Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

sziasztok. itt ül mellettem zotya. sajnos a bal lámpa, zárhid kuka. a hűtő repedt. díszrács meguszta. Zotya is. a pasatos ellenfél 60 rugot kért.

;)

Remélem volt annyi esze, hogy papírt is írtak róla -benne foglalva, hogy semmilyen jellegű további követelésük nincs egymással szemben mert akkor Zoli barátunknak lehet még baja a sündörgőkkel.. :wacko:

Apropó Tiv, nem jársz véletlen aug 7 és 14 közt B.akali környékében? Vagy esetleg csináljunk egy opeles összefutit valahol? :P Valami jó kis helyen ahol lehet pl vacsizni :D Gondolom Day is eljönne meg egy hévízi opeles srác is jelezte, hogy összefutna velünk ha.. :P

Az új ( gyári! ) hőgombám kitalálta hogy ő mostantól nem kapcsol

Ha gondolod nekem van itthon egy használt de tutira jó ;) a kell akkor valahogy eljut majd hozzád :D elvileg 14-én szigetre megyünk vagy valami ilyesmi mert ájronméden koncert lesz azt a csajokat lepasszoljuk oda mi meg valamit kezdünk majd magunkkal addig tehát össze tudunk futni elviekben.. :wacko:

Valamit javítok a kedvén, viszek neki egy lámpát, pont van egy ilyen balosom itthon.

Pepe! Megvannak a kupakok az izémizére, épp volt még 3 darab nekik, komoly 270 píz volt ;) úgyhogy ajándékba megy hozzád ;) kb többe kerül majd a "megtalálása".. :wacko:

Csak mert eddig úgy nézett ki, hogy haverékkal egy kocsival megyünk és M0-M7-en pályázunk és járunk feléd de ha továbbra is a hülyeségeit forszírozza akkor inkább saját kocsival megyünk párommal és az messziről kerüli az autobahnt.. :D

Link to comment
Megosztás:

http://pics.coldline.hu/pics/67884-20100731-VeoSM8.jpg

Ez lett ma. Majd még játszom vele ha lesz időm :P

Szép lett! ;)

Az enyém is motormosás után úgy nézett ki mintha új lett volna, de 1x elmentem esőbe Erdélybe vagy 1200 km-t, és amikor hazajöttem, és megnéztem milyen lett :D teljesen úgy nézett ki mintha meg se lett volna mosva :D (télen volt, az összes szutyok hólét bekavarta amit az előttem haladók felvertek. (úgyhogy én letettem a motortér cicomázgatásáról. :D

őőőh...Nekem miért van szemüveg írva a jogsira?? Életemben nem voltam szemüveges. :wacko:

Nekem a 101 van beírva:

101 1. egészségügyi csoportban alkalmas

Pedig szemüveges vagyok! :wacko: Na de mondom a dokinak: úgyis használom, de motoron bukóban nagyon idegesítő tud lenni, erre azt mondja, jól van, akkor nem írjuk bele! ;) :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Nekem a 101 van beírva:

101 1. egészségügyi csoportban alkalmas

Pedig szemüveges vagyok! :D Na de mondom a dokinak: úgyis használom, de motoron bukóban nagyon idegesítő tud lenni, erre azt mondja, jól van, akkor nem írjuk bele! ;) :wacko:

Hát azt elhiszem, hogy idegesítő.

Képzeljétek, felvettek a vegyipari labortechnikus osztályba :wacko: :wacko: Asszem életem legjobb éve következik. Mivel úgy van hogy ez 4 vizsgából áll...és én tavaly a környezetvédelmi labortechnikusi szakmámmal ebből 3at már megcsináltam...maradt 1. Így nem lesz csak összesen 3 tantárgyam,ebből 1 informatika :D :D :P És évvégén, összesen csak 1 darab vizsgát kell tennem.Királyság ;) Tudok mellette dolgozni is :P Na meg már van 1 szakmám...a tanárok se vesznek már olyan komolyan. ;)

Link to comment
Megosztás:

Gratulálok! :wacko: :wacko:

Köszi! Bár Kedves barátaim, itt már nem az ész, vagy az eredmények döntöttek..Hanem a pénz. úúúgyám... Drágalátos igazgatóúr csak azokat teszi ebbe az osztályba, akik fizetnek. Ezért szopok most, hogy ezt az évet is meg kell csinálnom. Mert ugye az első szakma ingyen van. De mivel ingyen van..ezért betett 1 másik osztályba,a környezetvédelmi labortechnikusba. Viszont most, hogy a második szakmáért fizetni kell..és én fizetek. Így bekerültem abba amibe akartam eredetileg tavaly ilyenkor. :wacko: :D

Link to comment
Megosztás:

Képzeljétek, felvettek a vegyipari labortechnikus osztályba :wacko: :wacko:

Na meg már van 1 szakmám...a tanárok se vesznek már olyan komolyan. :wacko:

Gratula! taps.gif

De biztos vagy te ebben? :D

Link to comment
Megosztás:

Gratulálok pajti!!! :wacko: :wacko: :wacko:

Köszi Tesó :D

Gratula! taps.gif

De biztos vagy te ebben? :D

Köszi. őőő...nno igazad van, jogos.. Másképp fogalmazok. Mivel én kiperkálok nekik 90ezer forintot...így nem kell komolyan vegyenek.Mondhatjuk úgyis, hogy "a fizetővendég az első".Tutkó lesz 1 rakat protekciós, akik nem fizetnek 1 fillért se.No meg akik első szakmások. Azok még szopni fognak azzal, hogy minden órára járni fognak...stb..stb.. Nekem már nem kell járni: Fizkém,kémia,jogismeret,szakmai nyelv,labor, méréstechnika,műszaki,és így tovább. Ezekből tavaly vizsgáztam. Aztán ilyenkor már kicsit "magasabb" rendűként bánnak veled. Ha meg nem akkor csak odavágod, hogy te fizetsz érte.

Link to comment
Megosztás:

Ha gondolod nekem van itthon egy használt de tutira jó :wacko: a kell akkor valahogy eljut majd hozzád :D elvileg 14-én szigetre megyünk vagy valami ilyesmi mert ájronméden koncert lesz azt a csajokat lepasszoljuk oda mi meg valamit kezdünk majd magunkkal addig tehát össze tudunk futni elviekben.. :wacko:

Köszi zsépen, de viszem vissza garba a csergőnek, aztán nyeljék le dzsíemék. Haverom autószerelő ismerőse ad papírt hogy szákszerviz építette be, aztán viszem is vissza. Csak addig kapcsolgathatom kézzel... :wacko:

Link to comment
Megosztás:

nekem meg ez lett ma:

Nna látom már kiéből kell fejtámlás hátsó üléssort kerítenem.. :wacko: :wacko: :wacko:

Köszi szépen, de viszem vissza garba a csergőnek

Ahogy gondolod.. :D

Link to comment
Megosztás:

5 ropit nem hagyok ott nekik :D

Megjegyzem jövőhéten megyek Debrecenbe 10 napra :wacko: :D :wacko:

Jogos ;) annyiért én is kivágnám a hisztit :D

Nosza, elképzelhető, hogy összeszedjük magunkat egy esti valamihez? :wacko: Úgyis téma volt már helyileg, hogy valamit össze kéne már hozni.. :P

Link to comment
Megosztás:

Jogos :D annyiért én is kivágnám a hisztit :D

Nosza, elképzelhető, hogy összeszedjük magunkat egy esti valamihez? :wacko: Úgyis téma volt már helyileg, hogy valamit össze kéne már hozni.. ;)

Micsiináááász???????? ;) :P ;) ;) Komolyan? Bandázunk? :)

Na nemcsak az én "SID"-em miatt fogsz jönni? :D Összecsapódhatnánk helyiek. :D

Ha eljön értem valaki akkor jah, mert én gyalogkakukk leszek. :P Zafirával megyünk, családilag, összenépileg. :wacko:

Szia Zotya!!! Mizujs van? Meséljél, mert eddig csak találgattunk :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Ha eljön értem valaki akkor jah, mert én gyalogkakukk leszek. :D Zafirával megyünk, családilag, összenépileg. :D

Aztán honnan kell felszedni? :wacko: Mert ha a 4-esen talállak meg akkor útba esel.. :wacko: :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Helló-helló! Sikeresen hazaértem, a Blizt baromi jó volt, a közjáték ellenére. Koccanás miatt lassuló autósort értem utol, esőben olyan 50-nél padlófék, az elsők blokkoltak, és belecsusztam a még guruló Passatba. Kitérni, pumpálni nem volt időm, még az uccsó pillanatban fordítottam a kormányon, de mivel ugye a kerekek álltak szart sem ért. Lényegében a követési távolság be nem tartása. Mondhatnám persze, HA nem esik, HA nem nyomvályús, nem tükörsima kátrányfoltos az út, HA van ABS, HA gyakorlottabb vagyok, de ugye tudjuk HA öregapámnak nunsa lett volna ő lett volna öreganyám. Egértelmű saját hiba. A Passat lököse benyomódott, majd kiugrott fényezése sérült látszólag, repedést nem láttunk leszedés nélkül. Elkezdtük írni a betétlapot, aztán hosszas telefonálgatás, egyezkedés után megegyeztünk, hogy adok 60 ropit fényezésre, és elfelejtjük egymást. Hogy jobban jártam volna a betétleppal, háááát, friss jogsi ugrik vissza asszem kettőt a bónusz, meg aztán ki tudja a kárszakértő mit lát bele, szerintem jobb így, de már tökmindegy. Szigetelőszallaggal körbetekertem a hűtő sarkát, és folyamatosan töltögetve elgurultam Bliztelni. Ja, csattanáskor olyan volt mint a filmekben, szállt a gőz az elejéből. :D Dita körbefuvarozott a fél déli parton bontott hűtőért, Öcsibácsi megajándékozott egy zárhíddal, FPepe meg egy lámpával ezért örök hála és köszönet nekik. Egyúttal megköszönöm mindenkinek az aggódást, a telefonokat, a felajánlott segítséget. A javítás olyan egy órát vett igénybe, hűtővizet leengedtem, hűtőt kikaptam, venti átt a másikra, hűtő vissza, a zárhidat kicsit kinyomtam emelővel a motortól feszítve , lámpa kicserél, hűtőrács kábelkötegelővel vissza. Ilyen volt, most szint semmi nem látszik, csak kicsit szétt van csúszva minden.

400485.jpg

Link to comment
Megosztás:

Helló-helló! Sikeresen hazaértem, a Blizt baromi jó volt, a közjáték ellenére. Koccanás miatt lassuló autósort értem utol, esőben olyan 50-nél padlófék, az elsők blokkoltak, és belecsusztam a még guruló Passatba. Kitérni, pumpálni nem volt időm, még az uccsó pillanatban fordítottam a kormányon, de mivel ugye a kerekek álltak szart sem ért. Lényegében a követési távolság be nem tartása. Mondhatnám persze, HA nem esik, HA nem nyomvályús, nem tükörsima kátrányfoltos az út, HA van ABS, HA gyakorlottabb vagyok, de ugye tudjuk HA öregapámnak nunsa lett volna ő lett volna öreganyám. Egértelmű saját hiba. A Passat lököse benyomódott, majd kiugrott fényezése sérült látszólag, repedést nem láttunk leszedés nélkül. Elkezdtük írni a betétlapot, aztán hosszas telefonálgatás, egyezkedés után megegyeztünk, hogy adok 60 ropit fényezésre, és elfelejtjük egymást. Hogy jobban jártam volna a betétleppal, háááát, friss jogsi ugrik vissza asszem kettőt a bónusz, meg aztán ki tudja a kárszakértő mit lát bele, szerintem jobb így, de már tökmindegy. Szigetelőszallaggal körbetekertem a hűtő sarkát, és folyamatosan töltögetve elgurultam Bliztelni. Ja, csattanáskor olyan volt mint a filmekben, szállt a gőz az elejéből. :wacko: Dita körbefuvarozott a fél déli parton bontott hűtőért, Öcsibácsi megajándékozott egy zárhíddal, FPepe meg egy lámpával ezért örök hála és köszönet nekik. Egyúttal megköszönöm mindenkinek az aggódást, a telefonokat, a felajánlott segítséget. A javítás olyan egy órát vett igénybe, hűtővizet leengedtem, hűtőt kikaptam, venti átt a másikra, hűtő vissza, a zárhidat kicsit kinyomtam emelővel a motortól feszítve , lámpa kicserél, hűtőrács kábelkötegelővel vissza. Ilyen volt, most szint semmi nem látszik, csak kicsit szétt van csúszva minden.

http://kep.psharing.com/400485.jpg

Kasztnielemek maradtak? MHT, löki rögzítések? Hűtőt mi csapta szét? :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.