Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Melyik nő nem? <_< :)

Nem variáljuk át a hsz-eimet! :rolleyes: Egyébként igen, a nők is vágynak rá. Bár legtöbbször csak vágynak, kevés pasi "tenyérenhordozós" fajta. B) -_-

Ezt most csak azért, ne felejtsétek el, hogy nő is van köztetek. :D

Link to comment
Megosztás:

Egyébként igen, a nők is vágynak rá. Bár legtöbbször csak vágynak, kevés pasi "tenyérenhordozós" fajta. :) -_-

Egyértelmű és korrekt B) de mivel pl a nejem nem épp pehelysúlyban van és ugye én is eléggé puding vagyok már így kissé körülményesen menne, hogy a tenyeremen hordozzam :rolleyes: de ha a lába éri a talajt akkor megoldható :D viszont az 53 kilós unokahugomat meg majdnem elhajítottam B) <_<

Link to comment
Megosztás:

ÁÁÁ

Meleg van a konyhában., Pulykacicit sütök. B) Nem rég értem haza. -_- Közben sörözgetek. :rolleyes: <_<

Asszem benyomok még párat, és keresek valakit aki levisz a balcsira. :D :)

Ui. Pisztoly jön velem a blitzre. :D

Negyed órája érkeztem meg Füredről. Jó a víz. Órákon át bent lehet lenni... B)

Link to comment
Megosztás:

Melyik irányból? Mi nem találkoztunk balesettel.

őő.. reggel kb 8-9 között nem volt olyan nagy hamar eltudták taklarítani sztem a gyanum az hogy el volt egy macska ütve pont ott szal lehet az ment át és az egyik hirtelen fék és mögötte még ketten egymásba mentek..! ( Veszprém-Gyulafirátót azt hiszem)

Link to comment
Megosztás:

Laci!!!

Itt voltál és be sem ugrottatok, ezt megjegyeztem. :rolleyes:

Amúgy meg Tab fele kellett volna menni, nem a "kertek alatt". A jobbos kanyarból elágazás érdekes volt Nagykónyi felé?

Szoktam K.szántóra járni a maminknak van ott 1 háza.

óóó ne haragudj <_<

Azt sem tudtam merre járok kissé be voltam szarva -_- az út is olyan fura volt...mintha a szurok megolvadt volna rajta. A kerék olyan hangot adott rajta mintha ilyen kis eső lett volna és enyhén nedves lett volna az aszfalt.

Elágazás? Érdekes? :D nekem az egész egyben érdekes volt. Tényleg megijedtem amikor másodikban vánszorogtam felfele,és azon gondolkodtam hogy itt télen hogy lehet?

Link to comment
Megosztás:

Na most értem haza egy vegyszergyárból. Fenomenális volt egész nap dolgozni, immáron a 3.hétvégém...

Tiv, minek hozod a pisztolyt, ha Juci nem jön? -_-

Dita, 34év alatt azt is megtanulhattad volna, hogy fiatalon nem nagyon kell várni az ellenkezőjére sem. :rolleyes: <_<

Link to comment
Megosztás:

Tiv, minek hozod a pisztolyt, ha Juci nem jön? -_-

Dita, 34év alatt azt is megtanulhattad volna, hogy fiatalon nem nagyon kell várni az ellenkezőjére sem. :rolleyes: <_<

Hoppá, miket tud. :D Te Tiv. asszem oda kéne figyelned. :) Bár lehet, hogy ilyen komoly érdeklődővel inkább lekéne ülnöd sörözni, mert gyanús, hogy "megnyerted". B)

Szerencsésnek mondhatom magam, eddig mindig olyan férfivel hozott össze az Élet, akinek nem volt ezzel sem problémája.

Link to comment
Megosztás:

Hoppá, miket tud. :rolleyes: Te Tiv. asszem oda kéne figyelned. <_< Bár lehet, hogy ilyen komoly érdeklődővel inkább lekéne ülnöd sörözni, mert gyanús, hogy "megnyerted". -_-

Szerencsésnek mondhatom magam, eddig mindig olyan férfivel hozott össze az Élet, akinek nem volt ezzel sem problémája.

Telefonon/írásban/látatlanban nem szoktam alkudozni. :D

Link to comment
Megosztás:

Majd én szívesen elfogadom ha a srácoknak nem kell B) :P :)

Már hiányzott a kis társaság. :D Jaja Somogy. Koppányszántó, Törökkoppány,Szorosad, Nagykónyi, térségében mentem. De az a szerpentines út...az a panoráma. Aki még nem járt ott annak ajánlani tudom, mert nagyon szép vidék. Csak a dízel 1-1 emelkedőre alig megy fel <_<

Mekkora emelkedő volt, ha már a traktor sem bírja? :D Errefele ahol én másodikban ott a 1.9-es TDI-vel 4-ben megyek fel.

Azért 34 év alatt legalább annyit megtanultam, hogy kell akár már poénszinten lehervasztani egy férfit. :D Tudom, ez azért nem feltétlen erény. -_-

Ez nem olyan nagy dolog, elég egy jól időzített gúgyos kacaj. :P B)

Melyik irányból? Mi nem találkoztunk balesettel.

Nem ez volt? :rolleyes:

Kivagyok mint a liba, egész délután a pincében hegesztettem a kaput hosszúnadrágban, hogy maradjon a lábam szép szörös a Bliztre. :D Holnap még festeni kell, meg bedeszkázni, meg falrakni a helyére. Jó lesz ha meglesz sok nyűg volt ezzel az összetákolt fakapuval.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.