Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Én nem tom...engem mindkét taliga szívatott már meg nem kicsit,de a balhé után még jobban megerősített abban,hogy nem adom el. :D

Nah, én ezt az oldalt érzem át inkább :wacko:

Amennyi zseton, meg meló benne van, el nem engedem amíg nem muszáj. Csak időnként megzizzenek, és a kölcsön kapott kaja-pénzből brigéciolt veszek :wacko: :P :D :wacko:

Vagy hogy délután csak úgy tök spontán havernál felpattintottam az elejét, és nekiálltam egy ronggyal végigtörölni mindent belül, ami poros volt :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Vazee nekem ma este is volt.

3x szedtem ki az AC-t és raktam vissza,úsztam a benzinben,anyáztam,de tök jó érzés,hogy most minden ok.

Nekem senki ne meséljen a rossz szájízről,mert ez a takony már hagyott az út szélén az M0-án hajnal 4kor főtengelytöréssel.

Ha ott lett volna nálam lopócső,tuti felgyujtom,de mázlija volt.

200EFt után pedig senki ne kérdezze miért állok a gázon sűrűn,ha már ráköltöttem adjon érte valamit. :wacko:

Én nem tudtam ledugni a torkán. :D

Link to comment
Megosztás:

Dáwid!

Novemberben is kint volt a talin? Link

Olyan hangcucc van benne....... :D Persze én az astrába nem csinálnék ilyet..de télen amikor azt hallom hogy 1 zaj jön az úton, és üvölt benne valami és nem a zenét hallod, hanem ahogy remeg a tető,az ajtó, az autó minden darabkája....Érdekes tud lenni :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Dáwid!

Novemberben is kint volt a talin? Link

Olyan hangcucc van benne....... :D Persze én az astrába nem csinálnék ilyet..de télen amikor azt hallom hogy 1 zaj jön az úton, és üvölt benne valami és nem a zenét hallod, hanem ahogy remeg a tető,az ajtó, az autó minden darabkája....Érdekes tud lenni :wacko:

Ez nem volt kint. (legalábbis nem hagyott elég mély nyomot bennem, hogy megjegyezzem :wacko: ) nekem is van pár ilyen ismerősöm. Időnként még tetszik is :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Egészségedre. :D

Köszönöm! :wacko: Rám fért.

Mit nézel? :wacko:

Csak olyat, amit egy férfivel nem lehet megnézni. :D De neeem, nem olyan csöpögős, romantikus film volt. :P :wacko:

Őz, de egyébként nem. A VT nem akarja kifizettetni...

Na, ez egy nagyon jó hír. :D Ebben legalább szerencsés vagy. ;)

Link to comment
Megosztás:

Mi a f*sznak dobják ki a cicit a nők, és emelik ki különböző tapadós nadrágokkal a seggüket????????? Aztán ha odapillantok akkor meg le vagyok szólva hogy "ne légy már ilyen bunkó hogy bámulsz...és ezt már más is észrevette hogy bámulod" :D húzzanak akkor a kóchengeres f**ba...... :wacko: :wacko: :wacko:

Igazam van?

Link to comment
Megosztás:

Mi a f*sznak dobják ki a cicit a nők, és emelik ki különböző tapadós nadrágokkal a seggüket????????? Aztán ha odapillantok akkor meg le vagyok szólva hogy "ne légy már ilyen bunkó hogy bámulsz...és ezt már más is észrevette hogy bámulod" :D húzzanak akkor a kóchengeres f**ba...... :wacko: :wacko: :wacko:

Igazam van?

:D Mondd neki, hogy ha zavarja hordjon zsákruhát!

Látom, nincs jó napod! :D

Link to comment
Megosztás:

Mi a f*sznak dobják ki a cicit a nők, és emelik ki különböző tapadós nadrágokkal a seggüket????????? Aztán ha odapillantok akkor meg le vagyok szólva hogy "ne légy már ilyen bunkó hogy bámulsz...és ezt már más is észrevette hogy bámulod" :D húzzanak akkor a kóchengeres f**ba...... :wacko: :wacko: :wacko:

Igazam van?

Hazai pályán ez nem okoz gondot... :D

Link to comment
Megosztás:

:P Mond neki, hogy ha zavarja hordjon zsákruhát!

Látom, nincs jó napod! :wacko:

Hát...nem a legjobb.. :D De azért teszi ki mert hogy megnézze más is... Az opelre ha kirakok egy matricát azért teszem ki, hogy lássák...nem azért mert hogy most nem is tudom definiálni. :D Az meg hogy melege van...esett annyi eső, hogy inkább fázhatna. Na mindegy...Ilyen vagyok, én bámulok ha van bámulnivaló. Vagy ha azt akarja hogy ne tegyem ne provokálja a dolgot.Este jössz msnre?? :wacko: Legutóbbi beszélgetésünk vége sikerült a legjobban... és én sem voltam jó passzban :D Most se a legjobb mint írtam, de estére általában ilyenkor feljavul a kedvem.

Hazai pályán ez nem okoz gondot... ;)

Hát akkor nem...Az lenne az égő ha gondot okozna... :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Mi a f*sznak dobják ki a cicit a nők, és emelik ki különböző tapadós nadrágokkal a seggüket????????? Aztán ha odapillantok akkor meg le vagyok szólva hogy "ne légy már ilyen bunkó hogy bámulsz...és ezt már más is észrevette hogy bámulod" :D húzzanak akkor a kóchengeres f**ba...... :wacko: :wacko: :wacko:

Igazam van?

Én meg is szoktam tapogatni :D

Persze némi ismerettség után.

Link to comment
Megosztás:

Hol jártál? Rég "láttunk". :D

Tudod, csak akkor jövök, ha kell valami... :wacko:

Amúgy nem, egyszerűen csak össze-vissza éltem már megint, hol Fehérváron, hol Pesten, hol máshol. De nagyon kedves, hogy érdeklődsz, szégyellem is magam, hogy nem néztem fel gyakran... :wacko:

Barátnőm családja elment nyaralni, ő meg itt maradt dolgozni két hétre, én meg náluk voltam vigyázni a házra ez alatt, mert családi ház, és nem teendők nélkül... nyulak, kutya, paradicsom, uborka, stb. Volt mit csinálnom. :wacko:

Jürgen meg megint ellenem van, nem jövünk ki jól mostanság. Első kerekek már megint eresztik a nyomást, meg mindig van valami. De legalább most megint van egy egész bal hátsó spirálrugóm! :D Ez is nagy öröm.

Néha beülök, becsukom a szemem, és az előző kocsiról fantáziálok. Ez megcsalásnak számít vajon? Pedig az az előző ennél sokkal szemetebb volt, és kezdetben veszekedtünk is párszor, de az mégis igazi szerelem volt.

Link to comment
Megosztás:

Reggel úgy indult a drága mintha lefogta volna valaki az önindítót... :D lassított felvétel volt a megforgatás. Jó persze azonnal indult, de azé érezni lehetett hogy nem az igazi. Jövök be a céghez, árnyékba megállok, parázslik a töltésjelző :wacko: anyád... fölpattint, megmér, 13.2-vel tölt :D leállít, akksi stabilan tudja a 13-at. lehet hogy a 0.2-es töltés nem az igazi :D qrva anyját... :wacko: Már most lázad amiért nem viszem ki Blitzre, pedig még vége sincs :wacko: Nah ezekért lett Ribi...

Link to comment
Megosztás:

Reggel úgy indult a drága mintha lefogta volna valaki az önindítót... :D lassított felvétel volt a megforgatás. Jó persze azonnal indult, de azé érezni lehetett hogy nem az igazi. Jövök be a céghez, árnyékba megállok, parázslik a töltésjelző :wacko: anyád... fölpattint, megmér, 13.2-vel tölt :D leállít, akksi stabilan tudja a 13-at. lehet hogy a 0.2-es töltés nem az igazi :P qrva anyját... :wacko: Már most lázad a Blitz miatt, pedig még vége sincs :wacko:

Az önindítóról jut eszembe,hogy nálam elvileg lassan cserés lesz. Azt mondta az autó szerelője még novemberben, hogy nem lesz sok nagypéntekje.... max 1-2... Bár még olyan facásan indít. Nem volt még olyan hogy csak üresben pörgött volna,vagy nem indított volna. Igazából akkorra vártam mire megyünk a balatonra, hogy ott tuti 1000% hogy elromlik. De nem tette. Mostmár csakazértis a végsőkig fogom húzni vele. Amúgy amióta megvan...van az autónak 1 érdekes hangja indítás után.Beindul,és mintha hörögne 1et az önindító. De csak első indításra...Aki hallotta eddig mindenki így nézte: :P :D Mi van ezzel?????

Hát mondom semmi baja, amióta nálunk van az autó csinálja ezt a hangot. ;) Én sem tudom miért van ez.

indítás után lehet picit hallani. ;)
Link to comment
Megosztás:

Az önindítóról jut eszembe,hogy nálam elvileg lassan cserés lesz. Azt mondta az autó szerelője még novemberben, hogy nem lesz sok nagypéntekje.... max 1-2... Bár még olyan facásan indít. Nem volt még olyan hogy csak üresben pörgött volna,vagy nem indított volna. Igazából akkorra vártam mire megyünk a balatonra, hogy ott tuti 1000% hogy elromlik. De nem tette. Mostmár csakazértis a végsőkig fogom húzni vele. Amúgy amióta megvan...van az autónak 1 érdekes hangja indítás után.Beindul,és mintha hörögne 1et az önindító. De csak első indításra...Aki hallotta eddig mindenki így nézte: :D :wacko: Mi van ezzel?????

Hát mondom semmi baja, amióta nálunk van az autó csinálja ezt a hangot. :wacko: Én sem tudom miért van ez.

indítás után lehet picit hallani. :wacko:

Ez az önindító is gyengécska. :D (és/vagy az akksi) Kb így tekert ma reggel nekem is. Ugye ez még generál előtti vid? :D

Link to comment
Megosztás:

...Amúgy nem, egyszerűen csak össze-vissza éltem már megint, hol Fehérváron, hol Pesten, hol máshol. De nagyon kedves, hogy érdeklődsz, szégyellem is magam, hogy nem néztem fel gyakran... :wacko:...

Jürgen meg megint ellenem van, nem jövünk ki jól mostanság. Első kerekek már megint eresztik a nyomást, meg mindig van valami. De legalább most megint van egy egész bal hátsó spirálrugóm! :D Ez is nagy öröm.

Néha beülök, becsukom a szemem, és az előző kocsiról fantáziálok. Ez megcsalásnak számít vajon? Pedig az az előző ennél sokkal szemetebb volt, és kezdetben veszekedtünk is párszor, de az mégis igazi szerelem volt.

1.Azért ha tudsz gyere. :D

2.Ismerős dolog. :wacko:

3.Nem is tudom. :D Ha Jürgen nem tudja meg, talán nem lesz gond. :P

Blitzre jössz? :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Ez az önindító is gyengécska. :wacko: (és/vagy az akksi) Kb így tekert ma reggel nekem is. Ugye ez még generál előtti vid? :D

Igen. Tavaly nyári videó. Most éppen hogy megtekeri és már be is indult :wacko: Majd csinálni fogok sztem ma vagy holnap 1 videót az indításról és arról a hangról...megmutatom normálisabb minőségben hogy milyen. Milyen jó kis autó így belegondolva....Ennyire hálás autónk sztem soha sem lesz több. Legalábbis anyáék majd venni szeretnének egy dízel D corsát, én meg maradok a "kicsimnél". Majd az lesz a poén ha fater el fogja kérni mert a corsa betegeskedik :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Reggel úgy indult a drága mintha lefogta volna valaki az önindítót... :D lassított felvétel volt a megforgatás. Jó persze azonnal indult, de azé érezni lehetett hogy nem az igazi. Jövök be a céghez, árnyékba megállok, parázslik a töltésjelző :wacko: anyád... fölpattint, megmér, 13.2-vel tölt :D leállít, akksi stabilan tudja a 13-at. lehet hogy a 0.2-es töltés nem az igazi :D qrva anyját... :wacko: Már most lázad amiért nem viszem ki Blitzre, pedig még vége sincs :wacko: Nah ezekért lett Ribi...

Egy megoldás van: el kell jönnöd!!! :P

Link to comment
Megosztás:

Egy megoldás van: el kell jönnöd!!! :wacko:

Én egy másik megoldást választottam. Bekészítettem a bikakábelt hátra, és megmondtam neki hogy ha használni kell, akkor b.szhatja a motormosást amit hétvégére terveztem neki, és még kitalálok valamit amit megvonok tőle. Mondjuk 3 hétig nem takarítom. Aztán megnézheti magát :D :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Én egy másik megoldást választottam. Bekészítettem a bikakábelt hátra, és megmondtam neki hogy ha használni kell, akkor b.szhatja a motormosást amit hétvégére terveztem neki, és még kitalálok valamit amit megvonok tőle. Mondjuk 3 hétig nem takarítom. Aztán megnézheti magát :wacko: :wacko:

Én sajnos nem tom blitzre vinni, de augusztusban elvileg lesz vámospércsen egy tuning & opel találkozó... Azt megkapja helyette. :D És ha addig nagyon jól viselkedik lehet még veszek is neki ott valami szépet(nemtudom mit de valamit biztos). Aztán ha nagyonnagyonnagyon jól viselkedik, akkor megkapja azt az új szélvédőt csíkkal a tetején.

Kényeztetem? :D :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.