Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Mondjuk, okt 31-ig nem semmi tartani :wacko:

Szarvast ki kell perkálnod ?

Őz, de egyébként nem. A VT nem akarja kifizettetni. Hát igen, Okt 31ig, elég érdekes lesz. Mind1, megcsináltatva kell átadnom majd a vevőnek, azzal nem kapkodok, elhúzom amíg lehet és akkor kevesebb időt kell kibírnom hogy ne használjam a kocsit, mert ha egy égő is kiég benne, tiszta ideg leszek... :D :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Őz, de egyébként nem. A VT nem akarja kifizettetni. Hát igen, Okt 31ig, elég érdekes lesz. Mind1, megcsináltatva kell átadnom majd a vevőnek, azzal nem kapkodok, elhúzom amíg lehet és akkor kevesebb időt kell kibírnom hogy ne használjam a kocsit, mert ha egy égő is kiég benne, tiszta ideg leszek... :D :wacko:

Vateráról megveszed a cumot, pikk-pakk megvan :wacko:

Vagy gsi-re kell megcsinálni ? :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Vateráról megveszed a cumot, pikk-pakk megvan :wacko:

Vagy gsi-re kell megcsinálni ? :wacko:

Igazából csak egy jobb első sárvédő kell reményeim szerint. motorháztető ha minden igaz javítható, csak az éle görbült picit, kasztni is javítható, kis huzatással + homlokfal cserével. Vaterán épp délután vettem egy hőlégfúvót, melóból hoztam műanyag darabokat, ha megjön a fúvó, hegesztem a lököst. Aztán már csak fényező és gyakorlatilag kész is. Meglenne két hét alatt, de nem akarok annyira sietni, mivel akkor megvan annak a veszélye hogy ráfizetek, amilyen mákom van tuti történne valami. :D

Link to comment
Megosztás:

Igazából csak egy jobb első sárvédő kell reményeim szerint. motorháztető ha minden igaz javítható, csak az éle görbült picit, kasztni is javítható, kis huzatással + homlokfal cserével. Vaterán épp délután vettem egy hőlégfúvót, melóból hoztam műanyag darabokat, ha megjön a fúvó, hegesztem a lököst. Aztán már csak fényező és gyakorlatilag kész is. Meglenne két hét alatt, de nem akarok annyira sietni, mivel akkor megvan annak a veszélye hogy ráfizetek, amilyen mákom van tuti történne valami. :wacko:

Ha nem törted volna meg, akkor is el adnád? :D

Link to comment
Megosztás:

Nem k.mindegy, ha már lefoglalóztad ? :wacko: :wacko:

Most komolyan... érdekel hogy mi lett hogy el akarja adni. Kb. ennyire törtem meg én is télen, és a két autó értéke azért nem egészen egy kategória, de mégsem akartam eladni. Vagy Zsoltibácsi váltani szeretne? :D

Link to comment
Megosztás:

Zsoltibácsi váltani is szeretett volna, már ért ez, hogy vált. De eddig nagyon ragaszkodtam hozzá. Most miután már 3adszorra baszik ki velem a kocsi, már megharagudtam rá és megszabadulok tőle. Ez nem azt jelenti hogy szar lenne és hogy azért. Egyszerűen nem jövünk ki és mindig történik valami, pont akkor amikor nem kéne. :D

Ezért eladom és másik projektre váltok, ha azzal is ugyan ez lesz, akkor pedig befejezem az autóépítést, veszek egy 1.0ás Suzukit és még olajat sem fogok benne cserélni, megy ameddig megy. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Zsoltibácsi váltani is szeretett volna, már ért ez, hogy vált. De eddig nagyon ragaszkodtam hozzá. Most miután már 3adszorra baszik ki velem a kocsi, már megharagudtam rá és megszabadulok tőle. Ez nem azt jelenti hogy szar lenne és hogy azért. Egyszerűen nem jövünk ki és mindig történik valami, pont akkor amikor nem kéne. :wacko:

Ezért eladom és másik projektre váltok, ha azzal is ugyan ez lesz, akkor pedig befejezem az autóépítést, veszek egy 1.0ás Suzukit és még olajat sem fogok benne cserélni, megy ameddig megy. :D

Nah, így már értem. :D Tudom hogy olvassak GSI-t, de mi a következő kiszemelt? :wacko: Karikás villámot hord az elején ugye? :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Nah, így már értem. :D Tudom hogy olvassak GSI-t, de mi a következő kiszemelt? :wacko: Karikás villámot hord az elején ugye? :wacko:

A kiszemelt még odébb van, egyenlőre október 31 jöjjön el, hogy elvigyék, vagy akár hamarabb nekem mindegy. Amíg Ő a nyakamon van, felesleges más autót nézni, mert mire szóba jönne már elvitték a jobbakat. Persze nézelődni nézelődök, informálódok, tájékozódom, de egyenlőre ez itt abba is marad, majd válogatni akkor ha már nincs a GSi. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

A kiszemelt még odébb van, egyenlőre október 31 jöjjön el, hogy elvigyék, vagy akár hamarabb nekem mindegy. Amíg Ő a nyakamon van, felesleges más autót nézni, mert mire szóba jönne már elvitték a jobbakat. Persze nézelődni nézelődök, informálódok, tájékozódom, de egyenlőre ez itt abba is marad, majd válogatni akkor ha már nincs a GSi. :wacko:

De elképzelés vagy irány csak van... :D

Link to comment
Megosztás:

De ha rossz szájíze van már az autó kapcsán, akkor inkább ne tartsa meg.

Vazee nekem ma este is volt.

3x szedtem ki az AC-t és raktam vissza,úsztam a benzinben,anyáztam,de tök jó érzés,hogy most minden ok.

Nekem senki ne meséljen a rossz szájízről,mert ez a takony már hagyott az út szélén az M0-án hajnal 4kor főtengelytöréssel.

Ha ott lett volna nálam lopócső,tuti felgyujtom,de mázlija volt.

200EFt után pedig senki ne kérdezze miért állok a gázon sűrűn,ha már ráköltöttem adjon érte valamit. :D

Link to comment
Megosztás:

Vazee nekem ma este is volt.

3x szedtem ki az AC-t és raktam vissza,úsztam a benzinben,anyáztam,de tök jó érzés,hogy most minden ok.

Nekem senki ne meséljen a rossz szájízről,mert ez a takony már hagyott az út szélén az M0-án hajnal 4kor főtengelytöréssel.

Ha ott lett volna nálam lopócső,tuti felgyujtom,de mázlija volt.

200EFt után pedig senki ne kérdezze miért állok a gázon sűrűn,ha már ráköltöttem adjon érte valamit. :wacko:

Ha akarod akkor megérted amit, írok ha nem, akkor nem :wacko:

Amúgysem vagyunk egyformák, de ez nem is baj :D

ui: amúgy máskor vedd ki az ac biztijét :D :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.