Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Én így javítom az idegrendszerem :D http://www.smashingapps.com/wp-content/upl...09/heineken.jpg

Csatlakozom a többiekhez, boldogat Brezsó!

Azzal lehet is :D én újabban a citromos dreherre meg a borsodira kaptam rá :wacko:

Én is kívánom! :P

Köszi! Azért ennyivel nem úszod meg, alkalom adtán kapsz érte söröt ;)

Ha jól hámoztam ki az "Így csináld..."-ból, "Izzítási idő". Hogy ez mit jelent, azt mindenkinek a fantáziájára bízom.

Áá, ennyibe még én se szakadok bele ;) :wacko:

Aham :D én a hűtőventi kissebbik fokozatának reléjére gondoltam a zöld reléfoglalatra mert a mellette levő a full venti fokozatot kapcsolja.. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Közben unalmamban kicsit szétkaptam én is a gép elejét, a coolert kimostam egy kis benzinnel -iszonyat egy mocsok jött ki belőle, mint a fáradt motorolaj :wacko: és még csodálkozok, hogy nem úgy gurul a szekér ahogy szeretném :D plusz még az EGR szelepre is ránéztem nem-e ereszt át mert tegnap irdatlan füstöt lökött egy jobbacska gázadásnál :wacko: végülis jónak tűnt de inkább kivixoltam..

Na most egy kérdés:

http://s6.images.www.tvn.hu/2010/08/01/09/...7da4b6f300d.jpg

Az üres helyeken miknek is kellene lenni? Oks, hogy relé de mit is vezérelne..? :wacko:

Nah hazajöttek az öregék.

Íme a képek amiket ígértem az enyémből:

a tűzfalon lévő

az akku mellett lévő.

Link to comment
Megosztás:

Az akku melletti nekem is így néz ki.. :D csak kicsit tisztább

Neked is 1 fokozaton megy a venti? :wacko:

Fent meg lehet valami még be van kábelezve, de lehet nem is volt ott semmi, csak a helye van meg. :wacko:

Én eddig 1x hallottam csak menni, a Hargitán 5 személlyel 100 fok körüli víznél, 35 fokban. :D

Miért pontosan mikor is kell a mienk kapcsoljon? :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Én eddig 1x hallottam csak menni, a Hargitán 5 személlyel 100 fok körüli víznél, 35 fokban. :wacko:

Miért pontosan mikor is kell a mienk kapcsoljon? :wacko:

Ottkörül kapcsol csak nem-e tűnt fel, hogy lassan is pörög meg gyorsan is.. :wacko:

Az enyémben a hőgomba 2 kimenő szálas, azt nem tudom hova megy az egyik, méricskélni meg nem nagyon van kedvem.. :D

Link to comment
Megosztás:

Ottkörül kapcsol csak nem-e tűnt fel, hogy lassan is pörög meg gyorsan is.. :wacko:

Az enyémben a hőgomba 2 kimenő szálas, azt nem tudom hova megy az egyik, méricskélni meg nem nagyon van kedvem.. :wacko:

Pörgött az akkor elég jól, pont meg kellett állni, vagyis lassítani torlódás miatt (farönk szállító kamion), gondolom nem is kell mondanom, hogy a mutatót nézve a szívroham és az agyvérzés környékén állhattam :D , de szerencsére hamar visszahűlt amikor bekapcsolt a venti. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Hello srácok.

Esztergom-Zamárdi-Esztergom távon sikerült 80 Km/h-ás átlagsebességgel 7 literes fogyasztást összehoznom.

(klíma nélkül) Az üzemanyag 30%-ban volt E85.

Szerintem ez jó.

Zoli elmondtam és ide is leírom,hogy nagyon szép az autód. :wacko:

Ha akarod hozok neked Opeles (gyári) felnikupakot. :D

Ádám a te autód is szép főleg mert fehér. :wacko:

Pepével találkoztam még tegnap meg lehet,hogy mással is arra nem emlékszem bocsi.

Kérem kaccsolja ki a kamerát.

Itt vannak a képeim.

Link to comment
Megosztás:

Hello srácok.

Esztergom-Zamárdi-Esztergom távon sikerült 80 Km/h-ás átlagsebességgel 7 literes fogyasztást összehoznom.

(klíma nélkül) Az üzemanyag 30%-ban volt E85.

Szerintem ez jó.

Zoli elmondtam és ide is leírom,hogy nagyon szép az autód. :D

Ha akarod hozok neked Opeles (gyári) felnikupakot. :wacko:

Ádám a te autód is szép főleg mert fehér. :P

Pepével találkoztam még tegnap meg lehet,hogy mással is arra nem emlékszem bocsi.

Kérem kaccsolja ki a kamerát.

Itt vannak a képeim.

Zoli nem nyitotta ki neked hogy ne ablakon keresztül kelljen fényképezni a bőrt? :wacko: Mé' nem húztad meg a haját? ;) :D ;) baccameg volt ott nézni való rendesen... :D :P jövőre akkor is elmegyek ha meg kell dumálni valakivel hogy vontasson le odáig... :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Zoli nem nyitotta ki neked hogy ne ablakon keresztül kelljen fényképezni a bőrt? :wacko: Mé' nem húztad meg a haját? :P :D ;) baccameg volt ott nézni való rendesen... :D :D jövőre akkor is elmegyek ha meg kell dumálni valakivel hogy vontasson le odáig... :wacko:

Á..

Elfordult mikor meglátott. :wacko:

Biztos bepukizott a kocsiba azért nem nyitotta ki.

Éppen esett az eső mikor fotóztam.

Link to comment
Megosztás:

Megérkeztem. :D

A rosszidő ellenére nagyon jól éreztem magam, nem csoda hisz olyan remek társaságom volt, mint Zotya, FPepe és Tiv., akiket nagyon örülök, hogy személyesen is megismerhettem végre! Igaz, Tiv-vel találkoztunk már, úgyhogy javítok: Ő továbbra is fantasztikus társaság. :D

Csapatunk másik két tagja, egy-két mámoros óra kivételével szinte ugyanolyan távolságtartó, mint itt, amit kicsit sajnálok, ellenben a győri, Kadettklubbos Opelosfaterék, és a Carstylingos Berki Ádám számomra nagyon kellemes meglepetés volt. :wacko:

Kiderült, hogy Öcsibácsi, nem is annyira “bácsi” (amire akkor is rájöhettem volna, ha megnézem az adatlapját). :wacko: :wacko:

Viszont sok új dolgot tanultam. Pl. hogy 3,2MP-es fényképezőgéppel nem szabad zoom-olni, valamint azt is, hogy az üdvözlésképpen adott puszi “buzis dolog”, még akkor is ha két ember nem azonos nemű.:D

Itt ragadnám meg az alkalmat, hogy Invictus cartársunk, sörivó versenyen elért I. helyezéséhez gratuláljak! Döbbenetesen gyors voltál Ádám!

Link to comment
Megosztás:

Szeretnék még pár szót ejteni Pocsiékról, Ők szintén kis Csapatunk tagjai, csak megbocsájthatatlanul keveset írnak!!! :D

Akik eljöttek, fórumos név szerint kerestek minket, hogy megismerjenek, pedig alig váltottunk ezidáig pár mondatot még, és akik személyében egy nagyon kedves, barátságos házaspárt ismerhettünk meg.

Amit pedig nem lehet kihagyni, hogy nagyon-nagyon-nagyon büszke vagyok erre a Társaságra!

A leg-léleksimogatóbb dolog, hogy Zotyáért egy emberként aggódott mindenki és érkeztek a felajánlások, kinek mije van, mivel tudna segíteni…

Hihetetlen, komolyan mondom. Örülök, hogy ilyen segítőkész embereket ismerhetek meg, hogy közétek tartozhatok! :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Na akkor élménybeszámoló nálam is. Tegnap lementem egy partmenti kis buliba. Aztán egy idő után kiderült, hogy kié az a GSi Astra. Beszélgettünk és később az is kiderült, hogy ő Rossy innen a fórumról. :wacko: Lecserélte a C20XE GSi-t egy C20NE-re. Egyébként pénteken voltak ők is lent Blitz-en. :D

Link to comment
Megosztás:

Viszont sok új dolgot tanultam. Pl. hogy az üdvözlésképpen adott puszi ?buzis dolog?, még akkor is ha két ember nem azonos nemű:D

:wacko: :wacko: :wacko:

Ki volt az aki ilyesmit kitalált? :D Lehet az én falusi normám más de szerintem pont az ilyen viselkedés a homárság.. :D

Link to comment
Megosztás:

Fiatalság... :D De gyanús, hogy csak az én puszim nem kellett. :D

Jesszus..... Inkább nem akarom tudni ki volt az... :wacko: :D Buzis dolog... akkor a szex mi? :D :P ;) iiistenem.. :wacko:

;) :P ;)

Ki volt az aki ilyesmit kitalált? ;) Lehet az én falusi normám más de szerintem pont az ilyen viselkedés a homárság.. :wacko:

Jól mondod. De még mekkora homárság.... :)

Link to comment
Megosztás:

Jesszus..... Inkább nem akarom tudni ki volt az... :wacko: :wacko: Buzis dolog... akkor a szex mi? :D :D :P iiistenem.. :D

Jól mondod. De még mekkora homárság.... ;)

Fúú... homár vagy? ;) :P

Nna, méghogy itt vidéken megy le az agyáról az ember.. :wacko:

;) ;) :)

Mit hittél? :D :P ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.