Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hamár jövő héten Blitz... Gondolom aki biztos, hogy jön, már azt is tudja melyik nap érkezik illetve lesz lent. Én pénteken megyek, hogy reggel-e vagy délután még nem tudom. Ha szeretnénk megtalálni egymást, nem ártana telefonszámot "cserélni". Már akinek ez nem okoz problémát.

A telefonszámokat nyilván privát üzenetben osszuk meg egymással. :rolleyes:

Szóval ki jön és mikor? <_<

Péntek délelőtt, és számom az aláírásban. -_-

Normálisabb zenéket keresek a kocsiba a pendrivera. A kedvenceket feltettem...viszont az sovány. Ötletek? Miket hallgattok vezetés közben?

Hidd el nekem nem akarod tudni. :)

Este nem volt net, alig aludtam az éjjel. :D

Link to comment
Megosztás:

Megvan miért nem szólt a mély a hangfalban, az egyik drót leszakadt róla. Átt kéne kábelezni, mert akkor amikor csináltam olyan gyenge forrasztópákám volt, hogy nem tudtam vele forrasztani a 2.5-ös kábelt, sorkapoccsal toldottam össze egy 0.75-össel, az megy rá a sugárzóra, csak gondolom így nem az igazi.

396909.jpg

Link to comment
Megosztás:

Az enyémet átküldöm privátban. :rolleyes:

FPepe? <_<

Igenis! :D Elvileg szombat délelőtt megyünk. Ha el nem tévedek, mert GPS tesómnál lesz, de ő meg Omegásokkal megy konvojban, és kétlem, hogy tudnám tartani velük a lépést -_- A számomat átküldöm én is.

Link to comment
Megosztás:

Alex Zircen van vmi jó cukrászsda v jegeskávé? :rolleyes: <_<

Pepe cukrászda! A legjobb a megyébe -_- :D Ha van GPS, akkor Alkotmány utca 7. Ha nincs, akkor Győr felől Tesco után első útkereszteződés jobbra, majd egyenesen addig még meg nem pillantjátok bal kéz felől a cukrászdát :)

Link to comment
Megosztás:

Klikk wow... szép idő van az országban -_- Mondjuk már hiányzott 1 kis hűs idő

Ideje is volt B) leszámítva, hogy nemcsak az árokban hanem a kis garázsban is áll a víz :rolleyes: új projekt, hogy valami szilárdabb aljzat kell oda, legalábbis ahol járunk <_< meg a tetőt sem ártana már nagynyomásúval levakarni, közte a sok por bevezeti a vizet :D ennyire jó a 40x40-es palatető.. :)

Link to comment
Megosztás:

Itt is szemerkél, hamar lekaptam a kapuról a deszkákat, le tudjam festeni mielőtt megázik. Egész jó lett, a nagyajtó befele nyilik, a kicsi meg kifele. B)

Addig jó míg csak szemerkél :D

Ideje is volt :D leszámítva, hogy nemcsak az árokban hanem a kis garázsban is áll a víz :rolleyes: új projekt, hogy valami szilárdabb aljzat kell oda, legalábbis ahol járunk <_< meg a tetőt sem ártana már nagynyomásúval levakarni, közte a sok por bevezeti a vizet :D ennyire jó a 40x40-es palatető.. :)

Itt is esett elég.. Körforgó centrum felőli bejáratánál kis tenger képződött B)

Most fogom beadni az önéletrajzokat...Ha gödöllőre felvesznek, akkor költözés van. -_-

Link to comment
Megosztás:

Egész jó lett, a nagyajtó befele nyilik, a kicsi meg kifele. :D

Az jó :rolleyes: nálunk tavaly a drága mg vállalkozsó telibe verte a pótcsokival az egyik felét, jajj de jót tett a 30 éves beton karónak -_- a másik meg csukódik, az meg ki kell támasztani mielőtt még csattanna a löki.. <_<

Link to comment
Megosztás:

Pepe cukrászda! A legjobb a megyébe :rolleyes: <_< Ha van GPS, akkor Alkotmány utca 7. Ha nincs, akkor Győr felől Tesco után első útkereszteződés jobbra, majd egyenesen addig még meg nem pillantjátok bal kéz felől a cukrászdát -_-

Jó bizony! Ettem már onnan származó tortát, vannak Zircen ismerőseim.

Link to comment
Megosztás:

Az jó <_< nálunk tavaly a drága mg vállalkozsó telibe verte a pótcsokival az egyik felét, jajj de jót tett a 30 éves beton karónak :D a másik meg csukódik, az meg ki kell támasztani mielőtt még csattanna a löki.. -_-

Csak így tudtam megcsinálni, mert bellül van egy fa, nem tudom arra nyiti a kisajtót.

Jó bizony! Ettem már onnan származó tortát, vannak Zircen ismerőseim.

Családi válllakozás? Nem is mondtad. :rolleyes: :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.