Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Uraim. Be lehet fejezni a leömlő témát. Akit érdekel, az felhív, felveszi a kapcsolatot. Akit meg nem, az foglalkozzon mással. Nem véletlenül gyártják ezeket a szarokat. Az hogy kinek mennyit ér és mennyire hisz benne KIBASZOTTUL NEM ÉRDEKEL. Ha nem tetszik az ár, el kell menni proexbácsihoz, janóbácsihoz, vagy alkeszjózsihoz a szomszédba, hogy csináljanak rendszert. Stefant meg lehet kérdezni, most csináltatott leömlőtől. Külön leömlőt 50e fttól csinálnak, és itt megint csak nem érdekes, hogy ki hívő és ki nem az.

PONT

Köszönjük. Én magam részéről tisztába vagyok az árakkal. És nem a te árszabásodat kritizáltam az egyéni véleményemet próbáltam leírni, engedelmeddel.

És nem kérdezek meg senkit mert beszéltem már kipufogóssal. És valóban fejezük abba, bár szerintem vitáról nem volt szó.

Link to comment
Megosztás:

Zafirára keresek dísztárcsát, mert a 4-ből kettőt én hagytam el, egyet fater (bár ezt is megpróbálta párszor rám fogni) és most képes egy darabbal járni. Kérdeztem miért nem veszi le legalább azt is, de sok esélyem nincs. (kénytelen leszek elhagyni azt is -_- ) Csergőnél egy szem darab volt, az is valami 4500 körülért, úgyhogy nekiálltam keresni raccsingbazáron, és egyéb helyeken... Valami hihetetlen hogy milyen vackokat akarnak emberek eladni <_< Meg azt se gondoltam eddig hogy van ember aki képes cm-ben megadni a dísztárcsa méretét amikor el akarja adni :rolleyes:

Ez mind szép és jó, de úgy mégis milyen van rajta, meg mekkora? Valami kép arról az egyről? :D

Link to comment
Megosztás:

Az autón van egy darab utángyári valami. Nem tetszik, nem másik 3-at szeretnék hozzá, hanem 4 normálisat. A Csergőben, egy darab gyári dísztárcsa volt összesen, arról nincs képem, de egy gyári 15-ös dísztárcsát valahogy el tudtok képzelni :rolleyes: <_<

Link to comment
Megosztás:

Az autón van egy darab utángyári valami. Nem tetszik, nem másik 3-at szeretnék hozzá, hanem 4 normálisat. A Csergőben, egy darab gyári dísztárcsa volt összesen, arról nincs képem, de egy gyári 15-ös dísztárcsát valahogy el tudtok képzelni :rolleyes: -_-

Végülis, autót is láttunk már... <_<

Link to comment
Megosztás:

Nah ugye. :rolleyes: Amúgy rajta

Ezek voltak (egy van) rajta.

És EZ a féle volt a Csergőnél. (nem, nem a pócvágenes, hanem a második :D )

Tudtam én, csak nem sejtettem. Tehát sima szokványos gastra dísztárcsa kéne. <_< Van, de nem eladó. Mert szerinted úgy sem érne annyit. -_-

Link to comment
Megosztás:

Tudtam én, csak nem sejtettem. Tehát sima szokványos gastra dísztárcsa kéne. :) Van, de nem eladó. Mert szerinted úgy sem érne annyit. B)

Há' nem hát B) Keresek én :D (ha van normális állapotú, normális áron, akkor azért elmondhatod <_< ) Ezt nem én fizetem úgyhogy kevésbé kell spúr felfogással nekiállnom mintha a sajátom lenne :D

"Bármien tipusu es meretü disztárcsák karcmentesen ujszerü állapotban eladók."

Ez olyan rendelésre olyat lopunk.

Az hát... Nem volt kérdés, csak a kép miatt tettem be :rolleyes:

Lehet hogy tudnék olyat kérni amire lefagynak egy kicsit? -_- :D :D

Link to comment
Megosztás:

Há' nem hát :) Keresek én :D (ha van normális állapotú, normális áron, akkor azért elmondhatod <_< ) Ezt nem én fizetem úgyhogy kevésbé kell spúr felfogással nekiállnom mintha a sajátom lenne B)

Az hát... Nem volt kérdés, csak a kép miatt tettem be :rolleyes:

Lehet hogy tudnék olyat kérni amire lefagynak egy kicsit? -_- B) :D

A combon ilyen volt. Zsír új, de nem az enyém, épp ezért nem is eladó, mint mondottam volt. :D

Link to comment
Megosztás:

A combon ilyen volt. Zsír új, de nem az enyém, épp ezért nem is eladó, mint mondottam volt. B)

Jóvanna' , azthittem csak nekem nem eladó mert úgyis alkudozni akarok <_< -_- :D (megszoktam már hogy én vagyok a problémás vevő :D )

Ha már probléma. Tudom miért nem a "G-seket" bacogatom... Zafira (gastra) kormány közép emblémát tud valaki? Elég keményen elkezdett lekopni róla a króm festék, és alatta rendkívül diszkrét neonzöld színű műanyag az embléma :) B) Csergőék csak lufival együtt tudnak. Szerintetek lehet azt cserélni (légzsák nélkül)? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Mint jégkrémben a nyél. -_-

Igaz, jobb a kihalt fórum.

Ettől sose félj, elbeszélgetek én akár magammal is. B)

Nem buzulunk... :D

Jöhet a kedvenc linkem? <_< B)

Valaki találkozott más olyannal, hogy lekoptak a betűk a bilentyűzetről? Csere? A S, a Z aztán az E, és az X-betűk vannak megkopva. :rolleyes: :)

Link to comment
Megosztás:

Ettől sose félj, elbeszélgetek én akár magammal is. B)

Jöhet a kedvenc linkem? <_< :)

Valaki találkozott más olyannal, hogy lekoptak a betűk a bilentyűzetről? Csere? A S, a Z aztán az E, és az X-betűk vannak megkopva. :rolleyes: -_-

Nem. Szerintem már az acrelés kép a kedvenced.... :D

Link to comment
Megosztás:

Ha külföldi papíros autót akarok venni donornak akkor abbol lehet gond?

Gondolom kell írni egy adásvételit alvázszámmal, motorszámmal.

Külföldön nem kell kivonatni a forgalomból, vagy itthon valamit papírozni (a forgalmiba új motoszám beíratásán kívül)ahhoz, hogy pl a motorját át tudjam teni az enyémbe?

Link to comment
Megosztás:

Valakinek van fölösben hűtő-kiegyenlítő tartálya? :rolleyes: ( <_< -_- ) a visszafolyó csövénél a pöcs amire a gumicső van feltolva tőben meg van törve, és így akárhova húzom a bilincset, meg a csövet, az ott lesziszeg... :D Műanyagozni gondolom nem sok értelme van egy ilyen tartályt.

Link to comment
Megosztás:

Ettől sose félj, elbeszélgetek én akár magammal is. B)

Jöhet a kedvenc linkem? <_< :)

Valaki találkozott más olyannal, hogy lekoptak a betűk a bilentyűzetről? Csere? A S, a Z aztán az E, és az X-betűk vannak megkopva. :rolleyes: :D

Folyamatosan kopnak el a betűim már a nyilak sincsenek meg A-S kezdte mos már Y-n is el tünt. -_- Ez valami vírus?

Link to comment
Megosztás:

Valakinek van fölösben hűtő-kiegyenlítő tartálya? :rolleyes: ( <_< -_- ) a visszafolyó csövénél a pöcs amire a gumicső van feltolva tőben meg van törve, és így akárhova húzom a bilincset, meg a csövet, az ott lesziszeg... :D Műanyagozni gondolom nem sok értelme van egy ilyen tartályt.

hát műanyagozni semmiképp se mer ha eldurran akk baj van pajti! :) am megnézem mit tehetek! de sajna nem sok Astra van errefele B)

Link to comment
Megosztás:

Mostanában bármerre tankoltam az országban, mindegyik benzintől képes volt csörögni az autó. Előtte nem tűnt fel hogy ilyen lett volna. Rátankoltam negyed rész E85-öt és megszűnt a probléma.

Ilyen fos benzint sóznak ránk mindenhol?

nem lehet hogy maszik el a gyujtasod?

vagy lerakodott nemi korom a hengerfejben...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.