Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Itthóónvagyóók :D örültök? :D nembaj... :) Ma reggel belepörögtünk a 330.000-be :rolleyes: Velencei tó : meleg mint a brunya, bár tegnap éjszakai eső után egész jó lett. Kár hogy az éjszaka grilleztünk... <_< Majdnem grill-bográcsozás lett belőle :D bogár-légy-szúnyog és egyéb röpködő idegesítő vacak annyi volt mint a franc. Folyamatosan dolgoztunk a létszámcsökkentésükön, 3 nap alatt majdnem egy egész helységet sikerült mentesíteni tőlük (a klotyón elég sz.r dolog szúnyogra vadászni... -_- ) A hűtő f.ca lett, 5 személy, tetőig pakolva a csomagtartó, és simán jó volt. Víz nem folyik, csöpög, sziszeg sehol, szintet tartja. Tegnap éjszaka sikerült asszonynak úgy fölb.sznia az agyamat hogy haverral elmentünk alkoholizálni, az alsó szintre. Aztán fölmentünk, de még jobban összekaptunk, úgyhogy mérgemben lementem a garázsba, és lemosni az autót. Zseblámpafényél. Ma reggel tudtam meg hogy fél órát kerestek mert nem tudták elképzelni hogy hol vagyok B) B) De szép tiszta lett.

Link to comment
Megosztás:

Itthóónvagyóók :D örültök? :P nembaj... :) Ma reggel belepörögtünk a 330.000-be :rolleyes: Velencei tó : meleg mint a brunya, bár tegnap éjszakai eső után egész jó lett. Kár hogy az éjszaka grilleztünk... <_< Majdnem grill-bográcsozás lett belőle :D bogár-légy-szúnyog és egyéb röpködő idegesítő vacak annyi volt mint a franc. Folyamatosan dolgoztunk a létszámcsökkentésükön, 3 nap alatt majdnem egy egész helységet sikerült mentesíteni tőlük (a klotyón elég sz.r dolog szúnyogra vadászni... -_- ) A hűtő f.ca lett, 5 személy, tetőig pakolva a csomagtartó, és simán jó volt. Víz nem folyik, csöpög, sziszeg sehol, szintet tartja. Tegnap éjszaka sikerült asszonynak úgy fölb.sznia az agyamat hogy haverral elmentünk alkoholizálni, az alsó szintre. Aztán fölmentünk, de még jobban összekaptunk, úgyhogy mérgemben lementem a garázsba, és lemosni az autót. Zseblámpafényél. Ma reggel tudtam meg hogy fél órát kerestek mert nem tudták elképzelni hogy hol vagyok B) B) De szép tiszta lett.

csumigumi :D

azt hittem úgy lesz a történet hgy lementél inni, visszamentél, összekaptatok és megint lementél iszogatni :D

Link to comment
Megosztás:

csumigumi :D

azt hittem úgy lesz a történet hgy lementél inni, visszamentél, összekaptatok és megint lementél iszogatni :rolleyes:

Nah b+... ezt felejtettem el... Haverom vett világítós gumit, és mindenáron adni akart belőle, merthogy milyen qrvajó <_< -_- :D Mondtam neki hogy nekem nem kell hogy világítson, az én barátnőm megtalálja anélkül is :)

Amúgy igen, utána mentünk még egy kört iszogatni, csak akkor elfelejtette mondani hogy előtte keresett egy fél órát B) B)

Link to comment
Megosztás:

Nah b+... ezt felejtettem el... Haverom vett világítós gumit, és mindenáron adni akart belőle, merthogy milyen qrvajó :rolleyes: <_< -_- Mondtam neki hogy nekem nem kell hogy világítson, az én barátnőm megtalálja anélkül is :D

Amúgy igen, utána mentünk még egy kört iszogatni, csak akkor elfelejtette mondani hogy előtte keresett egy fél órát :) B)

Fénykard B) :D

Link to comment
Megosztás:

Laci, ha a Balaton fele haladsz azon a nagy hegyen (Andocs - Karád - Visz) akkor szép a panoráma.

Nagyon imádom, ezt a dombvidéket itt a környékünkön.

Az alföldet ellenben nem komálom.

Balatonföldváron a főút mellett van 1 tuti fagyizó, nem jártatok ott?

Igen, Andocs-Karád-Visz útvonalon mentünk. Tényleg valóban szép volt. Nekem alföldi embernek a nagy egyenes szakaszok, és a síkság után igazi különlegesség. B) De az az erős emelkedő... nemsokkal 1 falucska előtt..nagyon nagyon erős emelkedő.. az nemtudom hol lehetett. Nemsokkal a főút elhagyása után. Földváron voltunk, de nem fagyiztunk. Jövőre is megyünk, akkor mindenképp találkozzunk B)

Az... Örülök hogy nem hívott ki egy Jedi-csatára :rolleyes: <_< -_- Mi ez a fogyasztásbajnokság? Mennyit etettél meg vele, meséljé' csak :)

Sokan hitetlenkednek, és arra fogjuk hogy rossz az órám ( meg a gps is szarul mért ) de 1340 kilómétert ment 1 tankal :D

Link to comment
Megosztás:

Igen, Andocs-Karád-Visz útvonalon mentünk. Tényleg valóban szép volt. Nekem alföldi embernek a nagy egyenes szakaszok, és a síkság után igazi különlegesség. :) De az az erős emelkedő... nemsokkal 1 falucska előtt..nagyon nagyon erős emelkedő.. az nemtudom hol lehetett. Nemsokkal a főút elhagyása után. Földváron voltunk, de nem fagyiztunk. Jövőre is megyünk, akkor mindenképp találkozzunk B)

Sokan hitetlenkednek, és arra fogjuk hogy rossz az órám ( meg a gps is szarul mért ) de 1340 kilómétert ment 1 tankal -_-

Jah már olvastam :D Éppen tegnap néztem, hogy ha ott laknék ahol Pepe, akkor szerintem én is megállnék stabilan 4-4.5 alatt, minden különösebb rákészülés nélkül. Az a környék egyszerűen belassítja az embert. Akárhol megyek, mindenki hót nyugisan, egyenletesen jár. Hazaértem, és egyből azzal találkoztam hogy a hülyegyerek nyélgázon tép a következő piros lámpáig, hogy satuval megállhasson, hogy aztán nekem is meg kelljen állnom akkor amikor már vált a lámpa, mert ugye előttem áll. Így persze hogy egy zöldhullámi is-fék-gáz-fék-gáz-anyád-gáz-anyádanyád lesz... Jah, a másik amiből észrevettem hogy hazaértem hogy a Mester utcában benyaltam egy akkora kátyút hogy azt hittem sírva fakadok... :rolleyes: <_<

Link to comment
Megosztás:

Jah már olvastam :) Éppen tegnap néztem, hogy ha ott laknék ahol Pepe, akkor szerintem én is megállnék stabilan 4-4.5 alatt, minden különösebb rákészülés nélkül. Az a környék egyszerűen belassítja az embert. Akárhol megyek, mindenki hót nyugisan, egyenletesen jár. Hazaértem, és egyből azzal találkoztam hogy a hülyegyerek nyélgázon tép a következő piros lámpáig, hogy satuval megállhasson, hogy aztán nekem is meg kelljen állnom akkor amikor már vált a lámpa, mert ugye előttem áll. Így persze hogy egy zöldhullámi is-fék-gáz-fék-gáz-anyád-gáz-anyádanyád lesz... Jah, a másik amiből észrevettem hogy hazaértem hogy a Mester utcában benyaltam egy akkora kátyút hogy azt hittem sírva fakadok... :rolleyes: <_<

én meg tegnap az út utolsó 50 kilóméterét kezdtem megérezni. 4es főutat egy elég nagy szakaszon javítják. Nagyon nagyon hosszan ki van téve a 60 tábla és az előzni tilos... 100-110el előztem végig mindenkit -_-

De meglett az előnye B) befogott 1 olyan "lámpa".. (emberke piros-zöld tárcsával) ahol álltunk vagy 15 percet, de szerencsére így a sorban a 3. voltam. :D és nem copattak sokszor 15 perceken át a sorban, mert a sor lemaradt mögöttem. B)

Link to comment
Megosztás:

Zotya sikerült már döntened az általam belineklt hölgyek közül?? le kell adnom a rendelést! :D :) :rolleyes: <_< -_- B)

Csak lassan, öregember nem gyorsvonat! :D

Nincs 10enpárezrem az ájmex 3d-t végignézni a Blitzen B)

Végülis szabadstrand is van arrafele, odaúszol leskelődni. De nem én mondtam. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.