Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Azt gondolom, vannak dolgok amit meg lehet tenni a másik kedvéért, pl. az a férfi aki velem van, az én kezemet fogja, ne folyassa látványosan a nyálát más nő után (Helgát idézve), főleg ha tudja, hogy nekem rosszul esik. Cserébe, mert nem vagyok önző, én is sok mindenre odafigyelek vagy megteszek neki. Szerintem ez nem nagy kérés, miután nem vagyunk a nap 24 órájában együtt. Az megint más dolog, hogy amikor nélkülem van, mennyit nézelődik. Erre szokták azt mondani, amit nem tudsz vagy nem látsz az nem fáj.

Egyébként meg fogsz lepni és komolyan mondom, nem jellemző. Talán már az egyéb hozzászólásaimból is kiderült, én inkább "szívvel látok". Láttam már férfit tetőtől-talpig, némi aránykülönbségtől eltekintve egész hasonlóan néznek ki, pont úgy mint a nők. :D Viccet félretéve, nem érdekel a Páromon kívül senki más feneke, sem pedig más testrésze. :rolleyes:

Tudom, most lebuktam. -_- Én vagyok Hamupipőke... :)

Ahhaaa... Akkor már tudom honnan maradt az a cipő itt a kapuban <_< B)

Link to comment
Megosztás:

...remélem majd összefutunk ha jösz blitzre -_-

Ígérem, nem a műkörmökről fogok beszélni... :)

nah most végre leírta egy idősebb tapasztalt nő hogy mi a pálya..remélem az én dilisem is elolvassa majd ha hazaért <_< :D :rolleyes: (és nem oszt le)

Megkaptam már többször, voltam mammer, nagyi stb. B) Egyébként ez amúgy is amolyan "széllel szembe..." dolog, túlerőben vannak a férfiak, na. B)

Link to comment
Megosztás:

Tudok ajánlani itt Kelenföldön egy kajáldát: Zsuszika néni. Nála egy dolgot lehet kapni: zsírt. Kolbász ízű zsírt, bolognai és tészta ízű zsírt, flekkenízű zsírt....stb. Egyébként isteni a kaja és háziasak az ízek. A ház specialitása: mártott kenyér...igen, jól sejtitek, egy szelet kenyeret jól megtunkolnak a sült cuccok szaftjában. Elmondhatatlanul finom. <_<

Szepembertől Kelenföldre kezdek járni suliba :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ígérem, nem a műkörmökről fogok beszélni... :D

:rolleyes: rendben,így most nem is gondoltam hogy nálad ez nagy téma lenne -_- 5percig ki bírom a műkörömtémát <_<

Megkaptam már többször, voltam mammer, nagyi stb. :) Egyébként ez amúgy is amolyan "széllel szembe..." dolog, túlerőben vannak a férfiak, na. B)

hááát,néhány kivételes példány azért akad.de lényegében ugyan azt fujják,és nem nagyon értik ezeket a dolgokat..de férfi és nő sosem értheti meg 1mást B)

Link to comment
Megosztás:

-_- énis ugyan igy gondolom..meg a elözö hozzászolásodban is az hogy nem esik jól egy nőnek az ha párja másra csorgatja nyálát miközbe vele van..azegy dolog hránéz és kész de az h pl megis fordu l utána mi közbe fogja kezed vagy akármi az már durva..de persze cskaugy megjegyzem én mindig ezért kaptam/kapom az ivet mert én isi gy gondolom,szóval muxáj voltam 1-2dolgot megxokni és lexarom tablettázni..most nix gond,deha még mellé nemis naon jo a kapcsoalt akkor nagyon xar tud lenni ez az egész..remélem majd összefutunk ha jösz blitzre :rolleyes:

fiusz.jpg

Sok szeretettel <_<

Link to comment
Megosztás:

Te a bonyolultabbik oldalon állsz :rolleyes: :D

Nekünk elég a fekete meg a fehér. (kivéve ha fényezésről beszélünk :D )

Én is hűde bonyolult vagyok B) <_< :) Gyere fel msnre majd este. Mesélek...bekulázol, milyen bonyolult tudok lenni -_- Dita tudja... lehet sokszor már únja is B)

Link to comment
Megosztás:

Ez eléggé emberfüggő. Én pl ha nekiállok rendesen futni, akkor egy hét alatt 4 kilót simán leadok. Szóval neked is van esély a fordítottjára.

Tudok ajánlani itt Kelenföldön egy kajáldát: Zsuszika néni. Nála egy dolgot lehet kapni: zsírt. Kolbász ízű zsírt, bolognai és tészta ízű zsírt, flekkenízű zsírt....stb. Egyébként isteni a kaja és háziasak az ízek. A ház specialitása: mártott kenyér...igen, jól sejtitek, egy szelet kenyeret jól megtunkolnak a sült cuccok szaftjában. Elmondhatatlanul finom. :D

Hol is van az pontyosan? :rolleyes: <_< Előfordulok arra, elég sűrűn, és viszonylag sűrűn éhesen, lehet hogy beesnék oda egyszer -_-

Link to comment
Megosztás:

Azt gondolom, vannak dolgok amit meg lehet tenni a másik kedvéért, pl. az a férfi aki velem van, az én kezemet fogja, ne folyassa látványosan a nyálát más nő után (Helgát idézve), főleg ha tudja, hogy nekem rosszul esik. Cserébe, mert nem vagyok önző, én is sok mindenre odafigyelek vagy megteszek neki. Szerintem ez nem nagy kérés, miután nem vagyunk a nap 24 órájában együtt. Az megint más dolog, hogy amikor nélkülem van, mennyit nézelődik. Erre szokták azt mondani, amit nem tudsz vagy nem látsz az nem fáj.

Egyébként meg fogsz lepődni és komolyan mondom, nem jellemző. Talán már az egyéb hozzászólásaimból is kiderült, én inkább "szívvel látok". Láttam már férfit tetőtől-talpig, némi aránykülönbségtől eltekintve egész hasonlóan néznek ki, pont úgy mint a nők. -_- Viccet félretéve, nem érdekel a Páromon kívül senki más feneke, sem pedig más testrésze. :rolleyes:

Tudom, most lebuktam. <_< Én vagyok Hamupipőke... :D

Erről órákig lehetne diskurálni,maradjunk annyiban,másképp látjuk a dolgot és én most ebben nem értek veled egyet. :)

Link to comment
Megosztás:

Hol is van az pontyosan? :rolleyes: <_< Előfordulok arra, elég sűrűn, és viszonylag sűrűn éhesen, lehet hogy beesnék oda egyszer -_-

Nekem csak az a baj, hogy ilyen kajátak pesten nem mernék enni :D Én még 1 órát vonatozok Nyugatiból mire haza érek... most ha le zabálom magam, akkor be néztem :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem csak az a baj, hogy ilyen kajátak pesten nem mernék enni -_- Én még 1 órát vonatozok Nyugatiból mire haza érek... most ha le zabálom magam, akkor be néztem :D

Én meg kiveszem a "hülyevagyok-úgyis összekoszolom magam de azé' legyen másik" pólómat a csomagtartóból, és már suhanok is tovább hogy azt meg le-fagyizzam valahol :rolleyes: <_< :)

Link to comment
Megosztás:

Én meg kiveszem a "hülyevagyok-úgyis összekoszolom magam de azé' legyen másik" pólómat a csomagtartóból, és már suhanok is tovább hogy azt meg le-fagyizzam valahol :rolleyes: <_< :D

Majd elő veszed utánna a "az előzőt úgy is le fagyizom mindig, ezért van még itt egy póló"-dat, amit meg le iszol -_-

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.