Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Érettem ámmm <_< -_- :D :)

Akkor most mi lesz, ha 80 kg a cél ? Elmentek egy hízzunk együtt kúrára ?

Hát mivel tegnap már csokielvonási tünetei voltak, gondolom mára már legalább 2táblával benyomott, szóval szerintem nem kellek én oda hogy tudjon hízni. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Tapadnak majd a hibás egyedek. -_- Akkor mostantól folyamatosan enni fogsz?:D

:) hát nem,de azért kiváncsi lennék sikerülne e 1hét alatt 20kgot felszednem :rolleyes: tábla csoki már itt pihen mellettem <_< délutánra is bevan készítve a nasi B)

Link to comment
Megosztás:

A tapadásnak. Ha Ő hízni akar, ám legyen. Bár már most is azt hallgatom hogy "jujdekövérvagyok", "jajdenagyahasam" stb stb. Bár a 32kg-s lányok is ezt mondják. :rolleyes:

de aszontad nem teccenek a dagi csajok és akkor azért is irtam h elhizok ..érted.. <_<

Link to comment
Megosztás:

-_- hát nem,de azért kiváncsi lennék sikerülne e 1hét alatt 20kgot felszednem :rolleyes: tábla csoki már itt pihen mellettem <_< délutánra is bevan készítve a nasi :D

Ez eléggé emberfüggő. Én pl ha nekiállok rendesen futni, akkor egy hét alatt 4 kilót simán leadok. Szóval neked is van esély a fordítottjára.

Tudok ajánlani itt Kelenföldön egy kajáldát: Zsuszika néni. Nála egy dolgot lehet kapni: zsírt. Kolbász ízű zsírt, bolognai és tészta ízű zsírt, flekkenízű zsírt....stb. Egyébként isteni a kaja és háziasak az ízek. A ház specialitása: mártott kenyér...igen, jól sejtitek, egy szelet kenyeret jól megtunkolnak a sült cuccok szaftjában. Elmondhatatlanul finom. :)

Link to comment
Megosztás:

Le akarod tappintani Zsoltit ? Ejnye-bejnye :) B)

nemén <_< csak megszoktatni azt hogy attól h vki dagi attól még lehet nagyon szép is és a másik az h belsőleg meg azok a lányok sokkal értékesebbek mint ezek a miniszoknyás k*rvás kinézetű lányok..lehet ezért le leszek oltva de nekem ez a véleményem..csaj létemre alig van olyan lány akivel kijövök pont azért mert tök sok hisztis meg cicamica..engemeg ezek a témák nem érdekelnek h milyen műkörmöt rakott fel a héten meg hasonlok..namind1 ez hosszú.. :rolleyes: a lényeg h attol h vki dagi még lehet szeretni :D -_-

Link to comment
Megosztás:

nemén <_< csak megszoktatni azt hogy attól h vki dagi attól még lehet nagyon szép is és a másik az h belsőleg meg azok a lányok sokkal értékesebbek mint ezek a miniszoknyás k*rvás kinézetű lányok..lehet ezért le leszek oltva de nekem ez a véleményem..csaj létemre alig van olyan lány akivel kijövök pont azért mert tök sok hisztis meg cicamica..engemeg ezek a témák nem érdekelnek h milyen műkörmöt rakott fel a héten meg hasonlok..namind1 ez hosszú.. :rolleyes: a lényeg h attol h vki dagi még lehet szeretni :D -_-

Más dolog, ha valaki kicsit dagi, és megint más, ha valaki egy kamion... B) Szeretni a szarlapátolást is lehet. :)

Link to comment
Megosztás:

Más dolog, ha valaki kicsit dagi, és megint más, ha valaki egy kamion... :D Szeretni a szarlapátolást is lehet. -_-

és megint más dolog az ha vki nem tehet róla hogy olyan.. :rolleyes: mind1 a lényeg h mindenkinek modellnek kéne lenni mer az a frankó <_< erre azt szoktam mondani,ha vkinek nem teccek igy nem kell velem lenni..mki talál olyat majd magának amilyen neki teccik és fordítva is..

Link to comment
Megosztás:

Más dolog, ha valaki kicsit dagi, és megint más, ha valaki egy kamion... :) Szeretni a szarlapátolást is lehet. :D

Hát ez aztán szép hasonlat. -_-

és megint más dolog az ha vki nem tehet róla hogy olyan.. :rolleyes: mind1 a lényeg h mindenkinek modellnek kéne lenni mer az a frankó <_< erre azt szoktam mondani,ha vkinek nem teccek igy nem kell velem lenni..mki talál olyat majd magának amilyen neki teccik és fordítva is..

Nem fogod tudni meggyőzni... B)

Link to comment
Megosztás:

és megint más dolog az ha vki nem tehet róla hogy olyan.. :rolleyes: mind1 a lényeg h mindenkinek modellnek kéne lenni mer az a frankó <_< erre azt szoktam mondani,ha vkinek nem teccek igy nem kell velem lenni..mki talál olyat majd magának amilyen neki teccik és fordítva is..

Ha nem tehet róla, akkor nem fotóztatja magát. Ennyire egyszerű.

Na majd ha eljutunk ZP-be, akkor elemezgetheted a látottakat :D

Szoktam is. :)

Hát ez aztán szép hasonlat. -_-

Nem fogod tudni meggyőzni... B)

Elég kevés az érv ahhoz, hogy megváltozzon a véleményem. B) (persze akkor sem fog megváltozni, mert egyszerűen nem szép.)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.