Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Vót 9 évig szervó nélküli Astrám és nem okozott problémát. Most ez szervós, de amikor a szivattyú bedobta az unalmast, rögtön elfáradtam csak innen Érdről haza. Pedig csak 10 km.

Nem csoda!

Másfél fordulattal kevesebbet fordul a szervós kormánya kopptól koppig! -_-

Jahhh, nem működő szervóst terelgetni némileg nehezebb.

De legalább közvetlenebb a kormányzás :rolleyes: <_<

Link to comment
Megosztás:

Ammá iga:D de akkor ott van a csomagtartó. 8év alatt még egyszer se szippantódott le az akku, most hogy elszóltam (KOp-kop) Na szal..... Na mind1 mindenesetre nekem tetszik. :)

Igaz, az ott van, de ha egyszer ott lezárt a központizár, akkor vége mindennek! -_-

A csomiajtó központizár ilyen elven működik!

Te mind tekergetheted a kulcsot kívülről, ha lereteszelt a kp-zár. :rolleyes: :D

Vagy neked hátul nincs kp-zár beszerelve <_< mert akkor nyitja a kulcs függetlenül az akkutól....

Link to comment
Megosztás:

Igaz, az ott van, de ha egyszer ott lezárt a központizár, akkor vége mindennek! -_-

A csomiajtó központizár ilyen elven működik!

Te mind tekergetheted a kulcsot kívülről, ha lereteszelt a kp-zár. :rolleyes: :D

Vagy neked hátul nincs kp-zár beszerelve <_< mert akkor nyitja a kulcs függetlenül az akkutól....

Csapott seggűn nem nyitható kulccsal? Caravan nyitható, ha bezárta a kpzár....

Link to comment
Megosztás:

Csapott seggűn nem nyitható kulccsal? Caravan nyitható, ha bezárta a kpzár....

Biztos le van falazva :rolleyes:

Amúgy a Vekin a csomagtérajtó kp. zár is vezérel, vagyis onnan is tudod nyitni/zárni az egész autót.

Praktikus amikor sok cuccot kell pakolni vásárlás után <_<

Link to comment
Megosztás:

Csapott seggűn nem nyitható kulccsal? Caravan nyitható, ha bezárta a kpzár....

Tapasztalataim szerint nem... De lehet, hogy tévedek...

Az elv a következő: lezár a kp-zár, betolja a pöcköt, ami elzárja a nyitó talp útját...

Ha meg zárva van kulccsal, akkor meg eleve üresben jár a zár, de ilyenkor is előtte van a kpzár kis nyelve.

Link to comment
Megosztás:

amikor a szivattyú bedobta az unalmast, rögtön elfáradtam csak innen Érdről haza. Pedig csak 10 km.

Nem csoda! Másfél fordulattal kevesebbet fordul a szervós kormánya kopptól koppig! :P

Vagy 5 éve kilehelte a lelkét is mikor Ajkát gyors megrugtuk :rolleyes: reggelre olajtócsa a garázs előtt <_< na mondom szevasz motor :D de a szervószivattyú volt -na akkor az 1 hétig míg felújították különösebben nem vettem észre a hiányát :D úgy látszik kipuhultam.. :)

Jahhh, nem működő szervóst terelgetni némileg nehezebb. De legalább közvetlenebb a kormányzás :D :P

Azt vettem észre :D viszont ami feltűnt, hogy az eddigi jobbra húzás megszűnt B) létezik, hogy valami nem oks ha nyomás alatt van? B) Olajszivárgásnak sehol sincs nyoma... -_-

Link to comment
Megosztás:

Valószínű az enyém a sz.r, de nekem nyitható a csomiajtó bezárt kpzár esetén is. -_-

Nekem is :rolleyes: de pl az utcában lakik egy srác -ugyanez a kocsi csak 2 évvel öregebb- és neki ha nyitva a hátsó zárja a kp.zár akkor is bezárja és nem nyitható.. <_<

Link to comment
Megosztás:

Igaz, az ott van, de ha egyszer ott lezárt a központizár, akkor vége mindennek! -_-

A csomiajtó központizár ilyen elven működik!

Te mind tekergetheted a kulcsot kívülről, ha lereteszelt a kp-zár. :rolleyes: :D

Vagy neked hátul nincs kp-zár beszerelve <_< mert akkor nyitja a kulcs függetlenül az akkutól....

Van hátul is kp-zár és nyitható nekem is kulcsal. Nem gyári kp.záram van. De működik.

Link to comment
Megosztás:

Van hátul is kp-zár és nyitható nekem is kulcsal. Nem gyári kp.záram van. De működik.

Hmm...

Majd egyszer ha le lesz szedve az csomiajtó burkolatod, lökhetnél egy képet, hogy lássuk neked milyen a zárszerkezet, hogy van megoldva... (szerintem ha lehetne sokan lekoppintanánk. <_<) Jó lenne ha onnan is lehetne nyitni-zárni... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.