Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Lehet tudni a nevüket? :rolleyes: Hátha ismerem őket...... <_<

Szalai család, Attila ott szobafestő, Peti meg Fehérváron lakik már pár éve (a felesége innen származik). Meg ismerem a Tescoval szemben a kanyarban levő egyik házban lakókat is (Horváthék).

Link to comment
Megosztás:

Csak így tudtam megcsinálni, mert bellül van egy fa, nem tudom arra nyitni a kisajtót.

Családi válllakozás? Nem is mondtad. <_< B)

Itt nincs útban fa, azért kerül mindig valaki akinek útban van valami :) csak az a vicc, hogy egy FH12-es nyerges Volvo is parkolt már kapun belül és az röhögve elfért -_-

Nem kicsi kis vállalkozás lehet :D Debrecenben is van.. :D

Link to comment
Megosztás:

Ja, meg ott a Don Pepe pizzéria is Fehérváron :rolleyes: most elszóltam magam <_<

Én mindíg a don pepéből rendelem a pizzát. Szerintem nagyon jó pizzéria. Illetve nem csak pizza van. Nemrég rendeltem makarónit. MEglepődtem...akkora adagot hoztak ki, hogy nem bírtam megenni. Meg kis dobozba adtak mellé reszeltsajtot. -_-

Link to comment
Megosztás:

Én mindíg a don pepéből rendelem a pizzát. Szerintem nagyon jó pizzéria. Illetve nem csak pizza van. Nemrég rendeltem makarónit. MEglepődtem...akkora adagot hoztak ki, hogy nem bírtam megenni. Meg kis dobozba adtak mellé reszeltsajtot. -_-

Kicsi vagy <_< Vagy nem kellett volna annyit inni előtte :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Igenis! B) Elvileg szombat délelőtt megyünk. Ha el nem tévedek, mert GPS tesómnál lesz, de ő meg Omegásokkal megy konvojban, és kétlem, hogy tudnám tartani velük a lépést :rolleyes: A számomat átküldöm én is.

B) Rendben. Mindjárt én is ez enyémet.

Most fogom beadni az önéletrajzokat...Ha gödöllőre felvesznek, akkor költözés van. -_-

Gödöllő? :D <_< Itt leszel mellettem?! :)

Link to comment
Megosztás:

Nem csak a hátsó kerék, a kocsi hátsó fele is. Gondolom negyedet cserélnek tankbeömlő rohadás miatt. :rolleyes:

Ilyen lakatos munkához én is értek -_-

Vacsora nagyon jó volt, még most is teli vagyok, ülni nem bírok, feszít a pocak. Hála istennek hajlani 3 kor el füstölt már mindenki,már alig bírtam fent maradni <_<

Link to comment
Megosztás:

Én szeretem ezt a sárga belű dinnyét, csak sajnos ritkán kapni errefelé. :rolleyes:

Én is <_< Sokszor a balaton körül láttam a dinnyéseknél. Bár tényleg ritka arra is. Itt debrecenben meg abszolút nincs az eladóknál. Akiket eddig kérdeztem ismerősök közül hogy ismeri-e, csak rácsodálkoztak, hogy van ilyen???

Kb úgy mint a sárga paradicsomra. Sokkal édesebb mint a piros. :D Csak amit mi tavaly ültettünk palántát...egy része nem termett, másik részén meg kis apró bogyók voltak. Így ebben az évben maradtunk a normális pirosnál. -_-

Link to comment
Megosztás:

Én is B) Sokszor a balaton körül láttam a dinnyéseknél. Bár tényleg ritka arra is. Itt debrecenben meg abszolút nincs az eladóknál.

Így ebben az évben maradtunk a normális pirosnál. B)

Békésben kellene érdeklődni iránta :D talán ott van :rolleyes:

Mé? A sárga nemnóóóómális? <_< -_- :D :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.