Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Mi a f*sznak dobják ki a cicit a nők, és emelik ki különböző tapadós nadrágokkal a seggüket????????? Aztán ha odapillantok akkor meg le vagyok szólva hogy "ne légy már ilyen bunkó hogy bámulsz...és ezt már más is észrevette hogy bámulod" :wacko: húzzanak akkor a kóchengeres f**ba...... :wacko: ;) ;)

Igazam van?

Engem csak akkor szoktak lebunkózni aikor meglátják, hogy folyik a nyálam. ;) :P

Hali! Most értem haza melóból meleg volt egész nap és hulla fáradt vok! :D

Zotya ti mennyit haladtatok? :D ;)

Talán soha nem volt még ilyen szar a meló. 25 centi helyre kellett felnyomkodni egy 18 és egy 12 centis paplant létráról. Hiba mondtuk az ürgének, hogy pont az a lényeg, hogy laza legyen, a levegő szigetel benne, de nem, csak mondta tömködjök fel, toljuk el a takarást, stb....stb. :wacko: Ráadásul kész volt mér a fém profil váz, függesztve, nem fértél hozzá, potyogott a nyakadba a gyapot, azt hittem megőrülök.... :P Szerencsére maradt meló honapra a többieknek is... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.