Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ez az. Viszont legalább van 1 jó autód/autóm. Az meg hogy mennyit adnának érte...leszarom toronyív magasból. :wacko: Nem adnám el amúgy ezt a kocsit. Egyrészt...sok pénz van benne és ezért,másrészt...hozzámnőtt. Teljesen családtaggá vált. :D

látszik, hogy a kocsi ott is családtag. :)Jó látni.

Izé...Azért én lepattintanám a családtagokat a tetejéről...Ez nem IFA, hanem személyautó :wacko:

profi munka mint mindig! :D nagyon jól fest! ahogy látom akkor jól el tudtad intézni kedden a festéket! :D

Köszi! Igen...Utána le is betegedtem, Fostam, hánytam, lázam volt, most keveredtem ki belőle, és párom most esett bele...úgyhogy se Blitz, se nyaralás...az utóbbit nem bánom ha halasztjuk az idő miatt.....De Blitzre le néztem volna a hétvégén :wacko:

Link to comment
Megosztás:

azt mondd meg kinek van ennyi esze! hihetetlen! :wacko:

Ehez nem az ész hiánya kell... ehez az kell, hogy valaki egy féreg..egy szánalmas utolsó pondró legyen.

Izé...Azért én lepattintanám a családtagokat a tetejéről...Ez nem IFA, hanem személyautó :D

Furán fejezik ki a szeretetet :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Alex!

Szép munka ;)

:wacko: :wacko: :wacko:

Köszi srácok :D Azért azt tényleg bacca a csőrömet, hogy Tiv-nek tankajtó, és tükörburkolat nélkül kellett Blitz-re menni..... De most már legalább van színkód, ha esetleg isten ne adja festeni kell :D

Furán fejezik ki a szeretetet :D

Nos igen! :P ;)

Link to comment
Megosztás:

;) Kis aranyos. Én az enyémet jónak nevzem. :D és a Tiedet is. ;) Akinek meg nem tetszik az meg elmehet a..... :) ;) :D :wacko:

link húúú aki ilyet csinál.. :D Életfogytiglanra ítélném.

Alex!

Szép munka :D

Az igazi mégiscsak ez lenne ;) na igen, nekem szép meg jó meg izéhozé :D talán részben ezért sem gurul sokat.. :wacko:

Azt amelyik ilyent csinál ugyanúgy csinálnám vele közszemlén :D lenne egy kis elrettentő példa.. :P

Az biza ;) lenne egy zöld amit rendbe kéne tenni :D ócsóért facán.. :wacko:

Ha gondolod, alapot tudok adni, aztán faragod kedvedre

Gondolom olyan 30-ba meg is számítanád :P nem az én műfajom már a faragás ;) de amúgy mióta az eszemet tudom szeretem a d és e kadétot, a c asconát, az astrát és a kis polákot -a b frontera meg a nagyontutimindentvisz kategória.. :P

Link to comment
Megosztás:

Az igazi mégiscsak ez lenne :P na igen, nekem szép meg jó meg izéhozé :D talán részben ezért sem gurul sokat.. :wacko:

Azt amelyik ilyent csinál ugyanúgy csinálnám vele közszemlén ;) lenne egy kis elrettentő példa.. :wacko:

Az biza ;) lenne egy zöld amit rendbe kéne tenni :D ócsóért facán.. :wacko:

Bizony! Nyilvánosan vízbe fojtani.... Aki ott nyavalyog a háttérbe, hogy: -Naaa ez azért durva! Azt is utána fojtani!! Biztos nem lenne több ilyen seggfej!

Az uccsó mondat nekem szólt? :P :D

Link to comment
Megosztás:

Gondolom olyan 30-ba meg is számítanád :wacko: nem az én műfajom már a faragás :D de amúgy mióta az eszemet tudom szeretem a d és e kadétot, a c asconát, az astrát és a kis polákot -a b frontera meg a nagyontutimindentvisz kategória.. :wacko:

Az csak a sünöknek fenntartott ára :wacko:

Komolyan arra gondoltam, ha leketyeg a műszakija átfaragom mondjuk hótolóvá. Nemrég volt ilyen video linkelve :D

Csak valahogy ki kéne vonni véglegesen....

Link to comment
Megosztás:

Az uccsó mondat nekem szólt? :P :D

Hááát :D inkább csak úgy általában véve :wacko: van néhány (nekem komoly) szépséghiba amit évek óta halogatok, csak javítózva lett :wacko:

Beszéltem most Edittel telefonon.... Szegény Zotya kicsit megtörte az astrát... :wacko:

Mibe rongyolt már bele..? :D

Link to comment
Megosztás:

Nagyon konkrét dolgot nem, de a lámpáját kiverte, orrát megnyomta, lökös ép maradt, és a hűtőrács vagy mi, az is csattant.

Nem irigylem...... :wacko:

Hááát :D inkább csak úgy általában véve :wacko: van néhány (nekem komoly) szépséghiba amit évek óta halogatok, csak javítózva lett :wacko:

Sajnos nagyon messze laksz..... Így csak fórumon tudok segíteni, felkészíteni lelkileg hogy mennyibe fog kerülni: 2-es gyöngyház metál (ugyanis ha jól sejtem színtársak vagyunk) és ha arra kerül a sor, esetleg telefonszámokkal!

Link to comment
Megosztás:

Nem irigylem...... :D

Én sem :wacko: Amúgy kár hogy ilyen messze lakunk egymástól.. :wacko: Tuti 1000% hogy hozzád vinném kiveretni az autóból a rozsdát, és helyrepofozni.

Ha hátulról támadt valakire, akkor csak Ő lehet hunyó sajnos....

Hátha "csak" beletolattak :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Ha hátulról támadt valakire, akkor csak Ő lehet hunyó sajnos....

Igen sajnos...Követési távolság be nem tartása....No de ne spekuláljunk, majd jön zotya és elmondja :wacko:

Én sem :D Amúgy kár hogy ilyen messze lakunk egymástól.. :wacko: Tuti 1000% hogy hozzád vinném kiveretni az autóból a rozsdát, és helyrepofozni.

Ez hízelgő! Köszönöm :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Nem irigylem...... :D

Sajnos nagyon messze laksz..... Így csak fórumon tudok segíteni, felkészíteni lelkileg hogy mennyibe fog kerülni: 2-es gyöngyház metál (ugyanis ha jól sejtem színtársak vagyunk) és ha arra kerül a sor, esetleg telefonszámokkal!

Szépen sikerült megcsinálni. Ez tőled mégis csak elvárható.

A tankajtó gumija új? Nekem sem ártana cserélni, ha lehet.

Link to comment
Megosztás:

Reméljük. De majd elmeséli a konkrét dolgot Ő. Nekem is Dita csak így épp nagyvonalakban vázolta le a dolgot.

Amúgy jól érzi magát, jó minden, tetszik neki a program. :D

Hát a legjobbakat a rosszban.. :wacko:

Na hadd bulizzanak a fiatalok :D :D én inkább alszok egyet mert csak nem úsztam meg a holnapi melót :wacko: sok volt mostanában a 14 óra klíma nélkül, egész nap port nyelve -nyitott ajtónál-ablaknál kereszthuzatolva, 38 fokban.. :wacko:

www.tvn.hu_ab6587fd02eb55b74aa2c644a093023c.jpg

Link to comment
Megosztás:

Szépen sikerült megcsinálni. Ez tőled mégis csak elvárható.

A tankajtó gumija új? Nekem sem ártana cserélni, ha lehet.

Nem tudom a tankajtót csak a szín miatt kértem. Csak a tükörburkolatot festettem, mert elhagyta még anno az övét és nekem volt egy feleslegbe, és felajánlottam.....már megint fecsegek :wacko: :D :P

Szerk: Lehet cserélni! ;)

Hát a legjobbakat a rosszban.. :D

Na hadd bulizzanak a fiatalok :D ;) én inkább alszok egyet mert csak nem úsztam meg a holnapi melót :wacko: sok volt mostanában a 14 óra klíma nélkül, egész nap port nyelve -nyitott ajtónál-ablaknál kereszthuzatolva, 38 fokban.. :wacko:

http://s10.images.www.tvn.hu/2009/11/21/10...644a093023c.jpg

Jó éjt, jó munkát!

Link to comment
Megosztás:

Hát a legjobbakat a rosszban.. :P

Na hadd bulizzanak a fiatalok :D ;) én inkább alszok egyet mert csak nem úsztam meg a holnapi melót :wacko: sok volt mostanában a 14 óra klíma nélkül, egész nap port nyelve -nyitott ajtónál-ablaknál kereszthuzatolva, 38 fokban.. :D

Elvileg én szabin vagyok, mégis többet melózok, mint a munkahelyen ;) Ma is a lépcsővel vacakoltam, már lapozom. Jó kis pöcsölős munka, már csak ülni, meg feküdni tudok, mert a derekam, térdem nem érzem :D

Jó éjt, jó pihenést! :wacko:

Itt még egy ideig nem lesz nyugalom. Nagyon élnek a ringnél a srácok. Folyamatosan megy a tüzijáték, durrogás, zenebona.... :wacko:

Link to comment
Megosztás:

sziasztok. itt ül mellettem zotya. sajnos a bal lámpa, zárhid kuka. a hűtő repedt. díszrács meguszta. Zotya is. a pasatos ellenfél 60 rugot kért. zotya azért él, és vidám. megoldja majd. ilyen a blitz. gyertek le. üdv.

:D

Töltsenek ki biztosítós lapot, majd az rendezi. Ezért fizetjük!

Zotya ezért nem fog a kardjába dőlni, le merem fogadni, hogy már a javításon töri a fejét :wacko:

Link to comment
Megosztás:

ájjj... :D

részvétem... :wacko: Hűtő mennyire gáz? :D Hazamenni azért haza tud vele, vagy helyszíni jav. lesz? :D

Breki, ha már "kért" akkor már ki van pénzelve szerintem :wacko: Bár nem tudom miért jó így "okosba" intézni. Utána még jól be sz.pathatják az embert, hogy nem állt meg, vagy mittomén :wacko: Bár ők voltak ott, ők tudják.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.