Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ha netalán mégis járnék és vennék pár darabot (esetleg ha másnak is kellene P.Ü.-ben kérném jelezni mennyit és egy elérhetőséget is ha esetleg emelkedett az ára/áruk) akkor meg-e tudod oldani, hogy valamiféleképp hozzád kerüljön? :wacko: Pl Tiv-en keresztül vagy mittudomén -elviekben vele találkozni fogok ha minden igaz.. :wacko:

Ha valahogy eljut hozzám, én is el tudom vinni. Kb. 2 hét múlva megyek :D

Link to comment
Megosztás:

Tavaly meg a rakodósom szórakozott azzal, hogy a 15.5-ös OK-val mindenkit követett (magyarán incselkedett) és 1x sikerült az egyik kolleginának a combján a kanál élével lenyomatot hagynia :D na akkor közöltem vele, hogy ha még1x meglátom hogy bárkit 3 méteren belül megközelít fegyelmivel fogom kirugatni... :wacko:

Az idióta...de utálom az ilyen komolytalan f*szokat. :wacko:

Laci, amit linkeltél GSi-t, annak a hátsó gumija nem fordítva van fenn? :wacko:

Hát a mintázat alapján mondod? vagy hogy következtettél? Amúgy nemtudom, mert csak a neten találtam képet.

Link to comment
Megosztás:

Ha Tiv jár néha Fehérváron, akkor össze tudunk futni, egyébként postán is feladhatod sima borítékban, az árát meg utalom.

Azoknak, akik nem jönnek Blitzre:http://img1.tar.hu/fpepe/img/81964964.jpg

Oks, ha járok bent és kapok akkor szólok aztán valamiféleképp eljut hozzád ;) 3 darab elég lesz vagy esetleg több is mehetne? :D

És cép a verda :wacko: bár a világoskékért én sem vagyok odáig :D de akkor is szép.. ;)

Ha valahogy eljut hozzám, én is el tudom vinni. Kb. 2 hét múlva megyek :wacko:

7-től 14-ig bármikor ess le B.Akaliba -vagy előtte/utána Debrecenbe azt meg van oldva :P :P

Az idióta...de utálom az ilyen komolytalan f*szokat. :wacko:

Ne aggódj, azóta nem is mer vitézkedni mióta eligazítottam.. ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Nagyon helyes :D De ami volt a haonon...húúú szegény gyerek. :wacko:

Ott mindketten hibásak voltak az tuti :wacko: a gépes mert valszeg nem jelzett vagy rossz volt az indexe, a gyerek meg ment mint a barom :D ha 40-nel megy még megértem ha felakad a bontókörmön meg jónéhány része rommá törik de nem szakítja ketté.. :D :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Ott mindketten hibásak voltak az tuti :wacko: a gépes mert valszeg nem jelzett vagy rossz volt az indexe, a gyerek meg ment mint a barom :D ha 40-nel megy még megértem ha felakad a bontókörmön meg jónéhány része rommá törik de nem szakítja ketté.. :wacko: :wacko:

igenigenigen...pontosan ezt beszéltük bent a melóhelyen is. HOgy a srác se 40-50el mehetett....hanem jobban. Azért hogy kettényesse valami... ahoz nem kis energia/becsapódás szükséges. Egy ilyen kis szar robogója volt 1 haveromnak. Kipróbáltam...tuningos volt. 80tól feljebb nemmertem menni. Egyszerűen féltem. Semmi nincs körülöttem. és süvítek a semmibe. Még a bukó is akadályoz a kilátásban. Áááh... autó frvr. :D

Link to comment
Megosztás:

igenigenigen...pontosan ezt beszéltük bent a melóhelyen is. Hogy a srác se 40-50el mehetett....hanem jobban. Azért hogy kettényesse valami... ahoz nem kis energia/becsapódás szükséges.

Az nem 50 volt hanem legalább 80-90, ezek a műanyag vackok simán mennek annyit :wacko: de hallottam már olyanról is, hogy 180-nál még elfelé hagyta a kocsit :wacko: valami rommá könnyített széttuningolt 80 ccm-es kacat.. :wacko:

Zotya hűtőjét kicseréltétek már? :D

Addig tolta a tiltást az egynégyenzének, hogy szétfújta? :D :D

Link to comment
Megosztás:

Az nem 50 volt hanem legalább 80-90, ezek a műanyag vackok simán mennek annyit :D de hallottam már olyanról is, hogy 180-nál még elfelé hagyta a kocsit :wacko: valami rommá könnyített 80 ccm-es kacat.. :wacko:

én 1szer 1 ilyet hihetetlenül leosztottam.. úgy bebújt a padka és az én jobb hátsóajtóm közé..hogy csak lestem, hogy hogy fér az ott el. Lámpánál megálltam és leordítottam, hogy MI VAN HA BEBORULSZ A kOCSI ALÁ TE BAROOM?????? Csak hallgatott.. Az a baj, hogy erre 14évesen kapni jogsit. És mennek 14-15 éves kis taknyosok..

Link to comment
Megosztás:

én 1szer 1 ilyet hihetetlenül leosztottam.. úgy bebújt a padka és az én jobb hátsóajtóm közé..hogy csak lestem, hogy hogy fér az ott el. Lámpánál megálltam és leordítottam, hogy MI VAN HA BEBORULSZ A kOCSI ALÁ TE BAROOM?????? Csak hallgatott.. Az a baj, hogy erre 14évesen kapni jogsit. És mennek 14-15 éves kis taknyosok..

én ehhez a témához már túl feszkós vagyok. Teljesen egyet értek veletek!

nekem is volt már sok ien meg lesz is! :D

Link to comment
Megosztás:

én 1szer 1 ilyet hihetetlenül leosztottam.. úgy bebújt a padka és az én jobb hátsóajtóm közé..hogy csak lestem, hogy hogy fér az ott el. Lámpánál megálltam és leordítottam, hogy MI VAN HA BEBORULSZ A kOCSI ALÁ TE BAROOM?????? Csak hallgatott.. Az a baj, hogy erre 14évesen kapni jogsit. És mennek 14-15 éves kis taknyosok..

És akkor még én vagyok a hülye, hogy valahogy le akarnám minősíttetni a 175-ös Czetkát kismotornak :wacko: igaz az megy olyan 130 körül de azzal meg is lehet főzni végleg :wacko: na a lényeg, hogy nekem 1-2 szomszéd helységbe takarosan 50-60-as tempóval átdöcögni épp elég lenne (többel úgyse merek menni mióta taknyoltam egyet 2 kerekűvel, bár az más sztori) a 3-3.5 literes kajálása mellett meg ugye baba is lenne mert az mégsem csak egy Simson (még ha robogó is) és ugye egy veterán az egy nagy feeling akárhol is vagy :D :D de ugye ez M.O. és ez egy nehéz ügy.. :wacko:

Na de visszatérve a témához: lámpánál mindig tartok legalább 2-3 métert az előttem levőtől hogyha bújik a bringás legalább félre tudjak gurulni mielőtt viszi a fényt tükröstől de menet közben is mert ha van 1 métere akkor is besunnyog a sügér.. :D

Link to comment
Megosztás:

hamár írtad szerintetek egy Veterán Motor gyűjtő mennyit adna egy ilyenért? LINK

Passzolom, mindenkinek ingyen kéne :wacko: az enyémért 30 volt a legkomolyabb ajánlat :wacko: na mondom akkor fogd magad azt mennyé' babettát venni.. :wacko: :D

Link to comment
Megosztás:

Passzolom, mindenkinek ingyen kéne :D az enyémért 30 volt a legkomolyabb ajánlat :D na mondom akkor fogd magad azt mennyé' babettát venni.. :wacko: :wacko:

:wacko: hát igen sajnos! ingyen

de az a baj megtippelni sem tudom mennyit érne egy ien azért nem keveset sztem! :D

Link to comment
Megosztás:

:wacko: hát igen sajnos! ingyen

de az a baj megtippelni sem tudom mennyit érne egy ien azért nem keveset sztem! :D

Egy MZ-től azért többet ha üzemképes és ráadásul forgalomban is van.. :wacko:

De minden annyit ér amennyiért megveszik :D hiába akarnám én adni a kocsimat 1 milláért ha nem kapnék érte 500-tól többet.. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

az sajnos nincs! :wacko: papámé volt még régen amúgy itthon van MZ is azt apukám hajtotta régen! :D :D

Na jó, ez sincs forgalomban és utoljára "97-98 körül pöccintettem be (-mentem vele) de tavaly tavasszal garázstakarításkor rádobtam a töltőt és még műxik az elektronikája csak épp szikrát nem ad :wacko: na de ezektől a vasérintkezős vackoktól nem is várható el, hogy tökéletesen működjenek ennyi állás után.. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Egy MZ-től azért többet ha üzemképes és ráadásul forgalomban is van.. :wacko:

De minden annyit ér amennyiért megveszik :wacko: hiába akarnám én adni a kocsimat 1 milláért ha nem kapnék érte 500-tól többet[/bt.. :D

Épp tegnap számoltuk ki. Hiába költöttünk az astrára november óta 570ezer forintot...ha 250-300tól többet nem adnának érte. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Épp tegnap számoltuk ki. Hiába költöttünk az astrára november óta 570ezer forintot...ha 250-300tól többet nem adnának érte. :D

Nna akkor én mit szóljak évek rövid sora alatt? :wacko: illetve elég csak az utsó 2 évet figyelembe venni :wacko: valahol 700-800 közt :D egy másik kocsi ára, ha nem többé.. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Nna akkor én mit szóljak évek rövid sora alatt? :wacko: illetve elég csak az utsó 2 évet figyelembe venni :wacko: valahol 700-800 közt :D egy másik kocsi ára, ha nem többé.. :wacko:

Ez az. Viszont legalább van 1 jó autód/autóm. Az meg hogy mennyit adnának érte...leszarom toronyív magasból. :D Nem adnám el amúgy ezt a kocsit. Egyrészt...sok pénz van benne és ezért,másrészt...hozzámnőtt. Teljesen családtaggá vált. :D

látszik, hogy a kocsi ott is családtag. :)Jó látni.
Link to comment
Megosztás:

ez csak a szervíz, alkatrészek ilyesmi vagy extrák is vannak benne? :wacko:

Ez csak az amit ráköltöttem, hogy gurulni képes legyen. Néhány főbb: komplett Bosal r.mentes kipuffrendszer, adagoló felújítás, hf felújítás, összes tömítés csere, összes fék felújítása, és hadd ne soroljam, ebben nincs benne az olajcsere és egyéb ilyesmi csak az, hogy bepöccen a moci üzemkészre és képes saját erejéből elgurulni meg megállni.. :wacko: :wacko:

Ez az. Viszont legalább van 1 jó autód

Relatív, hogy mi a jó :P én inkább csak üzembiztosnak mondanám.. :D

Minden álmom egy ilyen kis rettenet :D :D

Link to comment
Megosztás:

Köszi! Alex, azt mondta a fényező srác, mikor nemrég nála jártam, hogy nem szereti a kék autókat, mert azt az egyik legnehezebb eltalálni (mármint az árnyalatokat), az ezüstmetál után. Neked mi a véleményed erről?

Egyetértek! A kéket én is utálom....A kedvencem a fehér :D Azt jó piktorolni :wacko: Bár a tiédnek nincs sok árnyalata, meg aztán Akril, így úgy fújja ahogy akarja.....

Tiv autójának a színét sem volt egyszerű eltalálni, de megbirkóztam vele, és most már neve is van a gyereknek: Z 146 alap :wacko: Vélemény:dsc00735_k.jpg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.