Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Talán soha nem volt még ilyen szar a meló. 25 centi helyre kellett felnyomkodni egy 18 és egy 12 centis paplant létráról. Hiba mondtuk az ürgének, hogy pont az a lényeg, hogy laza legyen, a levegő szigetel benne, de nem, csak mondta tömködjök fel, toljuk el a takarást, stb....stb. :D Ráadásul kész volt mér a fém profil váz, függesztve, nem fértél hozzá, potyogott a nyakadba a gyapot, azt hittem megőrülök.... :wacko: Szerencsére maradt meló honapra a többieknek is... :wacko:

Ezt mondja az építési vállalkozó, ha Ő adja az anyagot. Még jó, hogy a tulaj nem hallgatott rátok......2-3 év múlva szüretelhetné a gombát a gipszkartonról.... :wacko:

Mondjuk a kész fémszerkezet mögé begyömöszölni tényleg sz@r meló. Azzal kell megcsináltatni aki felrakta előre a vasalatot :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!!

Blitzre valaki nem tud nekem hozni egy vakdugót ami a szélvédőrácsot rögzítő csavaron van az ablaktörlő lapátok mellett? :D :wacko:

Szombaton leszünk lent.

Nekem is hiányoznak. Egyszer rendeltem EPC alapján, de köze nem volt a dugónak a csavarlyukak méretéhez.

Link to comment
Megosztás:

Nekem is hiányoznak. Egyszer rendeltem EPC alapján, de köze nem volt a dugónak a csavarlyukak méretéhez.

Debrecenben a Deréken asszem 40 píz per darab áron kapható ;) ha onnan valaki megy bliccelni vihet nektek egy marékkal :D neeeem, nem én vagyok az :wacko: én majd csak jövő hét végén megyek arra :wacko: és se Astrával se Pandával :wacko: hanem C Combo Tour-ral.. :D :D :P

Link to comment
Megosztás:

Debrecenben a Deréken asszem 40 píz per darab áron kapható ;) ha onnan valaki megy bliccelni vihet nektek egy marékkal :D neeeem, nem én vagyok az :wacko: én majd csak jövő hét végén megyek arra :wacko: és se Astrával se Pandával :wacko: hanem C Combo Tour-ral.. :D :D :P

Na, erre vevő lennék egy párra, ha hoz vki.

Link to comment
Megosztás:

Fel kell venni a kapcsolatot valakivel vagy ITT vagy ITT :wacko: én nem garantálom, hogy addig járok bent DB.-ben.. :D

Hehe...az ablakon néztem kifele telefonálás közben, és látom itt ment el Huri, és egy Norci féle autó , mert ez is olyan színű sedan volt mint az övé, és sötét hátsó lámpák, illetve www.debreceniopeles.atw.hu matricája volt a hátsó szélvédőn keresztbe.

Link to comment
Megosztás:

Hehe...az ablakon néztem kifele telefonálás közben, és látom itt ment el Huri, és egy Norci féle autó volt, mert ez is olyan színű sedan volt mint az övé, és sötét hátsó lámpák illetve www.debreceniopeles.atw.hu matricája volt a hátsó szélvédőn keresztbe.

Esetleg nem lehetne még hosszabb az az url ? :D :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Ezt mondja az építési vállalkozó, ha Ő adja az anyagot. Még jó, hogy a tulaj nem hallgatott rátok......2-3 év múlva szüretelhetné a gombát a gipszkartonról.... :D

Mondjuk a kész fémszerkezet mögé begyömöszölni tényleg sz@r meló. Azzal kell megcsináltatni aki felrakta előre a vasalatot :wacko:

Mi voltunk azok. :wacko: Úgy kérte, hogy lőjük fel a fóliát a fogópárokra, onanntól kezdve meg ugye nem votl mire teni a szigetelést csak a szerezetre, és csak allulról. :wacko:

Na szerszámok, pótalkatrészek berakodva, törülköző, ruhák, tusfürdő, fürdőnaci, stb...stb... fogkefe, kedvenc párna, maci ,pizsi :D majd reggel.

Link to comment
Megosztás:

Megb.szogattam a csatlakozásokat a generátoron, meg széthúztam a fordulatszámmérő csatiját, beindít, töltéslámpa alszik ahogy kell, töltés 14. Nah mondom ez f.sza. összeraktam, azóta tölt rendesen :wacko: Jah, és a Megalightok még jobbak lettek :wacko: :D :D de hogy ez mi a frász vót? :wacko: szórakozik velem mondom én... :D Már várom mit talál ki amikor holnap megmondom neki hogy nem találkozunk este, csak maximum a mosókefével, mert retkes mint állat. :P

Link to comment
Megosztás:

Nem is tudom. :wacko: Ha Jürgen nem tudja meg, talán nem lesz gond. :wacko:

Blitzre jössz? :D

Ez mindent megtud, és akkor önmegsemmisítésbe kezd... a másik bezzeg, szétszakadt hátsó toronnyal is csapattuk vele 170-nel a pályán, és mindig vigyázott ránk. De lehet, hogy nem vagyok igazságos. :wacko:

Háááát... menjek? Ne menjek? Nem tudom még, hogy alakul a programom. Max. vasárnap pár órára tudnék ott lenni, vagy nem tudom. Most Szegeden vagyok szombatig.

Nem tudom, legyen képem odaállítani egy itt-ott megnyomott, beteges Astrával? Mindenkinek majd ott lesz csilli-villin, én meg kellemetlenül érzem magam majd. :D

Link to comment
Megosztás:

Ez mindent megtud, és akkor önmegsemmisítésbe kezd... a másik bezzeg, szétszakadt hátsó toronnyal is csapattuk vele 170-nel a pályán, és mindig vigyázott ránk. De lehet, hogy nem vagyok igazságos. :wacko:

Háááát... menjek? Ne menjek? Nem tudom még, hogy alakul a programom. Max. vasárnap pár órára tudnék ott lenni, vagy nem tudom. Most Szegeden vagyok szombatig.

Nem tudom, legyen képem odaállítani egy itt-ott megnyomott, beteges Astrával? Mindenkinek majd ott lesz csilli-villin, én meg kellemetlenül érzem magam majd. :wacko:

Vasárnapra szerinten nem pálya jönni :D

Az utolsó mondatod viszont hüleség :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Van egy pár találkozós téma is a fórumon :D

Az emberek számítanak nem az autók.

Tudom. :wacko:

Hát... Woody Allen mondta talán egyszer, hogy nem csatlakozna olyan klubba, amibe őt bevennék. :wacko: Komolyra fordítva, odatehetem magam jövőre, jó lenne Opeles körökben is szocializálódni, meg ismerősöket, barátokat szerezni. Csak Fehérváron nem sokan vagyunk innen, ha jól tudom. Olyan össznépi találkozó meg most van éppen...

Link to comment
Megosztás:

Ez a Zolié? :D

neeem... most nem kajolom meg, bármennyire is kómás vagyok :wacko: :wacko: neki amúgy is színre van fújva a lökös teteje, meg nem így áll az egész, meg hótközenincshozzá.... különbenisezkiééé? :wacko: :D

Biztos nem, mert neki telibe fényezett lökőse van, ezen meg látszik, hogy van fekete műanyag rész. :D

Link to comment
Megosztás:

Ez a Zolié? :wacko:

neeem... most nem kajolom meg, bármennyire is kómás vagyok :P :D neki amúgy is színre van fújva a lökös teteje, meg nem így áll az egész, meg hótközenincshozzá.... különbenisezkiééé? :D ;)

Biztos nem, mert neki telibe fényezett lökőse van, ezen meg látszik, hogy van fekete műanyag rész. :P

Jó reggelt! :D Ittál már kávét? ;) Ezt csak azért, mert a múltkor olyan goromba voltál. ;) ;)

Na, még talán egy óra múlva benézek, aztán lassan összeszedem magam és megyek be Pestre. 11-dél körül indulok Zamárdiba. :wacko:

Aki jön azzal ugye, ott találkozunk, aki nem annak meg :wacko:. Legyetek jók. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.