Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nem, a járdán vágtáztam és egy kocsi kiállóból elém hajtott...Ő balra nézett én meg abban a pillanatban éppen hátrafelé...

mire előre néztem ott is volt...De hassal tompítottam az esést....a tetején! :wacko:

Én mind a két felet megértem...sok a kerge biciklis is, meg az autós is!

De általában figyelek a biciklisekre...főleg az idősebbeket kerülöm nagy ívben! :wacko:

Bringával meg ahol tehetem, a járdát használom... :wacko:

Én is a járdát. És pont azért mert ha úton mondjuk lámpánál biciklivel állok, indulásnál ledudálnak. (mert ugye a bicikli értelemszerűen lassabban indul mint az autó, de ezt 1es fafejű autósok nem bírnak felfogni.)

Vannak bunkesz biciklisek az is biztos. De a normálisabb réteget akik mondjuk csak közlekednének és nem a csatornafedelen freestyleoznak azokat is eldúrják.

És már 1szer írtam itt.. de azt nem szeretem, hogy a gyalogos a járdáról takarítja le a biciklist, az autós az útról. Még ha lenne mindenhol bicikliút. De ahol van (pl itt a tóciban) általában babakocsis anyukák és nyugdíjasok állnak a kellős közepén és trécselnek. ( ott van mellette 2-3 méter széles járda is ) Ha pedig elhúzok mellettük nagyon nagy tempóval még utánnamkiabál hogy hooovasiietsz? "ANYÁÁDBA!!!" részemről ennyit tudok odavágni :D

Dáwid!

Mikor indulsz debrecenbe????

Link to comment
Megosztás:

Én is a járdát. És pont azért mert ha úton mondjuk lámpánál biciklivel állok, indulásnál ledudálnak. (mert ugye a bicikli értelemszerűen lassabban indul mint az autó, de ezt 1es fafejű autósok nem bírnak felfogni.)

Vannak bunkesz biciklisek az is biztos. De a normálisabb réteget akik mondjuk csak közlekednének és nem a csatornafedelen freestyleoznak azokat is eldúrják.

És már 1szer írtam itt.. de azt nem szeretem, hogy a gyalogos a járdáról takarítja le a biciklist, az autós az útról. Még ha lenne mindenhol bicikliút. De ahol van (pl itt a tóciban) általában babakocsis anyukák és nyugdíjasok állnak a kellős közepén és trécselnek. ( ott van mellette 2-3 méter széles járda is ) Ha pedig elhúzok mellettük nagyon nagy tempóval még utánnamkiabál hogy hooovasiietsz? "ANYÁÁDBA!!!" részemről ennyit tudok odavágni :wacko:

Dáwid!

Mikor indulsz debrecenbe????

megnézném azért néha milyen harcaid vannak még!! :D :wacko: :wacko: :D mindig ki vagy akadva valakire! :D :P

Link to comment
Megosztás:

Persze, gyújtsd fel, vegyél rendes autót. ;)

Neszójjábe ;) Nekem nem kell ütögetni AC-t :)

Dáwid!

Mikor indulsz debrecenbe????

Én má' nemtuom... :D Eddig úgytudtam hogy tegnap, vagy ma.

Tegnap a patkányok között húztam telefonkábelt egy betongyár keverő-épületében. (kb 5 éve úgy volt hogy lebontják, mert már nem használják, 2 éve el is kezdték bontani, mostanra úgy néz ki hogy hibátlanul lehetne filmforgatásokhoz használni...) nah most találták ki hogy az új gyártó cuccot amit használnak, holnap kompletten leviszik Szegedre, itt meg akkor visszaköltöznek a régi épületbe :wacko: Mintha olyan könnyen menne, hogy csak fölnyomják a főkapcsolót, és mostantól ide szórják a cementet :wacko: Mindegy, a telefon megvan, de hogy a föltépett vezérlőpultot mivel helyettesítik azt még ők se tudják :P :D :D ;)

Ma megint úgy néz ki hogy még meló van, de még igazából pakolni se kezdtünk el, úgyhogy lehet hogy holnap :wacko: Tök jó hogy nem tudom még egy nappal előtte sem hogy mikor megyek nyaralni :P ;)

Link to comment
Megosztás:

Sok mindennel így van... Nekem kerékcsere is volt ilyen annó moszkvicson... :D A jóistennek se akart megindulni.. :wacko:

Tudod mi volt vicces? :wacko:

Nagypolskin volt olyan csavar amit több mint fél napomba került kicsavarni, DE az orosz 6X6-os Uralt ami ott állt már vagy 25éve és volt már vagy 35éves, nah azon pikk pakk jöttek le a csavarok... nah ilyen a haditechnika :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Tudod mi volt vicces? :wacko:

Nagypolskin volt olyan csavar amit több mint fél napomba került kicsavarni, DE az orosz 6X6-os Uralt ami ott állt már vagy 25éve és volt már vagy 35éves, nah azon pikk pakk jöttek le a csavarok... nah ilyen a haditechnika :wacko:

Meg a "pontos" orosz illesztések... :D

Link to comment
Megosztás:

Tudod mi volt vicces? :D

Nagypolskin volt olyan csavar amit több mint fél napomba került kicsavarni, DE az orosz 6X6-os Uralt ami ott állt már vagy 25éve és volt már vagy 35éves, nah azon pikk pakk jöttek le a csavarok... nah ilyen a haditechnika :wacko:

Jó kis orosz gépek.. Szeretem őket. Tudtátok, hogy a moszkvicsban a motorblokk koppra olyan mint egy 1500 ccm-es régi BMW blokk?? :wacko: Oroszok szerették lopni a német tervrajzokat... :D Az opeléktől is loptak nem keveset... :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Nekem csak egy ilyen van :D csak kissé felszereltebb ;)

147111.jpg

hát autó előtt énis sokat bicikliztem, de itt pesten a városba olyan pofátlanok h legszivesebben teligázzal mennék át rajta, aztán vissza lükverc és még1x...

Na engem is kikészítettek, én is bringázok sokat de eszembe nem jutna egy tőlem gyorsabb jármű elé beállni és blokkolni :wacko: amikor Bp.-n a 4.ik lámpánál is elém pofátlankodtak majdnem kiszálltam, hogy fejberugom csajszibarackot kandúrostól :D asszony csillapított le meg ugatott nekik, hogy jobb ha mögöttünk maradnak ;) mielőtt csihipuhi lesz.. :wacko:

Ha véletlenül mégis ma indultok, és itt vagy opelcityben akkor csörögj rám ha esetleg nincs programod érkezés után. ;)

:D :P

Na mondjuk tény, hogy Db. eléggé kezdeményező dolog ilyesmiben.. :wacko: :P

Link to comment
Megosztás:

Jó kis orosz gépek.. Szeretem őket. Tudtátok, hogy a moszkvicsban a motorblokk koppra olyan mint egy 1500 ccm-es régi BMW blokk?? :D Oroszok szerették lopni a német tervrajzokat... :D Az opeléktől is loptak nem keveset... :wacko:

A Moszkvics, a kadettból indult :D :wacko: Hazafelé vittek kis emléket. (egy komplett gyártósort :wacko: )

Link to comment
Megosztás:

Jó kis canga.....nekem is ilyen van

Jaja :D igaz lassan ideje láncot cserélni rajta :D kezd kinyúlni mint a kötött pulcsi :wacko: :wacko: de azért belezavartam pár ezret egy jó év alatt úgyhogy elég jól is bírta, igaz a heti karbantartás miatt bírhatja is.. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Miről beszélünk? ;) :wacko: ezzel lehet ám csapatni! :D :D

Jaaaaa :D hát ha azt vesszük, hogy fateromnak nekiadtam a sacc 40-45 éves Sw Csepelemet mert az ő 50-60 évese már feladta? ;) Akkor még sorolhatnám a parkot ;) asszony egy Neuzer Nelsonnal riogatja a közlekedőket :P kerül még egy összehajtható Camping is csak fel kéne újítani meg még egy sacc 35 éves körüli 28-as SW-Cs női ami szintén felújításra szorulna :wacko: de azok már csak vésztartalékok.. :wacko: :P

Link to comment
Megosztás:

Jaaaaa :D hát ha azt vesszük, hogy fateromnak nekiadtam a sacc 40-45 éves Sw Csepelemet mert az ő 50-60 évese már feladta? :P Akkor még sorolhatnám a parkot ;) asszony egy Neuzer Nelsonnal riogatja a közlekedőket :D kerül még egy összehajtható Camping is csak fel kéne újítani meg még egy sacc 35 éves körüli 28-as SW-Cs női ami szintén felújításra szorulna :wacko: de azok már csak vésztartalékok.. :wacko: ;)

hamár bicózás a téma emlékszem Bumerángba írta valaki a Schumacherről volt szó hogy nem öreg e már meg ilyesmi! azt valaki annyit írt hogy: "Schumacher öreg én 58 évesen tanulok biciklizni" :) :D :P ;) ;) :D

na de most megyek három napig nem leszek! :wacko: mindenki legyen jó meg ügyes! Sziasztok!

Link to comment
Megosztás:

hamár bicózás a téma emlékszem Bumerángba írta valaki a Schumacherről volt szó hogy nem öreg e már meg ilyesmi! azt valaki annyit írt hogy: "Schumacher öreg én 58 évesen tanulok biciklizni" ;) :wacko: :wacko: :D :D ;)

na de most megyek három napig nem leszek! :wacko: mindenki legyen jó meg ügyes! Sziasztok!

Vigyázz magadra Főnök! :P

Jön a vihar... :D

Link to comment
Megosztás:

Miről beszélünk? :D :wacko: ezzel lehet ám csapatni! :wacko: :wacko:

Tyűűűűhaaaa ! Ezzel milyet tudnék egy kerekezni te jó isten ! Én öreg anyám campingjával szoktam itthon repkedni.....hát sokszor előzök vele autósokat is :P ha rá ülök, meg őrülök...1 kerékkel megyek át a sorompón, meg ilyenek....kamionra rá kapaszkadok , mint a Vissza jövőbe elején a csávó a gördeszkával... meg ilyesmi.

Vigyázz magadra Főnök! :D

Jön a vihar... :D

Jó kis vihar lesz, nekem már most be fehérült az oldal! ( nem jön be valamiért ;) )

szerk.: bejött !

Albertirsa: felhős, 14:18 (igaza van)

Mondjuk imádom a nyári záporokat ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.