Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Van ok :D Névnapomat most tartjuk (László)+fel vettek a fősulira+ mert jó a bográcsos bab gulyás :) Felőlem jöhettek bátran, legalább Opel találkozó lesz B) Corsám meg ismerősöm G Astrája úgy is már elüttünk parkol !

már indulnák is -_- ha lenne kocsim de sajna nincs <_< . Gratulálok a Fősulihoz és milyen szak? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

már indulnák is :D ha lenne kocsim de sajna nincs <_< . Gratulálok a Fősulihoz és milyen szak? :rolleyes:

Köszönöm :) Informatika

Első 2 évbe kapom a felső fokú általános rendszergazdát, +2 év és mérnök informatikus ( vagy mi, soha nem tudom pontosan meg jegyezni ) leszek. HA minden jól megy -_-

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm -_- Informatika

Első 2 évbe kapom a felső fokú általános rendszergazdát, +2 év és mérnök informatikus ( vagy mi, soha nem tudom pontosan meg jegyezni ) leszek. HA minden jól megy <_<

az jó..remélem jövőre nekem is sikerülni fog az építőmérnöki mer még jövőre érettsgéizek majd.. :rolleyes: helyileg hova mész?

Link to comment
Megosztás:

Kelenföldön van a sulim, Gábor Dénes főiskola. Össze fog jönni az érettségi, nem kell parázni :rolleyes:

zozor ha nyerek az 5ös lottón, lesz bográcsolás, mindenkit helikopterrel hozatok majd ide <_< És akkor már nem kell nézni hogy hol is lakok -_-

Ja, és nem egy délutános lesz ! :D

Link to comment
Megosztás:

Kelenföldön van a sulim, Gábor Dénes főiskola. Össze fog jönni az érettségi, nem kell parázni :rolleyes:

zozor ha nyerek az 5ös lottón, lesz bográcsolás, mindenkit helikopterrel hozatok majd ide :D És akkor már nem kell nézni hogy hol is lakok :)

Ja, és nem egy délutános lesz ! B)

Király vagy! <_< Csak szavadon ne fogjunk! B) -_-

Link to comment
Megosztás:

bazz... mennyit dumáltok... 2 napra lépek le, aztán egy fél órát olvasgatok mire megtudom nagyjából hogy mi van a hol. B)

Amikor a kocsit vettem akkor az enyémben nem volt fejegység. De kaptam karácsonyra egy oxygen - 203 -ast. Akkor akcióban volt egy 20as. CD, USB, SD kártya. 4X55W :D

Én jól el vagyok vele, bár még csak féléves.

F@sza is, csak egyedül azzal a tapi-tekerentyűs izével nem tudnék megbarátkozni soha :rolleyes:

Szerencséd van, jó a környék. Én a VII.-ben laktam, az lenne az utolsó hely ahova visszamennék....még tepsiben sem <_<

Én meg ott melóztam, meg egy pár nyaramat eltöltöttem ott 15 éven keresztül :D Már annyira nem vészes. Rászálltak elég rendesen a környékre, és igazából pont azoknak rontották el a "jó dolgát" akik miatt ott szívás volt addig. Bár azzal hogy a Rózsa utcából sétáló utcát csináltak keményen felb.sztak -_-

Edit? Zuhany alól? Puszi? Üzeni? Tiv.en keresztül?

B)

miiivaaaaaan? :D :)

Link to comment
Megosztás:

Háááát... szeretnék kinézni, de ha fogadni kéne rá hogy ott leszek -e akkor ne tegyél fel rá komoly összeget :rolleyes:

Ha gondolod, beférsz hozzám (a Barátnőd is, ha jön). Pénteken megyek, mint már reggel is írtam, és valószínű, hogy szombat délután, vagy inkább estefelé jövök.

Csak hozzál magadnak/magatoknak egy sátort. <_<

Link to comment
Megosztás:

Ha gondolod, beférsz hozzám (a Barátnőd is, ha jön). Pénteken megyek, mint már reggel is írtam, és valószínű, hogy szombat délután, vagy inkább estefelé jövök.

Csak hozzál magadnak/magatoknak egy sátort. :rolleyes:

óóóó köszi szépen <_< Őt tutira nem hozom, magamat meg majd meglátom. Most szerencsére nem a pénz, hanem az időhiány a fő probléma, de még lehet hogy változik -_- Ha megyek akkor viszem a drágámat is. Megsértődik nekem hogy elmegyek opelezni nélküle, aztán vehetek bele megint valamit... :D

Link to comment
Megosztás:

de ötleteket lehet mondani! B) -_- amúgy te mit szoktál? :rolleyes: v miért írtad hogy rajtad kívül más nem hallgatja meg?

Mert keveseknek van Gőz, Deniz, CP, DSP, RÉGI Fanka, és ehhez hasonlók a kocsiban <_< :D

Egébyként örök kedvencek amikből mindig van, legalább valami feldolgozás a kocsiban, Mr. Vain, SweetDreams stb :)

Link to comment
Megosztás:

Én meg ott melóztam, meg egy pár nyaramat eltöltöttem ott 15 éven keresztül -_- Már annyira nem vészes. Rászálltak elég rendesen a környékre, és igazából pont azoknak rontották el a "jó dolgát" akik miatt ott szívás volt addig. Bár azzal hogy a Rózsa utcából sétáló utcát csináltak keményen felb.sztak :rolleyes:

Hol melóztál arrafelé?

Pont az általad említett környéken laktam (Rózsa u. - Dob u. sarok). Mi bajod a Rózsa utcával? Egész jó lett, és autózható is <_<

Link to comment
Megosztás:

Hol melóztál arrafelé?

Pont az általad említett környéken laktam (Rózsa u. - Dob u. sarok). Mi bajod a Rózsa utcával? Egész jó lett, és autózható is <_<

A Jósika és a Rózsa sarkán volt a bolt. (a Sharp tábla szerintem még mindig kint van -_- ) autózni lehet, csak állj meg. Régi szomszádokhoz járunk még vissza dolgozgatni, de az hogy azt az utcát ahol régen is, halszálkában, alig lehetett megállni mert kevés volt a hely, most párhuzamosan lehet állni és azt is teleqrták 3-autónként egy 2 méteres betonkockával, nagyban megnövelte a parkolóhelyek számát. :rolleyes: :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.