Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Végre valaki megértette miről van itt nagyba szó. -_-

Há'naná' Egész hétvégén nyaraltam, úgyhogy friss vagyok, kipihent, és vág az agyam mint a rámásdoboz alsó éle. Ma reggel, már az első cím után azt hittem, hogy elalszom :D :) B) Komolyan fáradtabb vagyok mint mikor elmentem <_< :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Há'naná' Egész hétvégén nyaraltam, úgyhogy friss vagyok, kipihent, és vág az agyam mint a rámásdoboz alsó éle. Ma reggel, már az első cím után azt hittem, hogy elalszom :D :) B) Komolyan fáradtabb vagyok mint mikor elmentem -_- <_<

Én ébresztőleg példát statuáltam egy e46 cabrionak. Mutattam neki, hogy ott a macisajt, úgyh én megyek nem ő. Persze ez nem tetszett neki, ezért jött a seggembe, de mondom menni kell, mert már várnak rám, nem fékezek bele. Előzött, majd rámhúzta a kormányt. De jó is lett volna, ha odatartok neki a kangooval.... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Én ébresztőleg példát statuáltam egy e46 cabrionak. Mutattam neki, hogy ott a macisajt, úgyh én megyek nem ő. Persze ez nem tetszett neki, ezért jött a seggembe, de mondom menni kell, mert már várnak rám, nem fékezek bele. Előzött, majd rámhúzta a kormányt. De jó is lett volna, ha odatartok neki a kangooval.... :rolleyes:

Én egy nőt küldtem el majdnem valahova... <_< IV. ker, Baross sztrít, békávé busz lassít a megállóhoz, én megyek mögötte, szembe senki. Index ki, és lightosan megyek ki a busz mellé (hideg volt még a drága, alig csorogtam 3-asban) ez a szerencse-csomag meg trappol le az útra a túloldalról, pont oda ahol előznék. Kicsit visszavettem a tempóból, mondom majd lép már valamerre, de nem. Ő áll b+ az út közepén, és nézi a még mozgó buszt. Hogy mi a f.sz akart a bal oldalával azt nemtudom, lehet hogy csak neki akart futni az oldalának, de toszott megmozdulni. Lassítok, lassítok, semmi, csak ott csámpázgat. Aztán láttam hogy már engem bámul, csak azt várja hogy majd átengedem, hát engedje a f.szom... elmentem a busz meg a hülye feje között -_- A zebra ott volt tőle 10 méterre, ott több esélye lett volna. Ablakom le volt húzva, hallottam még hogy beszót valami olyasmit hogy miért nem engedtem át. Elmondtam neki hogy ha nem áll meg akkor már rég átért volna, vagy ha le se lép a járdáról akkor már a következő kereszteződésben lennék, akkor is rég átért volna, csak most koptatja a száját fölöslegesen, amikor különben is neki nem sikerült feldolgozni a területet közlekedésileg. Olyan fejet vágott amilyet én még nem láttam... :D :) Azt viszont még láttam a tükörből hogy a busz nem várta meg B) B)

Link to comment
Megosztás:

-_- :D Besegítesz :P B)

Puhányok :rolleyes: szépen sorban.. :D B)

de aszontad nem teccenek a dagi csajok és akkor azért is irtam h elhizok ..érted.. :D

Nejem is csak húzza a száját ha megjegyzem egy csini nőre, hogy jó alakja van.. :P :)

Tudok ajánlani itt Kelenföldön egy kajáldát.... A ház specialitása: mártott kenyér...igen, jól sejtitek, egy szelet kenyeret jól megtunkolnak a sült cuccok szaftjában. Elmondhatatlanul finom. :D

És gondolom sört is lehet kapni <_< az ilyesmire lehet ám inni :D

Link to comment
Megosztás:

Nejem is csak húzza a száját ha megjegyzem egy csini nőre, hogy jó alakja van.. B) :D

Nincs nő akinek ez jólesik, még akkor sem ha Ő is a csini kategóriába tartozik. <_< Én sosem mondanék ilyet a Páromnak, szerintem egy férfi sem szeretné ezt hallani a nejétől/barátnőjétől. -_-

De mondjátok meg, ha nem így van. :rolleyes: Csak őszintén!!! :)

Link to comment
Megosztás:

Nincs nő akinek ez jólesik, még akkor sem ha Ő is a csini kategóriába tartozik. <_< Én sosem mondanék ilyet a Páromnak, szerintem egy férfi sem szeretné ezt hallani a nejétől/barátnőjétől. -_-

De mondjátok meg, ha nem így van. :rolleyes: Csak őszintén!!! :D

Szerintem ez baromság.

Nekem volt olyan csajom,aki külön szólt: azt a picsát figyeld! :)

Ez személyfüggő,kb mint a féltékenység.Az is egy baromság.

Link to comment
Megosztás:

Nincs nő akinek ez jólesik, még akkor sem ha Ő is a csini kategóriába tartozik. <_< Én sosem mondanék ilyet a Páromnak, szerintem egy férfi sem szeretné ezt hallani a nejétől/barátnőjétől. -_-

De mondjátok meg, ha nem így van. :rolleyes: Csak őszintén!!! :D

Őszintén... Sört akarok. B) B) Hiányzik a szombat este :D Emberfüggő, hogy mi zavarja és mi nem. Jelenleg zavarja, de azé' nem vakulok meg mert kötözködik, csak legalább nem hangosan szólok haveromnak hogy "aztnéémeg" hanem csak csöndben mutogatok neki :D :D

Oké... lassú vagyok még mindig. Tényleg bealszom itt :)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ez baromság.

Nekem volt olyan csajom,aki külön szólt: azt a picsát figyeld! <_<

Ez személyfüggő,kb mint a féltékenység.Az is egy baromság.

Igaz, azt sem tettem hozzá, hogy szerelmi kapcsolatról beszélek, nem csak testiről. Szerintem ha az ember szerelmes, van valami erős késztetése arra, hogy Őt lássa a másik a legszebbnek, legcsinosabbnak (stb.) a világon, még akkor is ha ez egyébként nem így van. A féltékenység ugyanez a téma, ha szereted, félted, hogy talál egy Nálad jobbat. Nyilván ez akkor jó, ha megmarad egészséges határokon belül, de kell, mert akit egyáltalán nem féltenek az nem is fontos a másik számára. Teszem hozzá rögtön, ez saját vélemény. Nőböl vagyok, érzékenyebb... :rolleyes: ...vagy nevezzük ahogy akarjuk. -_-

Link to comment
Megosztás:

Igaz, azt sem tettem hozzá, hogy szerelmi kapcsolatról beszélek, nem csak testiről. Szerintem ha az ember szerelmes, van valami erős késztetése arra, hogy Őt lássa a másik a legszebbnek, legcsinosabbnak (stb.) a világon, még akkor is ha ez egyébként nem így van. A féltékenység ugyanez a téma, ha szereted, félted, hogy talál egy Nálad jobbat. Nyilván ez akkor jó, ha megmarad egészséges határokon belül, de kell, mert akit egyáltalán nem féltenek az nem is fontos a másik számára. Teszem hozzá rögtön, ez saját vélemény. Nőböl vagyok, érzékenyebb... :rolleyes: ...vagy nevezzük ahogy akarjuk. -_-

Te a bonyolultabbik oldalon állsz <_< :)

Nekünk elég a fekete meg a fehér. (kivéve ha fényezésről beszélünk :D )

Link to comment
Megosztás:

Igaz, azt sem tettem hozzá, hogy szerelmi kapcsolatról beszélek, nem csak testiről. Szerintem ha az ember szerelmes, van valami erős késztetése arra, hogy Őt lássa a másik a legszebbnek, legcsinosabbnak (stb.) a világon, még akkor is ha ez egyébként nem így van. A féltékenység ugyanez a téma, ha szereted, félted, hogy talál egy Nálad jobbat. Nyilván ez akkor jó, ha megmarad egészséges határokon belül, de kell, mert akit egyáltalán nem féltenek az nem is fontos a másik számára. Teszem hozzá rögtön, ez saját vélemény. Nőböl vagyok, érzékenyebb... :rolleyes: ...vagy nevezzük ahogy akarjuk. :D

-_- énis ugyan igy gondolom..meg a elözö hozzászolásodban is az hogy nem esik jól egy nőnek az ha párja másra csorgatja nyálát miközbe vele van..azegy dolog hránéz és kész de az h pl megis fordu l utána mi közbe fogja kezed vagy akármi az már durva..de persze cskaugy megjegyzem én mindig ezért kaptam/kapom az ivet mert én isi gy gondolom,szóval muxáj voltam 1-2dolgot megxokni és lexarom tablettázni..most nix gond,deha még mellé nemis naon jo a kapcsoalt akkor nagyon xar tud lenni ez az egész..remélem majd összefutunk ha jösz blitzre <_<

Link to comment
Megosztás:

Igaz, azt sem tettem hozzá, hogy szerelmi kapcsolatról beszélek, nem csak testiről. Szerintem ha az ember szerelmes, van valami erős késztetése arra, hogy Őt lássa a másik a legszebbnek, legcsinosabbnak (stb.) a világon, még akkor is ha ez egyébként nem így van. A féltékenység ugyanez a téma, ha szereted, félted, hogy talál egy Nálad jobbat. Nyilván ez akkor jó, ha megmarad egészséges határokon belül, de kell, mert akit egyáltalán nem féltenek az nem is fontos a másik számára. Teszem hozzá rögtön, ez saját vélemény. Nőböl vagyok, érzékenyebb... :rolleyes: ...vagy nevezzük ahogy akarjuk. <_<

Én másképp látom.

Utálom ha általánosítanak,nem minden férfi hordja az eszét a gatyájában.

Az étlapot miért ne nézhetném meg,ha úgyis otthon zabálok???

Mert te nem nézel meg férfi seggeket mi?

Hagyjuk már.... -_-

Nem azt írtam,hogy ne lennék féltékeny,de én nem csapok patáliát,ha a csajom megnéz egy pasit.Nézze...az már más tészta,ha flörtöl vele.

A baj az,hogy a nők többsége tulajdonának tekinti a pasiját,szeretni valakit,vagy birtokolni valakit egész más dolog.Sokan összekeverik a két dolgot.Persze ehhez kell megfelelő partner is,aki hagyja magát...kétélű dolog.

Link to comment
Megosztás:

Nincs nő akinek ez jólesik, még akkor sem ha Ő is a csini kategóriába tartozik. <_<

Na ugye a nő az egy másik emberfajta :D nálatok másmilyen késztetések vannak kivéve akiknél mégsem, azok az alkalmi leányzók B) egy férfinál ez máshogy megy, nem elvakult :P példaként attól, hogy imádom az Opelt attól még van 1-2 márka/tipus ami bejövős de mégiscsak kitartok a rettenetnél :D és ennél fogva ugye a nejemet el sem vettem volna ha nem szeretném és nem tetszene de ugye hűséget fogadtam és nem vakságot :rolleyes: de azt mondtam neki és ő is nekem mikor voltak ilyen "jajj de jó....." -próbáld ki azt ha jobb mint én akkor balrajobbra azt cső B) ha menni akar hadd menjen, úgysincs értelme elébe állni :) de ha komolyan akar akkor marad :P azért 11 év az annyi.. :D :D

Én másképp látom.

Ott a pont! -_-

Link to comment
Megosztás:

Na ugye a nő az egy másik emberfajta :D nálatok másmilyen késztetések vannak kivéve akiknél mégsem, azok az alkalmi leányzók B) egy férfinál ez máshogy megy, nem elvakult :P példaként attól, hogy imádom az Opelt attól még van 1-2 márka/tipus ami bejövős de mégiscsak kitartok a rettenetnél -_- és ennél fogva ugye a nejemet el sem vettem volna ha nem szeretném és nem tetszene de ugye hűséget fogadtam és nem vakságot :rolleyes: de azt mondtam neki és ő is nekem mikor voltak ilyen "jajj de jó....." -próbáld ki azt ha jobb mint én akkor balrajobbra azt cső B) ha menni akar hadd menjen, úgysincs értelme elébe állni :) de ha komolyan akar akkor marad :P azért 11 év az annyi.. :D :D

Ott a pont! <_<

És ha vki komoly kapcsiban van és szereti a másikat,de azt mondja hogy nem házasodna meg soha, max 50évesen..ennek mi lehet az oka? :D

Link to comment
Megosztás:

Én másképp látom.

Utálom ha általánosítanak,nem minden férfi hordja az eszét a gatyájában.

Az étlapot miért ne nézhetném meg,ha úgyis otthon zabálok???

Mert te nem nézel meg férfi seggeket mi?

Hagyjuk már.... -_- ...

Azt gondolom, vannak dolgok amit meg lehet tenni a másik kedvéért, pl. az a férfi aki velem van, az én kezemet fogja, ne folyassa látványosan a nyálát más nő után (Helgát idézve), főleg ha tudja, hogy nekem rosszul esik. Cserébe, mert nem vagyok önző, én is sok mindenre odafigyelek vagy megteszek neki. Szerintem ez nem nagy kérés, miután nem vagyunk a nap 24 órájában együtt. Az megint más dolog, hogy amikor nélkülem van, mennyit nézelődik. Erre szokták azt mondani, amit nem tudsz vagy nem látsz az nem fáj.

Egyébként meg fogsz lepődni és komolyan mondom, nem jellemző. Talán már az egyéb hozzászólásaimból is kiderült, én inkább "szívvel látok". Láttam már férfit tetőtől-talpig, némi aránykülönbségtől eltekintve egész hasonlóan néznek ki, pont úgy mint a nők. :D Viccet félretéve, nem érdekel a Páromon kívül senki más feneke, sem pedig más testrésze. :rolleyes:

Tudom, most lebuktam. <_< Én vagyok Hamupipőke... :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.