Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

De ugye a kórházban nem hitték el? Beúsztam a Balcsiba egy kilómétert, és belerugtam egy kőbe. Ja persze, ez nem jön be mondjon mást! <_<

Nem vagyok puhány, hazavezettem és majd meggyógyul.

Azt mondák, röntgeneztessem meg, de várni kell.

Akkor inkább hazamegyek. :rolleyes:

Amúgy pár tíz méterre volt a kő a parttól.

Link to comment
Megosztás:

Nem vagyok puhány, hazavezettem és majd meggyógyul.

Azt mondák, röntgeneztessem meg, de várni kell.

Akkor inkább hazamegyek. :rolleyes:

Amúgy pár tíz méterre volt a kő a parttól.

Ja hát ez a legszarabb, úgysem csinálnak vele semmit, használni meg ugye kell az ember lábát. Én általában ágy-sarka, ajtófélfa rugdosó vagyok. -_- Bár legutojára nem törött el csak kificamodott, kínlódtam vele egy hétig, aztán egy lépésnél roppant, és megjavult. <_<

Link to comment
Megosztás:

Nem vagyok puhány, hazavezettem és majd meggyógyul.

Azt mondák, röntgeneztessem meg, de várni kell.

Akkor inkább hazamegyek. <_<

Ez nem puhányság kérdése. Ha rosszul forr össze, az kellemetlen tud lenni. :rolleyes: Az egyik kolléganőm hasonlóképp járt már vagy másfél hónapja, nem ment orvoshoz, mert szerinte nincs eltörve, és majd elmúlik stb., még most is kínlódik vele, mert nem jött rendbe. Papucson kívül nem tud felhúzni mást a lábára. -_-

Tibi, hol vagy?! Gyere, támogass már meg szakmailag. :D

Link to comment
Megosztás:

Azért nem véletlen kell a röntgen, nem? Tudom, hogy be nem gipszelik, de azért valljuk be, nem árt ha látja egy orvos. <_<

Ilyenkor jó egy ápolónő a családban, végülis nem tudok olyan sérülést produkálni, amivel ki lehet zsarolni egy kis együttérzést, netán kényeztetést. :rolleyes: Ha nem szakadt le, nem fúrta átt a csont, maradt két liter vérem, akkor nem kell orvos. -_-

Link to comment
Megosztás:

Nem vagyok puhány, hazavezettem és majd meggyógyul.

Azt mondák, röntgeneztessem meg, de várni kell.

Akkor inkább hazamegyek. <_<

Amúgy pár tíz méterre volt a kő a parttól.

Ehh, jó hozzáállás. Faternak az ujja volt eltörve, persze orvos nuku. 1 hónapra azért csak elment vele, össze volt forrva, csak rosszul. Orvos: nagy levegő, bummm. Eltörte megint, de most gipsz, stb. Azóta okés! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ilyenkor jó egy ápolónő a családban, végülis nem tudok olyan sérülést produkálni, amivel ki lehet zsarolni egy kis együttérzést, netán kényeztetést. <_< Ha nem szakadt le, nem fúrta átt a csont, maradt két liter vérem, akkor nem kell orvos. :D

Van ez így. -_- Én is voltam már úgy, hogy tudtam nincs semmi olyan komolyabb baja a másiknak, ha ez nem hetente fordul elő megértem, és rendes "kislány" vagyok. :rolleyes:

Mindenkivel előfordul, hogy néha egy kis "körül ugrálásra" és kényeztetésre vágyik. :)

Link to comment
Megosztás:

Ehh, jó hozzáállás. Faternak az ujja volt eltörve, persze orvos nuku. 1 hónapra azért csak elment vele, össze volt forrva, csak rosszul. Orvos: nagy levegő, bummm. Eltörte megint, de most gipsz, stb. Azóta okés! <_<

Jáááj, ez nem lehetett nagy élmény. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztoook!

Megjöttem -_- Nagyon faca volt minden, az autó is jól bírta és olyan átlagfogyasztása volt....amit asszem le sem merek írni mert lesz aki tuti nem hiszi el ( többek között én sem ) és lesz aki meglincsel érte.. :rolleyes:

Hallottam hírét hogy Puszihiányolás volt? <_< Inkább kézfogást adok :) Puszi marad a nőknek.. :D

Amúgy hazafelejövet a kúva gps úgy elnavigált hogy egy olyan hegyre mentem fel ( valami Somogyi akármicsoda ) hogy szegény autó( igaz telepakolva, plusz 4 személy ) 2esben éppenhogy felvánszorgott... Jó kis táj volt...csak durva hogy olyan szinten kihalt...hogy 10-20 kilóméteren át nem volt autó se mögöttem se előttem, se szemben. Megkönnyebbülés volt kiérni a főútra tamásinál.

Link to comment
Megosztás:

ÁÁÁ

Meleg van a konyhában., Pulykacicit sütök. :P Nem rég értem haza. -_- Közben sörözgetek. :rolleyes: <_<

Asszem benyomok még párat, és keresek valakit aki levisz a balcsira. B) :D

Ui. Pisztoly jön velem a blitzre. :D

He-he he csak viccel... ;) Ugye csak viccelsz? :D :D

Sziasztoook!

Megjöttem :P Nagyon faca volt minden, az autó is jól bírta és olyan átlagfogyasztása volt....amit asszem le sem merek írni mert lesz aki tuti nem hiszi el ( többek között én sem ) és lesz aki meglincsel érte.. :)

Hallottam hírét hogy Puszihiányolás volt? :D Inkább kézfogást adok ;) Puszi marad a nőknek.. :P

Amúgy hazafelejövet a kúva gps úgy elnavigált hogy egy olyan hegyre mentem fel ( valami Somogyi akármicsoda ) hogy szegény autó( igaz telepakolva, plusz 4 személy ) 2esben éppenhogy felvánszorgott... Jó kis táj volt...csak durva hogy olyan szinten kihalt...hogy 10-20 kilóméteren át nem volt autó se mögöttem se előttem, se szemben. Megkönnyebbülés volt kiérni a főútra tamásinál.

Én nem tudok semmiről. B)

A rádióban valami országos esti viharról beszéltek, kocsikat a beálló alá vagy garázsba, gyerekeket az ágy alá! :P

Link to comment
Megosztás:

He-he he csak viccel... B) Ugye csak viccelsz? :rolleyes: -_-

Én nem tudok semmiről. <_<

A rádióban valami országos esti viharról beszéltek, kocsikat a beálló alá vagy garázsba, gyerekeket az ágy alá! :)

Én ma már tuti nem megyek sehova B) 425 Kilómétert lenyomtam...nekem elég volt mára :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztoook!

Megjöttem B) Nagyon faca volt minden, az autó is jól bírta és olyan átlagfogyasztása volt....amit asszem le sem merek írni mert lesz aki tuti nem hiszi el ( többek között én sem ) és lesz aki meglincsel érte.. :rolleyes:

Hallottam hírét hogy Puszihiányolás volt? :) Inkább kézfogást adok :D Puszi marad a nőknek.. :D

Amúgy hazafelejövet a kúva gps úgy elnavigált hogy egy olyan hegyre mentem fel ( valami Somogyi akármicsoda ) hogy szegény autó( igaz telepakolva, plusz 4 személy ) 2esben éppenhogy felvánszorgott... Jó kis táj volt...csak durva hogy olyan szinten kihalt...hogy 10-20 kilóméteren át nem volt autó se mögöttem se előttem, se szemben. Megkönnyebbülés volt kiérni a főútra tamásinál.

Írnék valami személyeset, de megint megleszek reklamálva, hogy nem idevaló. B) Úgyhogy csak annyit, hogy jó hogy megjöttél! :D

A puszit ajánlgattam, hogy tőlem megkapják ha kell, de valahogy nem rajongtak az ötletért. :D <_<

Somogy? Imádom. -_-

Link to comment
Megosztás:

Írnék valami személyeset, de megint megleszek reklamálva, hogy nem idevaló. B) Úgyhogy csak annyit, hogy jó hogy megjöttél! :D

A puszit ajánlgattam, hogy tőlem megkapják ha kell, de valahogy nem rajongtak az ötletért. :D <_<

Somogy? Imádom. -_-

Majd én szívesen elfogadom ha a srácoknak nem kell B) :D :)

Már hiányzott a kis társaság. :D Jaja Somogy. Koppányszántó, Törökkoppány,Szorosad, Nagykónyi, térségében mentem. De az a szerpentines út...az a panoráma. Aki még nem járt ott annak ajánlani tudom, mert nagyon szép vidék. Csak a dízel 1-1 emelkedőre alig megy fel :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Fiatal vagyok én még ahhoz, a lánya meg pláne. A melóval meg nincs problem. B)

Azért 34 év alatt legalább annyit megtanultam, hogy kell akár már poénszinten lehervasztani egy férfit. :D Tudom, ez azért nem feltétlen erény. :rolleyes:

Asszem benyomok még párat, és keresek valakit aki levisz a balcsira. <_< -_-

Nagyon belejöttél, most pótolod be az elmúlt sok "Balatonmentes" évet vagy Zolira "gyúrsz"? :)

Link to comment
Megosztás:

Majd én szívesen elfogadom ha a srácoknak nem kell B) :D :)

Már hiányzott a kis társaság. B) Jaja Somogy. Koppányszántó, Törökkoppány,Szorosad, Nagykónyi, térségében mentem. De az a szerpentines út...az a panoráma. Aki még nem járt ott annak ajánlani tudom, mert nagyon szép vidék. Csak a dízel 1-1 emelkedőre alig megy fel -_-

:rolleyes:

Én Kaposvár mellett Szennán jártam többször. Gyönyörű dombos vidék, tele tavakkal... Igaz, hogy tüdőzsibbasztó emelkedők vannak, Szamaram is nehezen mászott fel némelyikre, de én már az első alkalommal beleszerettem "Somogyországba". <_< Olyan rossz olvasni (akár a Balatonnal kapcsolatban is), hogy azok akik meg ott laknak a környéken, már nem tudják értékelni, annyira megszokott a látvány. :D

Link to comment
Megosztás:

:rolleyes:

Én Kaposvár mellett Szennán jártam többször. Gyönyörű dombos vidék, tele tavakkal... Igaz, hogy tüdőzsibbasztó emelkedők vannak, Szamaram is nehezen mászott fel némelyikre, de én már az első alkalommal beleszerettem "Somogyországba". <_< Olyan rossz olvasni (akár a Balatonnal kapcsolatban is), hogy azok akik meg ott laknak a környéken, már nem tudják értékelni, annyira megszokott a látvány. -_-

Igen. Amikor ott mentünk ma...mi azt mondtuk, hogy mekkora 1 retek síkterületen lakunk. Semmi tó, hegy, folyó a közelben.. Rakás hulladék ez a terület ilyen szempontból :D

Szivesen laknék a balaton környékén.

Mondjuk...van itt a virágkarnevál debrecenben.. Sokan mondják hogy nagyon jó meg hasonlók,engem meg már az nem érdekel. Utoljára 2 éve voltam, mert az excsaj lejött pestről megnézni és 1ütt néztük. De azóta se voltam, előtte meg kb 5-6 éves koromban :)

Link to comment
Megosztás:

Tiv!

A nagyobbik lányod nem véletlenül a badacsonyban dolgozik? :rolleyes: Egy kis "falatozónál" megálltunk és volt ott egy nagyon kedves 18-20 közötti lány aki felvette a rendelést. Szép kék szemek és naggyon cuki csajszi volt :D

Nem. <_<

Révfülöpön, a kempingben. Étterem, konyha. -_-

Link to comment
Megosztás:

Persze, hogy jó bele, Astra és Astra nem ? <_<

Miért lenne kisebb ? Mondjuk, ha le van törve 1 menet, akkor kisebb is lehet :rolleyes:

Nem tudom egyik havernak van a cabrió és oldal nézetből olyan mintha alacsonyabb lenne vagy csak a hátsó sárvédőív optikai csalódása? -_-

Link to comment
Megosztás:

Azért nem véletlen kell a röntgen, nem? Tudom, hogy be nem gipszelik, de azért valljuk be, nem árt ha látja egy orvos. :D

Mindenkivel előfordul, hogy néha egy kis "körül ugrálásra" és kényeztetésre vágyik. ;)

Nekem nem röntgenezte a doki, besínezte azt csók, 2 nappal balcsi előtt telibe rugtam a sarokülő görgőjét -_- mikor meg hasítottunk lefele már a síntől fájt, leszedtem és minden szuper :P de amúgy is érti a dolgát a csávó B) összevarrta a csontig szétvágott lábamat -2 nap múlva mintha semmi se történt volna (de azért a helye meglátszik :D ), 6 nap alatt kikúrált az eldurvult övsömörből és hadd ne soroljam :D tiszta szuperszakik vannak ebben a retek faluban.. :P :D

Melyik nő nem? B) ;)

Pisztoly jön velem a blitzre. ;)

Még jó, hogy én nem megyek :rolleyes: lövöldöznék ott a vakvilágba azt rád fognám.. :) <_< :P

Ne haragudj, nem kötözködni akarok, de ember. Ez 3.7liter, egy 17 éves autótól. :P

Csak úgy próbaképp 1x megtankoltam itthon és elmentem vele Debrecenbe 2x tacskózni majd ismét tankstelle, 3.6L/100 ;) igaz csak saját magammal és 80 fölé nem nyomtam -azt is full nagypapásan.. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.