Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Egyik haver néhány utcára tőlünk vett egy ezeréves 500-as trabit. Nekiállt restaurálni, ott a belváros közepén. Hónapokig kajtatott alkatrészek után, szépen lefényezték, összerakta. Boldogan furikázott vele. Őt is sokat kérdezgették az autóról, egyszer 2 figura nézegette a trabit, beszélgetett velük, büszkén mutogatta, majd másnap mire hazaért a melóból eltűnt az autó. <_< Fényes nappal, a szomszédok orra előtt elvitték, gyaníthatóan az előző napi érdeklődőknek lehetett köze a dologhoz.

Én a helyedben elé lapátolnám a havat. Dógozz paraszt, ha kocsikázni akarsz.....

No igen, ez is benne van a pakliban. Szerencsére elég sok ismerős tudja, hogy kihez tartozik... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Egyik haver néhány utcára tőlünk vett egy ezeréves 500-as trabit. Nekiállt restaurálni, ott a belváros közepén. Hónapokig kajtatott alkatrészek után, szépen lefényezték, összerakta. Boldogan furikázott vele. Őt is sokat kérdezgették az autóról, egyszer 2 figura nézegette a trabit, beszélgetett velük, büszkén mutogatta, majd másnap mire hazaért a melóból eltűnt az autó. :rolleyes: Fényes nappal, a szomszédok orra előtt elvitték, gyaníthatóan az előző napi érdeklődőknek lehetett köze a dologhoz.

Én a helyedben elé lapátolnám a havat. Dógozz paraszt, ha kocsikázni akarsz.....

ááá nem cseszek ki vele. Ha valakinek ennyi esze van...akkor veri őt a sors <_<

Miféle trabi????Milyen színe volt??? Hogy nézett ki?? Itt nálunk volt 1-2 éve lehajítva egy gyönyörűen megcsinált trabi. A váltója egy szarv volt.Illetve a váltókar a kormány mellett. A két lámpájánál ilyen fecskefarok szerűen kiemelve, és a színe úgy volt megcsinálva mintha fából lett volna. Óriási felnik alatta. VIszont rendszám lecibálva, és az ajtó résnyire nyitva. NAgyon sokáig állt 1 helyben. MAjd eltünt.

Link to comment
Megosztás:

Ez nem zotyának szólt, mielőtt bárki félreértené.

mpetya, kösz a semmit. :rolleyes:

Így én is jártam már...Csak egy CAR300-as rádióval. Megkérte hogy beszerezzem...megtettem. Erre aki kérte eltünt. <_< Az volt a nagy szerencse, hogy ismerőstől szereztem, és volt olyan rendes, hogy visszavette. Hiába mondtam annak aki kérte, hogy adok telószámot...Neki szerezzem be...Hát nah.

Link to comment
Megosztás:

No igen, ez is benne van a pakliban. Szerencsére elég sok ismerős tudja, hogy kihez tartozik... :rolleyes:

Azért, egy kertes háznak + garázs nincs párja. <_<

ááá nem cseszek ki vele. Ha valakinek ennyi esze van...akkor veri őt a sors -_-

Miféle trabi????Milyen színe volt??? Hogy nézett ki?? Itt nálunk volt 1-2 éve lehajítva egy gyönyörűen megcsinált trabi. A váltója egy szarv volt.Illetve a váltókar a kormány mellett. A két lámpájánál ilyen fecskefarok szerűen kiemelve, és a színe úgy volt megcsinálva mintha fából lett volna. Óriási felnik alatta. VIszont rendszám lecibálva, és az ajtó résnyire nyitva. NAgyon sokáig állt 1 helyben. MAjd eltünt.

Ez vagy 15-20 éve volt. Tényleg nagyon szépen összehozta, olyan volt, mintha új lett volna. Ráadásul 500-asból már akkor sem sok futkorászott.

Link to comment
Megosztás:

Azért, egy kertes háznak + garázs nincs párja. :rolleyes:

Ez vagy 15-20 éve volt. Tényleg nagyon szépen összehozta, olyan volt, mintha új lett volna. Ráadásul 500-asból már akkor sem sok futkorászott.

Jaaa...Akkor ez másik trabi. Csak szomorú volt látni, hogy milyen szép... és akkor résnyire hónapok óta nyitva az ajtó. rsz meg lecibálva.

Link to comment
Megosztás:

Tegnap apekkknál a nőő, na az korrekt volt. Utána feltette a szemüvegét, baaaazdmeeeeeeeeeg. :rolleyes:

Lehet hogy ő is ezt gondolta rólad miután feltette a szemüveget. <_<

Azért, egy kertes háznak + garázs nincs párja. -_-

Hát nincs. Egyenlőre beálló van, de annak is nagon örülök.

Link to comment
Megosztás:

történt valami érdekes a részegségből kifolyólag? <_<

ááá csak hülyeségeket beszélt, meg amikor kiszált a kocsiból akkor...így kifordult :rolleyes:

-_- :D :)

áááá... ha annyira be lett volna baszva akkor be se engedtem volna.

Fuvarozgatásért cserébe kaptam 1 fesztiválozó pólót B)

P7230003_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

P7230004_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Üzenjük neki, hogy ne fürgyön le B)

Késő! :D

Ez aztán a perverzió....nekem is támadnak pajkos gondolataim a zuhany alatt, de abban ti nem szerepeltek! -_-

Ebben a felállásban érdekes is lenne. :D

Most mi van? :rolleyes: <_<

Én sem értem. :) Most az a meglepő, hogy zuhanyozni szoktam, vagy az, hogy puszit küldtem? B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.