Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Bocsi, csak még nem tudom, hogy lesz az estém. :D Holnap indulok én is, még össze kell szednem mindent.

De ha szabad leszek, jövök. :D Egyébként meg nem sikerült rosszul, csak olyan témánk volt. :wacko:

Rendben! :D Hát.... Nem úgy köszöntünk el ahogy szoktunk...aztán azt hittem kicsit megharagudtál. :wacko: :wacko: Aztán azóta fülem-farkam behúztam.

Link to comment
Megosztás:

Megy ám a verbális petting! :D

az sz.r lehet :wacko: :D

Amúgy a töltés sz.pásra ötlete kinek van? :D Kezdhetek keresni generátort? :wacko:

1000%-ig tudtam, hogy rácuppantok a témára :P

És mi van ha csak a szénkefe kopott ki?? vagy dióda baja van... :wacko: sztem először szedesd szét.

Link to comment
Megosztás:

Rendben! :D Hát.... Nem úgy köszöntünk el ahogy szoktunk...aztán azt hittem kicsit megharagudtál. :wacko: :D Aztán azóta fülem-farkam behúztam.

Dehogy! :D

Megy ám a verbális petting! :P

Imádom, na. :wacko: Tudom, imádjuk egymást inkább msn-en. ;)

Egyébként mielött Lacika Barátnője félreértené, és hogy elkerüljük a további ilyen irányú megjegyzéseket: Lacika, nekem legkedvesebb BARÁTOM és ezalatt egy őszinte és mély barátságot értek. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

1000%-ig tudtam, hogy rácuppantok a témára :D

És mi van ha csak a szénkefe kopott ki?? vagy dióda baja van... :wacko: sztem először szedesd szét.

Cuppan rá a franc. Van neked barátnőd, kérd meg őt :P

Akkor az van hogy sz.r :D

:wacko:

Elől, a motortérben van :P

Jaaaa... hogy ebben elöl van a motor?

köszi. ;)

Én azt hittem hogy ott csak a kipufogó van :D Annak is a vége ;)

Igen, az egyik vége ott van. Pontosabban 4 vége is ott van :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Cuppan rá a franc. Van neked barátnőd, kérd meg őt :D

Akkor az van hogy sz.r :D

Huuuuulyee.... :P ;) ;) :P ;)

De ha szar valami attól még javítható. :D Enyém már 2 éven belül 2szer lett szétszedve. Legutóbb most a balaton előtt.. Csapágyas is volt, meg forrasztások is el voltak halva emitt-amott. 13e Ft volt megcsinálni(ebbe benne van 1 új ékszíj is). Tavaly nyáron meg a balatonon...szénkefe,diódahíd... De legalább már jó.

Amúgy a füstölgő végére gondoltam :D ;)

Dehogy! :wacko:

Imádom, na. :wacko: Tudom, imádjuk egymást inkább msn-en. :D

Egyébként mielött Lacika Barátnője félreértené, és hogy elkerüljük a további ilyen irányú megjegyzéseket: Lacika, nekem legkedvesebb BARÁTOM és ezalatt egy őszinte és mély barátságot értek. :wacko:

De aranyos vagy. Köszi a kedves szavakat ;) egyébként én is így érzek. :D :D :P :)

Link to comment
Megosztás:

Huuuuulyee.... :) :D :D :P ;)

De ha szar valami attól még javítható. ;) Enyém már 2 éven belül 2szer lett szétszedve. Legutóbb most a balaton előtt.. Csapágyas is volt, meg forrasztások is el voltak halva emitt-amott. 13e Ft volt megcsinálni. Tavaly nyáron meg a balatonon...szénkefe,diódahíd... De legalább már jó.

Amúgy a füstölgő végére gondoltam :P :D

De aranyos vagy. Köszi a kedves szavakat ;) egyébként én is így érzek. :wacko: :wacko: :wacko: ;)

Nah ezek miatt szoktam inkább elmenni a bontóba :D Van egy tippem rá hogy 8 környékén kapok ;) (legalábbis eddig bejött, hogy az amit megcsináltattam, két héttel később bontottan, kompletten jött velem szembe, fele annyiért, mint amennyiért javíttattam :P )

Link to comment
Megosztás:

Nah ezek miatt szoktam inkább elmenni a bontóba :D Van egy tippem rá hogy 8 környékén kapok :wacko:

Hát... lehet hülye vagyok, de ragaszkodok a saját dolgaimhoz, mégha javítva is vannak. Legalább tudom a múltját :wacko: Ezt néha meg is fizetem.

köszi a kiegészítést, kijavítottam :wacko: :D

Link to comment
Megosztás:

Hát... lehet hülye vagyok, de ragaszkodok a saját dolgaimhoz, mégha javítva is vannak. Legalább tudom a múltját :D Ezt néha meg is fizetem.

köszi a kiegészítést, kijavítottam :wacko: :D

Még mindig hiányzik egy "T" :wacko: :wacko:

Én meg a pénzemhez ragaszkodom, úgyhogy az lesz, ami ócsóbb :D

Link to comment
Megosztás:

"Enyém már 2 éven belül 2szer lett széINNENszedve."

:D ;)

:wacko: :wacko: :wacko: :D :D tényleg. Köszi :P

és igaz... Ha már ilyen szép ez a nyelv, használjuk helyesen. ;) Utálom ha valaki ékezetek nélkül, egybefolyóan, és hibásan ír. Árulkodik a "képességeiről". ;)

Legaktívabb hozzászóló az asszisztens szerint:

"| mélykék76 | 2003-12-03| 18,903 | 75 | 11.79% |"

Eeejha... :P nekem ősszel az 1 nap alatti rekordom 65 volt. Akkor Dáwiddal, Novyval, Lalival nagyba toltuk az offgyártást ;)

Link to comment
Megosztás:

:D :wacko: :wacko: :wacko: :D tényleg. Köszi ;)

és igaz... Ha már ilyen szép ez a nyelv, használjuk helyesen. ;) Utálom ha valaki ékezetek nélkül, egybefolyóan, és hibásan ír. Árulkodik a "képességeiről". ;)

Legaktívabb hozzászóló az asszisztens szerint:

"| mélykék76 | 2003-12-03| 18,903 | 75 | 11.79% |"

Eeejha... :D nekem ősszel az 1 nap alatti rekordom 65 volt. Akkor Dáwiddal, Novyval, Lalival nagyba toltuk az offgyártást :P

Próbálhatom tagadni, vagy teljesen esélytelen? :P Nah... meló van. Majd este re.

Link to comment
Megosztás:

Meló van... :D Online :wacko: :wacko:

Mégse este re.. :wacko: :D

Hmmm...hát lehet engedek a nyomásnak, és venni fogok fehér indexeket. :D Mostmár rámegyek erre a fekete-fehér irányra. Fehér autó, fekete üvegek, fekete felnik, és sárga index....kirikít...Bontóból, vagy vadiújan vegyem? Az utángyártott nem lesz vajon csálé?

Link to comment
Megosztás:

Mégse este re.. :wacko: :wacko:

Hmmm...hát lehet engedek a nyomásnak, és venni fogok fehér indexeket. :D Mostmár rámegyek erre a fekete-fehér irányra. Fehér autó, fekete üvegek, fekete felnik, és sárga index....kirikít...Bontóból, vagy vadiújan vegyem? Az utángyártott nem lesz vajon csálé?

Utángyári az fos, világítani fog, meg csúnya a búrája. Sztem kapsz gyári bontottat 1000ért a párat. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Még egy Irmscher hátsó lámpa mehet, és tök olyan lesz, mintha fekete-fehér TV-n néznénk :D :wacko: Nah télleg léptem.

cscs

Hát ha nem lenne sok az ára, és több lenne belőle vennék... :wacko: Első lámpákat akarom még valahogy besötétíteni. De leghamarabb a novemberi műszaki után.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.