Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Megb.szogattam a csatlakozásokat a generátoron, meg széthúztam a fordulatszámmérő csatiját, beindít, töltéslámpa alszik ahogy kell, töltés 14. Nah mondom ez f.sza. összeraktam, azóta tölt rendesen :wacko: Jah, és a Megalightok még jobbak lettek :wacko: :D :D de hogy ez mi a frász vót? :wacko: szórakozik velem mondom én... :D Már várom mit talál ki amikor holnap megmondom neki hogy nem találkozunk este, csak maximum a mosókefével, mert retkes mint állat. :P

Gondolom oxidos csati, megnövekedett ellenállás, vagy valami hasonló.

Indulás!!!! ;) ;) :P

Módosítva : zotya975
Link to comment
Megosztás:

Gondolom oxidos csati, megnövekedett ellenállás, vagy valami hasonló.

Indulás!!!! :wacko: :D :D

Jó reggelt! :D Ittál már kávét? :P Ezt csak azért, mert a múltkor olyan goromba voltál. ;) :P

Na, még talán egy óra múlva benézek, aztán lassan összeszedem magam és megyek be Pestre. 11-dél körül indulok Zamárdiba. :wacko:

Aki jön azzal ugye, ott találkozunk, aki nem annak meg :wacko:. Legyetek jók. ;)

Hmm...amikor még nem érdekelt ez az egész opelesség, az opel, akkor itt rendezték debrecen mellett a blitz hétvégét, amikor már érdekel, meg szivesen mennék akkor bezzeg messzi van ;) Na sebaj, majd jövőre. Képeket azért majd csináljatok sokat. :) Aztán igyatok helyettem is ha ivósbuli is lesz. Ha valami autós ügyességi lesz, égessetek helyettem is üzemanyagot (kár hogy nem gázolajat);). Jó utat!

Link to comment
Megosztás:

Azon nevettem nagyon, hogy drágálja a leírásban a Z28as váltót, mert 100e.. Gondolom ez lenne az egészben a legdrágább. :wacko:

"Vadonatúj, k*rva drága, de eredeti GM alkatrészek" -> GSi logó... :wacko: Vajon mennyi lehet 1 ilyen?? Sőt inkább úgy kérdzem, vajon mennyit nem adnék ki érte? :wacko:

Ami ezen van GSi felirat hátul, az jobban tetszik.Sokkal jobban. :D

Link to comment
Megosztás:

"Vadonatúj, k*rva drága, de eredeti GM alkatrészek" -> GSi logó... :wacko: Vajon mennyi lehet 1 ilyen?? Sőt inkább úgy kérdzem, vajon mennyit nem adnék ki érte? :wacko:

Csinálhat vele akármit ez sosem lesz GSI. :D

Én is ráírhatnám az enyémre,hogy GT vagy akármi de nem az. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Link Hogy "örülhetett" a tulajdonos amikor meglátta az autóját.... :wacko: :D

Szinte mellette állt. :wacko: Pár percel korábban parkolt le és szált ki a kocsiból.

A képen (index) jól látszik, hogy milyen kemény alváza avan. Az meg semm hajlott.

Az enyémet az utcasöprők simán összesöpörték volna egy ilyen eset után. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Szinte mellette állt. :wacko: Pár percel korábban parkolt le és szált ki a kocsiból.

A képen (index) jól látszik, hogy milyen kemény alváza avan. Az meg semm hajlott.

Az enyémet az utcasöprők simán összesöpörték volna egy ilyen eset után. :D

Az enyémre 3 éve egy fa dőlt rá majdnem..1szerencséje volt, hogy 1 teherautó mellett állt..és a teherautó megfogta a fát. Abból viszont kifli lett.

Link to comment
Megosztás:

Na, erre vevő lennék egy párra, ha hoz vki.

Ha netalán mégis járnék és vennék pár darabot (esetleg ha másnak is kellene P.Ü.-ben kérném jelezni mennyit és egy elérhetőséget is ha esetleg emelkedett az ára/áruk) akkor meg-e tudod oldani, hogy valamiféleképp hozzád kerüljön? :D Pl Tiv-en keresztül vagy mittudomén -elviekben vele találkozni fogok ha minden igaz.. :wacko:

Link Azt a k...va eget :P Szegény...Azt hittem, hogy ilyen "kettévágós" balesetek csak amerikában vannak...És a felük kitaláció. De ezekszerint nem olyan elképzelhetetlen.... ;)

Régebben egy munkatársam egy hasonló (csak újabb kiadású 3cx-szel) árkot ásott, a gémtől nem látta a mögötte álló és szintező segédmunkást hát úgy lecsapta a kanállal mint a franc, amint meglátta a 2 libbenő karját abban a pillanatban elengedte a karokat de még így is hazavágta a csávót egy jó időre :D

Tavaly meg a rakodósom szórakozott azzal, hogy a 15.5-ös OK-val mindenkit követett (magyarán incselkedett) és 1x sikerült az egyik kolleginának a combján a kanál élével lenyomatot hagynia :D na akkor közöltem vele, hogy ha még1x meglátom hogy bárkit 3 méteren belül megközelít fegyelmivel fogom kirugatni... :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Ha netalán mégis járnék és vennék pár darabot (esetleg ha másnak is kellene P.Ü.-ben kérném jelezni mennyit és egy elérhetőséget is ha esetleg emelkedett az ára/áruk) akkor meg-e tudod oldani, hogy valamiféleképp hozzád kerüljön? :wacko: Pl Tiv-en keresztül vagy mittudomén -elviekben vele találkozni fogok ha minden igaz.. :D

Ha Tiv jár néha Fehérváron, akkor össze tudunk futni, egyébként postán is feladhatod sima borítékban, az árát meg utalom.

Azoknak, akik nem jönnek Blitzre:

81964964.jpg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.