Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Mi a f@szomnak festenétek meg a focsort... :D :wacko: Gondolkodjatok már.

Én amikor olvasgattam ez után, azt írták, hogy a foncsorra kell valami fóliaréteget rányomni. Lehet f*szság, de ezt írták. Sőt nem is a foncsorra...nemtudom hova. Amikor itt kérdeztem, hogy mi az senki sem mondta meg. :wacko: Ezekszerint senki sem tudja... :wacko: Ezért mondom, hogy lehet, hogy ######ság.

Meg van ez a retrofit projektor...de ahoz meg csóró vagyok. Megkérdezem valami hozzáértő embertől majd, hogy lehet-e festeni,vagy majd a debreceniopelesek segítenek. Ha nem lehet sehogysem, akkor fehéren hagyom.

Link to comment
Megosztás:

ööö....nem akarok belekötni, de azt úgy lehet?? Nem fognak kötekedni érte, hogy az ott belül miért van megfestve?? :D

Belül csak azt a részt kell lefesteni amit a lámpa nem használ, tehát körben a foncsor keretét ami az autóba ha be van szerelve a lámpa, akkor függőleges és ettől lesz olyan a lámpa, mintha sötétebb lenne.

Csináltam 1db ilyen indexet még annó itthon. Csak a másik felét nem tudtam szétszedni ( erről magától jött le a búra ). Szerintem nem lett rossz. :wacko:

dsc00385resize.jpg

dsc00391resize.jpg

Link to comment
Megosztás:

Belül csak azt a részt kell lefesteni amit a lámpa nem használ, tehát körben a foncsor keretét ami az autóba ha be van szerelve a lámpa, akkor függőleges és ettől lesz olyan a lámpa, mintha sötétebb lenne.

Csináltam 1db ilyen indexet még annó itthon. Csak a másik felét nem tudtam szétszedni ( erről magától jött le a búra ). Szerintem nem lett rossz. :D

%7Boption%7Dhttp://img801.imageshack.us/img801/8895/dsc00385resize.jpg

%7Boption%7Dhttp://img59.imageshack.us/img59/3410/dsc00391resize.jpg

hűűűűűű ez de szép. :wacko: :wacko: Ha lenne 1 pár ilyened, sztem még meg is venném. Ez nagyon jó...

Köszi az infót!!!! :wacko:

Link to comment
Megosztás:

hűűűűűű ez de szép. :D :wacko: Ha lenne 1 pár ilyened, sztem még meg is venném. Ez nagyon jó...

Köszi az infót!!!! :D

Gyári fekete síküveges FK indexem van eladó egy pár. De ha megjön a hőlégfúvóm és sikerül szétszedni valamelyik másik indexet, akkor csinálhatok egy párt hozzá, ha szeretnéd. :wacko:

Természetesen igényesebbet, mert ezt csak úgy teszt jelleggel fújtam le. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Gyári fekete síküveges FK indexem van eladó egy pár. De ha megjön a hőlégfúvóm és sikerül szétszedni valamelyik másik indexet, akkor csinálhatok egy párt hozzá, ha szeretnéd. :wacko:

Természetesen igényesebbet, mert ezt csak úgy teszt jelleggel fújtam le. :wacko:

:D :P ;) ;)

Komolyan???? :wacko: :D

Privátban megbeszéljük. Írok is :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor meg a lámpád fog kilógni a sorból. :D

Akár. :wacko: Nekem csak azért van bent az fk, mert abba könnyebben raktam bele a helyzetjelzőm. :wacko:

A lámpával szerintem kísérletezgetni fogok. Bontóból venni fogok valami nagyon gányt...amit nem baj ha elrontok. Azon fogok próbálkozni, és ha kijön valami ép és normális dolog, akkor a lámpát is megcsinálom :wacko:

Eleinte biztos érdekes lesz ez a fekete index a normál lámpákkal

Link to comment
Megosztás:

A lámpával szerintem kísérletezgetni fogok. Bontóból venni fogok valami nagyon gányt...amit nem baj ha elrontok. Azon fogok próbálkozni, és ha kijön valami ép és normális dolog, akkor a lámpát is megcsinálom :wacko:

Eleinte biztos érdekes lesz ez a fekete index a normál lámpákkal

Majd Dita kioktat úgy is....

Ronda nő sincs, csak éééérdekes. :D

Link to comment
Megosztás:

Majd Dita kioktat úgy is....

Ronda nő sincs, csak éééérdekes. :D

Nem szoktam kioktatni, nem vagyok én tanárnő. :P Csak elmondom a véleményemet, ha kíváncsi rá. :wacko: Na, jó, néha akkor is ha nem. :D :wacko:

hmm..értem a célzást.. :wacko:

Én nem egészen. Szerintem csak szimplán csípkelődik kicsit, de mondd meg ha beszólt és holnap elbeszélgetek Vele. ;) Aránylag jó az arcmemóriám, anélkül is megtalálom, hogy szeretné. :D

Link to comment
Megosztás:

Nem szoktam kioktatni, nem vagyok én tanárnő. :D Csak elmondom a véleményemet, ha kíváncsi rá. :wacko: Na, jó, néha akkor is ha nem. :D :wacko:

Én nem egészen. Szerintem csak szimplán csípkelődik kicsit, de mondd meg ha beszólt és holnap elbeszélgetek Vele. :P Aránylag jó az arcmemóriám, anélkül is megtalálom, hogy szeretné. :D

Ronda lesz... Ezt :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Mondd, hogy már jobb kedved van kicsit... :D

(Nem az idézethez kapcsolódik amit írtam.)

Kicsivel. ...nem volt ma az az idióta főnököm, valószínűleg azért. :D

Hali! Most értem haza melóból meleg volt egész nap és hulla fáradt vok! :wacko:

Zotya ti mennyit haladtatok? :wacko: :D

Győrben meg ilyen idő van most:

20100729046_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

:wacko:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.