Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

onnan volt ismerős :idea:

vótam ott anno...

Ti legalább ookosan csináljátok avatás és cabrio...

papámmal anno Noban ugyanez csak nem cabriot vett és spanokkal matt részegen tánci tánci a kocsi tetején...

1 naposan és 34kmel került vissza a vas tető nélkül :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azért az se lehetett semmi!! Papád gondolom fel volt dobva, mikor meglátta!?!?

Mi is csináltunk hasonlót, ugyancsak Kiskörén, csak kb 2 éve!

Mi egy kombi Trabesz tetejét teszteltük, asszem, talán még 4-en is voltunk rajta eccerre! A tető jól bírta!

De, hogy mésge legyen olyan szép a történet, pár órával később egyik haverom telehányta a belsejét! :lol: :D

Jóformán senki nem találta meg a sátrat hót részegen!

Szét voltunk szóródva 20m-es körzetben!

######a buli volt!

Meg is ismételjük minden év augusztusában...

8) 8) 8)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok !

Azt olvasom az oldalon(Opelclub),hogy a Soltvadkerti buli csak klubtagoknak szól.Tehát ha arra járok éppen,akkor sem tudok

szétnézni a verdáitok között?Az összejövetel zártkörűen,zárt térben zajlik? :?: :D

az Én vasamba szétnézhetsz!van hátul 2 zsák talajkieggyenlitő! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Aztec komám!

linkelj már légyszives nekem ide néhány olyan oldalt ahol találhatoak ilyen állithato ülések....momo,recaro,...köszi.az sem baj ha ár van hozzá..

mi vaok én verbális google.co.hu :?: :lol:

bemondod én meg kikeresem

autotuning.lap.hu és ott vannak márkabontások meg tuningshopok...

Link to comment
Megosztás:

mi vaok én verbális google.co.hu :?: :lol:

bemondod én meg kikeresem

autotuning.lap.hu és ott vannak márkabontások meg tuningshopok...

tudod milyen roncsvagyok!nem értek ehez a szarhoz....hamar felidegelem magam,és már egy monitornak betört a képernyöje a nagy keresgélésben,meg fagyásban...utálom a komputert! 8) :D

Link to comment
Megosztás:

Kössz Humor Herold ! :D

Igaz nem jól fogalmaztam meg kérdésem,de mondjuk érdekelne

engem a klubtagság,de megnézném azért a bandát..

Igen elviekben zártkörű buli lesz amennyire én tudom, de legjobb ha írsz egy Püt UHUHU-nak... :wink: ő majd megmondja a frankót...

Üdv.: Atommanó

Link to comment
Megosztás:

nahh majd vmikor mehetne 1 kocc

pmet még mindig nem olvasol, mi??? :D :lol:

irtam neked privit!vagy nem?

mi az a pmet? :lol: majd valamikor koccanunk!amugy semmi izgi...ja vettem egy lakást,leadtam 20 kilot,honvágyam van vissza kanadába,...kb ennyi.na de majd dumázunk.privit megkaptad?

Link to comment
Megosztás:

Nah asszem az a kép, ami ma délután fogadott, a járgányomnál, megerősítette bennem, hogy kell vennem új gumeszt.

http://www.kep.tar.hu/laci4/50055870#2

A rohadt kátyúk...kinálok egy játékot: :twisted: "jó megfigyelő vagy? hány szálszakadást találsz a fenti képeken?"

A másik.. valaki vhol, írta hogy beázik az ablaknál a cumója.. nos mint ahogy tartottam tőle, az enyém is..

Megvan a gumicsík a szélvédő és a müanyag elem között, csak pár helyen fel van jőve(első szélvédő alja) mivel ragasszam vissza?

Gondolom ne pillanatragasztóval :shock: :twisted:

ui: jőve.. milyen szép magyaros.. :oops:

Link to comment
Megosztás:

Nah asszem az a kép, ami ma délután fogadott, a járgányomnál, megerősítette bennem, hogy kell vennem új gumeszt.

http://www.kep.tar.hu/laci4/50055870#2

A rohadt kátyúk...kinálok egy játékot: :twisted: "jó megfigyelő vagy? hány szálszakadást találsz a fenti képeken?"

A másik.. valaki vhol, írta hogy beázik az ablaknál a cumója.. nos mint ahogy tartottam tőle, az enyém is..

Megvan a gumicsík a szélvédő és a müanyag elem között, csak pár helyen fel van jőve(első szélvédő alja) mivel ragasszam vissza?

Gondolom ne pillanatragasztóval :shock: :twisted:

ui: jőve.. milyen szép magyaros.. :oops:

A szélvédő és a gumicsík asszem fekete szilokoplasztot szoktak tenni, jól tudom. Mintha már lett volna ezzel gondja valakinek a fórumon.

A gumira meg nemtok mit mondani! :evil:

OFF Lavi jöhetnél a Lurdyhoz ma!!! :roll: ON

Link to comment
Megosztás:

Nah asszem az a kép, ami ma délután fogadott, a járgányomnál, megerősítette bennem, hogy kell vennem új gumeszt.

http://www.kep.tar.hu/laci4/50055870#2

A rohadt kátyúk...kinálok egy játékot: :twisted: "jó megfigyelő vagy? hány szálszakadást találsz a fenti képeken?"

A másik.. valaki vhol, írta hogy beázik az ablaknál a cumója.. nos mint ahogy tartottam tőle, az enyém is..

Megvan a gumicsík a szélvédő és a müanyag elem között, csak pár helyen fel van jőve(első szélvédő alja) mivel ragasszam vissza?

Gondolom ne pillanatragasztóval :shock: :twisted:

ui: jőve.. milyen szép magyaros.. :oops:

Szép gumi! :evil:

Egyébként pedig sziloplaszttal szokták volt kihúzni a szélvédő alatt azt a kritikus részt.Utána meg szokott szűnni a beázás.Olyan színtelennel. :wink:

Link to comment
Megosztás:

Az a baj, hogy ha ránézek a felnire így oldalt, akkor eleve azt mondom, h a tulaj eleve nem vigyáz a felnire/gumira, szépen meg van húzva padka kővel... :roll:

Hááát ez félig igaz csak.. vigyázok rááá.. a durvább sérülés egy marha miatt volt..fel kellett rántanom a padkára :evil:

a kisebb.. azt bevallom nekem sikerült összehozni néha mindenki hibázik :oops: :lol:

Sajnálom is...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.