Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Szopok a lépcsővel. Az építésekor anyósék spórolásból az alsó 3 lépcsőfokot keskenyebbre csináltatták, aztán első használat után kijelentették, hogy kényelmetlen, így a többi már szélesebb. Most viszont az alsókat is ki kellene szélesíteni. A 2 alsót már megoldottam, de a maradék 1-hez csak 5 centit kéne valahogy hozzátoldani. Mivel lehetne kipótolni? Beton már túl keskeny lenne, attól félek lereped, hiába vasalom be. Valakinek ötlet? :D

Én azt csinálnám, hogy befúrnék pár dübelt a lépcsőfok oldalába, odarögzítenék egy vashálót, aztán szépen felzsaluznám, és kiönteném estrichbetonnal, az aránylag jól hozzátapad a régi betonhoz.

Link to comment
Megosztás:

Én azt csinálnám, hogy befúrnék pár dübelt a lépcsőfok oldalába, odarögzítenék egy vashálót, aztán szépen felzsaluznám, és kiönteném estrichbetonnal, az aránylag jól hozzátapad a régi betonhoz.

Az alsó 2 azt kapta, telivertem 12-es kőcsavarral, bedrótoztam, zsalu...beton. De azok 15 és 10 centis toldások. Félek, hogy 5 centi már nem lesz elég erős.

Link to comment
Megosztás:

Néha már én sem értem mit akarsz, pedig az már nem semmi :wacko: :wacko: :wacko:

Mennyi a foglaló azt kérded ?

Nem. Azon akadt le hogy az egyenlőre, az nem ugyan az mint az egyelőre. Az előbbi egyenlő az = -vel, de az utóbbi kéne, és ezért megint leakadt.

Inkább azt mondd meg mit akartál a magasságommal délután :D :D :D :P

Link to comment
Megosztás:

Fájni fog mindened, ezért tornázzzzzzzáááááál, és nem férsz be Zotya mellé sem. :P

Ahha... akkor ezé' nem esett le :wacko:

Nekem így is fáj mindenem mert az ágyam 2 darabból van, amik külön életet élnek, s időnként még össze is csukódik úgy hogy benne vagyok, tornázzon a tököm, Zotya mellé meg nem is akarok beférni, mert nem megyek :D

(a sajátomban viszont nem bírtam ki h ne próbáljam meg, és simány elférős, ha kicsit kereszten fekszem) ;)

Jesz :D

Van kinyomtatva hibakód táblázatod ?

Valamit nagyon a tudomásomra akar hozni a kocsi ;) :P

;) :wacko: :wacko: :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.