Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

A háza megvan, kívülről senki nem mondja meg hogy van vagy nincs, csak tudom hogy össze volt törve a belseje, aztán ki lett szórva belőle. Kívülről van, belülről nincs :wacko: :D

Ez az! Én is így akarom... Csak nem volt kedvem vitatkozni. :wacko: Ezért használtam azt, hogy "kiherélni"...

Link to comment
Megosztás:

Ez az! Én is így akarom... Csak nem volt kedvem vitatkozni. :wacko:

Ha rendben van akkor nincs értelme kiütni belőle szerintem. Nekem is csak azért lett így, mert amikor le volt szedve akkor, vasárnap délután 4-kor tűnt fel hogy abban ott csörömpölés van. Honnan szülünk vasárnap 4kor másikat? Aztán 2 üveg gondolkozás után arra jutottunk hogy sehonnan, kiborítjuk, aztán le van sz.rva. Az a motor amúgy sem a katalizátor hiánya miatt volt zöldkártyaképtelen :D :wacko: Aztán a kipuf azóta úgymaradt, de ha legközelebb le lesz szedve, akkor kerül bele :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Ha rendben van akkor nincs értelme kiütni belőle szerintem. Nekem is csak azért lett így, mert amikor le volt szedve akkor, vasárnap délután 4-kor tűnt fel hogy abban ott csörömpölés van. Honnan szülünk vasárnap 4kor másikat? Aztán 2 üveg gondolkozás után arra jutottunk hogy sehonnan, kiborítjuk, aztán le van sz.rva. Az a motor amúgy sem a katalizátor hiánya miatt volt zöldkártyaképtelen :D :wacko: Aztán a kipuf azóta úgymaradt, de ha legközelebb le lesz szedve, akkor kerül bele :wacko:

hát amikor nekem nagyon füstölt akkor telehordta nagyon sok korommal. ezt mondta a szerelő is hogy ezt vagy kibelezzük vagy veszünk bele másikat mert ez nagyon rossz már és nagyon sokat veszít el az erejéből a motor ezáltal.

Link to comment
Megosztás:

hát amikor nekem nagyon füstölt akkor telehordta nagyon sok korommal. ezt mondta a szerelő is hogy ezt vagy kibelezzük vagy veszünk bele másikat mert ez nagyon rossz már és nagyon sokat veszít el az erejéből a motor ezáltal.

Jah hogy neked is telesz.rta... akkor valamit tényleg kezdjél vele :D :wacko: műszakid meddig van?

Link to comment
Megosztás:

Jah hogy neked is telesz.rta... akkor valamit tényleg kezdjél vele :D :wacko: műszakid meddig van?

Teleszarta,telefosta,telehányta... Amit el tudsz képzelni ocsmányságot mindent beletett... :wacko: Sose felejtem el amikor nyomtunk 1 nagy gázt és a közeli lakótelep plusz étterem (terasszal, kint vacsorázókkal) füstbeborult... és a kipufogó alatt a földön pedig kb 0,5-1 centi vastagon por formájában állt a korom... huhúúúúú :wacko:

a lépcsőház meg.... hát vagy 2 napig dízelszaga volt. :D

Link to comment
Megosztás:

műszakid meddig van?

November végén lejár. Bocsi, nem láttam a kérdést.

Aha! Akkor ehez száguldott tegnap éjszaka kifele az a sok tűzoltó, meg mentő, meg minden. 2szer kellett a filmet visszatekerni mert a nyitott ablak miatt nem hallottam 1-2 részt a rengeteg mentő és tűzoltó miatt.

Jól felgyűrte a seggét az omega a seatnak...

Dáwid! Mikor gyüssz debrecenbe?

Link to comment
Megosztás:

Zoli és én ? :wacko:

Konkrétan Zolira és Ádámra gondoltam. :D Te még nem olyan rég jársz ebbe a topicba beszélgetni, de Zolival pl. egy ideig elég sokat beszéltünk msn-en.

Részemről illetve részünkről megvolt a kezdeményezés a találkozón is... Az amikor odaállsz egy társasághoz és eleinte beszélnek Veled két szót, aztán látványosan nem érdekled Őket, az azért elég bántó tud lenni. Bár megeshet, hogy csak én vagyok ennyire érzékeny és másnak ez nem okoz problémát.

De nem gond, felesleges erőltetni az ilyesmit. :D

Voltak mások akik "idegenként" nagyon barátságosak és közvetlenek voltak. :wacko: Remélem, Velük találkozok még. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Konkrétan Zolira és Ádámra gondoltam. :D Te még nem olyan rég jársz ebbe a topicba beszélgetni, de Zolival pl. egy ideig elég sokat beszéltünk msn-en.

Részemről illetve részünkről megvolt a kezdeményezés a találkozón is... Az amikor odaállsz egy társasághoz és eleinte beszélnek Veled két szót, aztán látványosan nem érdekled Őket, az azért elég bántó tud lenni. Bár megeshet, hogy csak én vagyok ennyire érzékeny és másnak ez nem okoz problémát.

De nem gond, felesleges erőltetni az ilyesmit. :wacko:

Voltak mások akik "idegenként" nagyon barátságosak és közvetlenek voltak. :wacko: Remélem, Velük találkozok még. :wacko:

Enyém a harmadik hozzászólás ebben a témában :D

Ez a "Az amikor odaállsz egy társasághoz és eleinte beszélnek Veled két szót, aztán látványosan nem érdekled Őket" megen kicsoda ?

Link to comment
Megosztás:

November végén lejár. Bocsi, nem láttam a kérdést.

Aha! Akkor ehez száguldott tegnap éjszaka kifele az a sok tűzoltó, meg mentő, meg minden. 2szer kellett a filmet visszatekerni mert a nyitott ablak miatt nem hallottam 1-2 részt a rengeteg mentő és tűzoltó miatt.

Jól felgyűrte a seggét az omega a seatnak...

Dáwid! Mikor gyüssz debrecenbe?

Aztarohadt... nagyon durva... :D

Link to comment
Megosztás:

Mondhatjuk úgyis, hogy akár az ember ölébe is beeshet az üveg. Persze darabokban.

És akkor még engem néztek hü..ének, hogy bukósisakban mentem cseréltetni a keresztül repedt szélvédőt.. :D :wacko:

Link to comment
Megosztás:

És akkor még engem néztek hü..ének, hogy bukósisakban mentem cseréltetni a keresztül repedt szélvédőt.. :D :wacko:

Sztem jobb ha vigyázunk az ilyennel. Jó vannak a "durvánmenőcsávók"... De tanultam fizikaikémiát..és azon belül a nyomásról is tanultam eléggé sokat. És bizony hiába van bevonva mindenféle réteggel az üveg..az úgy be tud robbanni a repedés mentén, mint a picsa. Főleg ha azaz üveg (mint az én esetemben is) öreg, 17 éves..

Tényleg...működik amit küldtem? Jó mi? :wacko:

Link to comment
Megosztás:

November végén lejár. Bocsi, nem láttam a kérdést.

Aha! Akkor ehez száguldott tegnap éjszaka kifele az a sok tűzoltó, meg mentő, meg minden. 2szer kellett a filmet visszatekerni mert a nyitott ablak miatt nem hallottam 1-2 részt a rengeteg mentő és tűzoltó miatt.

Jól felgyűrte a seggét az omega a seatnak...

Dáwid! Mikor gyüssz debrecenbe?

Úgy néz ki hogy holnap :D Mondjuk ehhez nem ártana elkezdni pakolni, fórumon lógás helyett :wacko: :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Egyezzünk ki abban, hogy Zotya ehhez képest csak megcirógatta a passatot, szerencsére! :wacko:

Baromi nagy ütközés lehetett azért ez, így elnézni egy ilyet ... :D

Hát ja, de erről két dolog jut az eszembe: az első, hogy mi lenne , ha nem hegeszteném a zárhidat, hanem csavaroznám, így legközelebb könyebb lesz cserélni, a másik, hogy be kéne csöveznem a lököst. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Enyém a harmadik hozzászólás ebben a témában :wacko:

Ez a "Az amikor odaállsz egy társasághoz és eleinte beszélnek Veled két szót, aztán látványosan nem érdekled Őket" megen kicsoda ?

Nem mennyiségre értem, hanem arra, hogy a többiekkel kb. 10 hónapja vagyok egy topicban. Te pedig csak pár hónapja jársz ide rendszeresen beszélgetni.

Nem akarok vitát ebből, még véletlenül sem. Csak a találkozó összegzéseként írtam, azt amire válaszoltál. :D

Oda direkt nem írtam neveket sem. Félreértés ne essék, nem vártam senkitől, hogy a nyakamba ugorjon, de voltak olyanok akikkel még sosem találkoztam, se személyesen, se fórumon, mégis örömmel fogadtak, mások akikkel innen azért már valamennyire ismerjük egymást "klikkesedtek" és nem voltak nyitottak, ennyi. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Nem mennyiségre értem, hanem arra, hogy a többiekkel kb. 10 hónapja vagyok egy topicban. Te pedig csak pár hónapja jársz ide rendszeresen beszélgetni.

Nem akarok vitát ebből, még véletlenül sem. Csak a találkozó összegzéseként írtam, azt amire válaszoltál. :D

Oda direkt nem írtam neveket sem. Félreértés ne essék, nem vártam senkitől, hogy a nyakamba ugorjon, de voltak olyanok akikkel még sosem találkoztam, se személyesen, se fórumon, mégis örömmel fogadtak, mások akikkel innen azért már valamennyire ismerjük egymást "klikkesedtek" és nem voltak nyitottak, ennyi. :wacko:

Lehet azért mert akikkel még sohasem találkoztál azok már ott voltak 4 napja, és már annyit piáltak, hogy BIG babakocsijával is képesek lettek volna órákat beszélni az atomfizikáról. A régi ismerősők meg csak netek keresztül közvetlenek, személyesen meg nem. De ha visszaemlékszel két bokorugrás közben egész jó tudtunk sokmindenkivel beszélgetni miután leráztad alkalmi udvarlódat. :wacko: Linkelhetek én is képet? :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Lehet azért mert akikkel még sohasem találkoztál azok már ott voltak 4 napja, és már annyit piáltak, hogy BIG babakocsijával is képesek lettek volna órákat beszélni az atomfizikáról. A régi ismerősők meg csak netek keresztül közvetlenek, személyesen meg nem. De ha visszaemlékszel két bokorugrás közben egész jó tudtunk sokmindenkivel beszélgetni miután leráztad alkalmi udvarlódat. :wacko: Linkelhetek én is képet? :D

Ő mit vett föl sapinak? :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.