autógumit lehet venni!

Akkor döntöttem úgy, hogy a hátsó megy előre, és az első megy hátra! ;)

Link to comment
Megosztás:

Én egyébként a bicikli gumik árain csodálkoztam nagyot.

Még a nyár elején bementem egy kerékpárboltba bowdenért. Aztán csak úgy mellesleg néztem meg a gumikat, ugyanis az enyémen hátul lekoptak a körmök.

Hát a Continental guminak 5500 darabja... :D Hát ennyiért már majdhogynem autógumit lehet venni!

Akkor döntöttem úgy, hogy a hátsó megy előre, és az első megy hátra! :wacko:

Utolsó külső vásárlásakor valami régebi darab kevlárossat megkaptam 1700-ért. Sajna csak egy volt belőle.

Link to comment
Megosztás:

Helló!

Átment az opelfórum biciklis fórummá? Na nem baj, jobban hozzá tudok szólni!

Van olyan márka, hogy CST, én azt vettem 26x1.75öst, 1400-ért, bicóboltban. City Classic talán. Tavasszal tettem fel, azóta benne van úgy 1000-1500 km, és nagyon jól bírja. Defektem még egy se volt. Aszfalton elég jól lehet menni vele, de vizes füvön, sárban csak tolni lehet, vagy mókázni vele körbe-körbe :wacko:

Hajtókart meg a képen illusztrált szerszámok nélkül levenni nem fog menni roncsolás mentesen, vagy próbálj meg kölcsönkérni egyet, vagy boltban kapsz 750-800 Ft-ért, vagy leszedik neked 2-300 Ft-ért (nálunk falun legalábbis).

Télire meg lehet elkezdeni barkácsolni :D :

DSC_5255_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Az a rossz, hogy pont mire elkészültem vele, elolvadt minden jég a környéken, na de majd jövőre :wacko: :wacko:

Üdv

Link to comment
Megosztás:

Ezeket a szerszámokat nem is ösmertem... :P :DÉn még a régi módi szerszámokat ismerem...

Én egyébként a bicikli gumik árain csodálkoztam nagyot.

Még a nyár elején bementem egy kerékpárboltba bowdenért. Aztán csak úgy mellesleg néztem meg a gumikat, ugyanis az enyémen hátul lekoptak a körmök.

Hát a Continental guminak 5500 darabja... ;) Hát ennyiért már majdhogynem autógumit lehet venni!

Akkor döntöttem úgy, hogy a hátsó megy előre, és az első megy hátra! ;)

Én se :wacko: de ránézésből gyanús volt mind a pedáltengely mind a fogaskerék-sor, hogy valami spec cumó kell hozzá így beszéltem kadettos Atissal és vele hozattam őket :P arról nem is beszélve, hogy majdcsak féláron ;) ;)

Azon én is :wacko: a Dinamyc-ok darabja majdnem 5 ezer :wacko: aztán egy Db.-i haveromat megkérdeztem nem-e tud egy olcsó helyet ahol nem kócmóc cuccok vannak így a Csapón a Continentalok darabját vettem 2 rugóért :D fényvisszaverő csíkosak is :) gondoltam az éjszakai vakegerekre is ha már hajnali bagoly vagyok.. :D

Link to comment
Megosztás:

Én se :wacko: de ránézésből gyanús volt mind a pedáltengely mind a fogaskerék-sor, hogy valami spec cumó kell hozzá így beszéltem kadettos Atissal és vele hozattam őket :D arról nem is beszélve, hogy majdcsak féláron :P ;)

Azon én is :wacko: a Dinamyc-ok darabja majdnem 5 ezer :wacko: aztán egy Db.-i haveromat megkérdeztem nem-e tud egy olcsó helyet ahol nem kócmóc cuccok vannak így a Csapón a Continentalok darabját vettem 2 rugóért :D fényvisszaverő csíkosak is ;) gondoltam az éjszakai vakegerekre is ha már hajnali bagoly vagyok.. :D

26x2,1-est? ? ? ?

Az egy egész jó kis bolt...

Bár a munkatársamnak 15 alatt nem akarnak adni hátsókereket...

Mondjuk extra kell neki, mert a srác 130 kilo felett van! :P

Link to comment
Megosztás:

Helló!

Átment az opelfórum biciklis fórummá? Na nem baj, jobban hozzá tudok szólni!

Van olyan márka, hogy CST, én azt vettem 26x1.75öst, 1400-ért, bicóboltban. City Classic talán. Tavasszal tettem fel, azóta benne van úgy 1000-1500 km, és nagyon jól bírja. Defektem még egy se volt. Aszfalton elég jól lehet menni vele, de vizes füvön, sárban csak tolni lehet, vagy mókázni vele körbe-körbe :wacko:

Hajtókart meg a képen illusztrált szerszámok nélkül levenni nem fog menni roncsolás mentesen, vagy próbálj meg kölcsönkérni egyet, vagy boltban kapsz 750-800 Ft-ért, vagy leszedik neked 2-300 Ft-ért (nálunk falun legalábbis).

Télire meg lehet elkezdeni barkácsolni :D :

%7Boption%7Dhttp://kepfeltoltes.hu/100803/DSC_5255_www.kepfeltoltes.hu_.jpg%7Boption%7D

Az a rossz, hogy pont mire elkészültem vele, elolvadt minden jég a környéken, na de majd jövőre :wacko: :wacko:

Üdv

Baaazzzzeeeeggggg! :D :D Van ám türelmed!!!!!! :P

Csak nem szoktál hangyákat válogatni vagy ilyesmi??? ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

26x2,1-est? ? ? ?

Az egy egész jó kis bolt...

Baaazzzzeeeeggggg! :P ;) Van ám türelmed!!!!!! ;) Csak nem szoktál hangyákat válogatni vagy ilyesmi??? :P ;)

700x28C ;) keskenyebb nem volt :D

Jó valóban csak nagyon zsufi ott minden :D jobb szeretek szétlátni, hátha van olyan ami esetleg kellene.. :wacko:

:wacko: :wacko: :D

Link to comment
Megosztás:

Télire meg lehet elkezdeni barkácsolni :D :

http://kepfeltoltes.hu/100803/DSC_5255_www...ltoltes.hu_.jpg

Az a rossz, hogy pont mire elkészültem vele, elolvadt minden jég a környéken, na de majd jövőre :wacko: :wacko:

Üdv

Ez nagyon komoly! :D Bellül raktál valamit a csavarfej, és a belső közé? :wacko: Melóztem egy sátorgyártó cégnél, egyszer hoztak kevlárszövetet, golyóálló mellényt gyártottunk volna, hoztak spéci ollót elvágni de az utolsó fecniig összeszedték a darabokat, pedig egyből arra gondoltam miylen jó lenne egy csik a külső-belső közé. Csak aztán nem bírtuk megvarrni, nem vitte átt a tű. :D

Link to comment
Megosztás:

Melóztam egy sátorgyártó cégnél, egyszer hoztak kevlárszövetet, golyóálló mellényt gyártottunk volna

És még a lopott sisakodhoz is jó lett volna :D :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.