Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

ez lehet szélesebb körökben, de a fórumon nem hinném hogy így lenne de ha régebbi történet akkor hiába mondok akármit is! :D <_<

Nem akartam ennyire sem belemenni. Különben is annak ellenére, hogy már nem túl sokat beszélünk, én azért továbbra is kedvem Őt. -_-

Ezt most csak azért írtam le, témazárásként, hogy tudja, nem szeretném ezzel bántani. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ha már a Blitzről van szó, hogy helyezkedjünk el a Campingben? Csoportosuljunk egy kupacba, mint F Astrások innen a fórumról, vagy mindenki ahová tud? Csak mert sokan nem ismerjük egymást személyesen, így nehéz lesz megtalálni egymást, ha szétszóródunk.

Link to comment
Megosztás:

Ha már a Blitzről van szó, hogy helyezkedünk el a Campingben? Csoportosuljunk egy kupacba, mint F Astrások innen a fórumról, vagy mindenki ahová tud? Csak mert sokan nem ismerjük egymást személyesen, így nehéz lesz megtalálni egymást, ha szétszóródunk.

Ittasan mindenki úgy fog beszélgetni a másikkal, mintha évek óta ismernék egymást. <_< :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ha már a Blitzről van szó, hogy helyezkedjünk el a Campingben? Csoportosuljunk egy kupacba, mint F Astrások innen a fórumról, vagy mindenki ahová tud? Csak mert sokan nem ismerjük egymást személyesen, így nehéz lesz megtalálni egymást, ha szétszóródunk.

Jó lenne, csak nem tudom mennyire kivitelezhető. Aki legkorábban megy, keres egy szimpatikus helyet és Őt fogjuk hívogatni merre van amikor odaérünk?

Valamit ki kéne találni. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nálunk reggel volt egy kis eső és le is hűlt rendesen. Mondjuk ez meg már sok. -_- Lenge kis nyáriruhában fáztam odakint az előbb. <_<

Semmi se jó. B)

Nyáriruha....egy pár strandpapucs, meg egy festékes rövidnaci az összes felszerelésem. :D

a fűkasza jó ismertető jel lenne.. :D :P :D B) tuti érdekesen néznének rád ha azzal végig sétálnál.. :)

Na és mit vigyek magammal, hogy felismerjetek? Katt ide! Amúgy én is gondolkodtam egy zotya975-matricáról a hátsó ablakban, poénos lenne már útközben látnátok ki előz meg. :D

Ha már a Blitzről van szó, hogy helyezkedjünk el a Campingben? Csoportosuljunk egy kupacba, mint F Astrások innen a fórumról, vagy mindenki ahová tud? Csak mert sokan nem ismerjük egymást személyesen, így nehéz lesz megtalálni egymást, ha szétszóródunk.

Részemről oda gurulok autóstól-ágyastól ahova kell. Horkol valaki? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nyáriruha....egy pár strandpapucs, meg egy festékes rövidnaci az összes felszerelésem. :D

Na és mit vigyek magammal, hogy felismerjetek? Katt ide! Amúgy én is gondolkodtam egy zotya975-matricáról a hátsó ablakban, poénos lenne már útközben látnátok ki előz meg. -_-

Részemről oda gurulok autóstól-ágyastól ahova kell. Horkol valaki? :rolleyes:

A képhez amit belinkeltél miért kell 18 éven felülinek lenni? <_<

Link to comment
Megosztás:

Na és mit vigyek magammal, hogy felismerjetek? Katt ide! Amúgy én is gondolkodtam egy zotya975-matricáról a hátsó ablakban, poénos lenne már útközben látnátok ki előz meg. :D

én kettő bombázó csajjal bikinben az oldaladon el tudnálak képzelni. Mármint a bevonulást! <_< -_- B) :) tod mint a filmekben! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.