Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

nah amúgy a bringáról ígértem képeket. Tessék:

Távolról nem olyan rossz

Közelről a kereke ilyen.. :D

Kormányt kicsit megrágta az idő

Berozsdásodott az "agy"

1 jóbarátom mint szervező ott volt a hungaroringen és hozott 1 kis szuvenírt. :wacko:

Kép 1

Kép 2

Amúgy abban a kis tartóban az 1 kis füzet. Tele minden infóval, jegyárral, parkolás árral, , szervezők, versenyzők, hungaroring térkép és még nagyon sok infó.

Link to comment
Megosztás:

Kemény kis cajga :wacko:

1 jóbarátom mint szervező ott volt a hungaroringen és hozott 1 kis szuvenírt. :wacko:

Kép 1

Kép 2

Amúgy abban a kis tartóban az 1 kis füzet. Tele minden infóval, jegyárral, parkolás árral, , szervezők, versenyzők, hungaroring térkép és még nagyon sok infó.

Ilyet én is el fogadnék...én mondjuk amilyen állat vagyok, még 1 aszfalt darabot is hoztam volna haza.

Link to comment
Megosztás:

Kemény kis cajga :wacko:

Ilyet én is el fogadnék...én mondjuk amilyen állat vagyok, még 1 aszfalt darabot is hoztam volna haza.

Újkorában valóban kemény kis canga volt. De most...keményen rozsdás :D Nembaj... Hazajövök vele meg munkába is elmegyek vele. Kiszolgál :D Tökéletes. :wacko:

Ki is akasztottam a szobafalára. (Forma1es szuvenírt) :wacko:

Link to comment
Megosztás:

A tunyingolást én is elvégeztem a drótszamaramon... :wacko:

És a közel 12 éves használat alatt bele is tekerten kb 6000 km-t... :wacko:

401870.jpg

31 ezer pár kilométer 5 -vagy 6 év alatt. Aztán elkopott a csigakerék az elsőkerék tengelyénél, és nem tudtam sehol szerezni hozzá. Később lett egy 28-ashoz, de az sokat csalt. Ekkor váltottam digitálisra, de abból meg elemcserekor törlődtek a számok. 16 éves koromtól fogva egészen tavalyig mindenhova bicajjal jártam télen-nyáron.

te jó isten, mennyibe kerül egy acpumpa :D

8400 tól 40- 45 ezerig.

Link to comment
Megosztás:

Áhh... ott nem jön csak úgy fel az aszfalt :) De kérd meg Sancit, majd kever neked egy adagot :P ;)

Dehogynem :P egy 3cx-es Jcb árokásó kanállal bőven elég hozzá :D csak menet közben kell levágni az aszfaltba.. :D

A legdrágább jegy azaz Super Gold hétvégés jegy az 450euró.

Na ezért nem megyek én F1-re :wacko: ennyiből bőven megoldom az éves nyaralást és talán még a DUV-i Kadett talit is.. :wacko: :D

Azért azt mondanám, hogy a húzott c20let kocsikban 20000-30000 Forintos AC-t használnak ;)

Kompresszort.. ;) :P

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Áá, nem rohadtam meg.. :wacko:

www.tvn.hu_6ba0219e701ada6c3b06f85e535545fb.jpg

Egy élmény volt hazaérni ;) nem azért mert annyira szeretem itthon lóbálni a pisztolyt hanem végre le tudtam mosni magam mindentől.. :D

Link to comment
Megosztás:

Mekkora barmok vannak:Klikk ide! :wacko:

Olyan zsibbadt én se vagyok, hogy kiemelt gémmel rakodjak a rámpán felfele menetben (ha épp nincs egy szaktárs a közelben aki pakolja a kűűt az adagolóba) pedig az csak egy kis homlokrakodó (OK L15.5), jóhogy félre rántotta a daru :D még jó, hogy a tulaja meg más nem volt a közelében sem.. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.