Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

A Jósika és a Rózsa sarkán volt a bolt. (a Sharp tábla szerintem még mindig kint van -_- ) autózni lehet, csak állj meg. Régi szomszádokhoz járunk még vissza dolgozgatni, de az hogy azt az utcát ahol régen is, halszálkában, alig lehetett megállni mert kevés volt a hely, most párhuzamosan lehet állni és azt is teleqrták 3-autónként egy 2 méteres betonkockával, nagyban megnövelte a parkolóhelyek számát. :rolleyes: :D

Parkolás....no, igen. Nem sírom vissza azokat az időket, mikor este 6 után értem haza. Nem is számoltam már, hány kört mentem a környéken mire meg tudtam állni valahol, a k.va színház miatt..... <_<

+ 1 pont a kertes háznak :)

Link to comment
Megosztás:

Az elsővel nemtom mi a baj, de a második egy barom :rolleyes: <_< -_- turbószívós3ajtóscaravan5ajtóval...

Sztem úgy számolt hogy van: motorháztető 1 ajtó, van csomagtartóajtó 2 ajtó, és vannak az ajtók 3 ajtó.

Az elsővel, hogy címben benne van hogy 1.7TD teljesítmény is le van írva Kw-ban, lóerőben minden facásan, és a leírásban: motor nélkül. De legalább őszinte, és nem akkor mondja amikor érdeklődnek utánna, vagy elmennek érte tréler nélkül :D

Link to comment
Megosztás:

Sztem úgy számolt hogy van: motorháztető 1 ajtó, van csomagtartóajtó 2 ajtó, és vannak az ajtók 3 ajtó.

Az elsővel, hogy címben benne van hogy 1.7TD teljesítmény is le van írva Kw-ban, lóerőben minden facásan, és a leírásban: motor nélkül. De legalább őszinte, és nem akkor mondja amikor érdeklődnek utánna, vagy elmennek érte tréler nélkül <_<

Ha csak maga a blokk nincs benne, de az egyéb cuccok igen, akkor azért elég erősen számít hogy milyen motor tartozott hozzá. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ha csak maga a blokk nincs benne, de az egyéb cuccok igen, akkor azért elég erősen számít hogy milyen motor tartozott hozzá. :rolleyes:

Ha lenne 1 ilyenem, én amúgy bevágnám a bontóba. Igen számít..de értelme már nem sok van. Aki autót akar venni, az motorral fogja megvenni nem ilyen hiányosan. Ha csak nem rally autót akar csinálni belőle, és motort építeni bele. Viszont az a ritka <_<

Link to comment
Megosztás:

Ha lenne 1 ilyenem, én amúgy bevágnám a bontóba. Igen számít..de értelme már nem sok van. Aki autót akar venni, az motorral fogja megvenni nem ilyen hiányosan. Ha csak nem rally autót akar csinálni belőle, és motort építeni bele. Viszont az a ritka :)

kűűföldi papíros, motor nélkül. Szerinted ezt használni vették, ill. akarják eladni? :rolleyes: <_< -_-

Attól hogy nem raccsinbazáron van, attól még alkatrészautó :D

Link to comment
Megosztás:

Amúgy Egyre kevesebb szívódízelt látok :)

Egyik haverom most keres valami kis dízelt. Rájött hogy az Omegával nem gazdaságos heti 4x átcsámpázni a városon asszonyhoz, aztán hazamenni -_- De néztünk erősen, és mi se nagyon láttunk. :rolleyes: Dojcsoknál még akad, ők vigyáznak rá :D

Ki is nézett egy A corsát. nagyon szép volt... de műszakija őszig van. Utána meg b.szhatja ha nem engedik vele be a városba <_<

Link to comment
Megosztás:

Ha lenne 1 ilyenem, én amúgy bevágnám a bontóba. Igen számít..de értelme már nem sok van. Aki autót akar venni, az motorral fogja megvenni nem ilyen hiányosan. Ha csak nem rally autót akar csinálni belőle, és motort építeni bele. Viszont az a ritka :rolleyes:

Ha azt nézed, hogy motoros ablakot 10-15 körül, tükröt 5000 körül adnak bontóba már megérné megvenni. Ha nem rohad a kasztnija, ott egy csomó használható, eladható alkatrész. Lehet így is érdemes lenne ránézni, hogy nem caravan, mert nekem kéne egy dízeles szervós kormánymű. Ha sikerül eladni a felesleges, de használható alkatrészeket, simán ki lehet hozni a költségeket 0-ra

Link to comment
Megosztás:

Egyik haverom most keres valami kis dízelt. Rájött hogy az Omegával nem gazdaságos heti 4x átcsámpázni a városon asszonyhoz, aztán hazamenni -_-

Panda vagy Punto JTD :D az nem kajol :) de xxx-elni nem a legalkalmasabb.. :rolleyes: <_<

Link to comment
Megosztás:

Egyik haverom most keres valami kis dízelt. Rájött hogy az Omegával nem gazdaságos heti 4x átcsámpázni a városon asszonyhoz, aztán hazamenni -_- De néztünk erősen, és mi se nagyon láttunk. :rolleyes: Dojcsoknál még akad, ők vigyáznak rá :D

Ki is nézett egy A corsát. nagyon szép volt... de műszakija őszig van. Utána meg b.szhatja ha nem engedik vele be a városba <_<

Igen ez az. Húúú a balatonon láttam egy szépet. Aztán bizony az is német volt. Egy öreg bátyó mászkált vele máriafürdőn. Teljesen olyan hang mint az enyémnek. Szép volt. Látszott rajta, hogy a papa nagyon óvatosan vezeti. Ja, és azon se volt tetősín :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.