Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Az a baj, hogy jelenleg még arra sem jöttem rá hogy lehet szétszedni. Pedig jó lenne. És kielégszem a szik-szalaggal is, csak ne lötyögjön :S

Alul van egy csapszeg, ami a váltókart tartja, azt kell kihúzni, miután a félköríves alakú szárát leakasztottad a váltókarról, és máris kihúzhatod felfelé a váltókart.

Link to comment
Megosztás:

Az a baj, hogy jelenleg még arra sem jöttem rá hogy lehet szétszedni. Pedig jó lenne. És kielégszem a szik-szalaggal is, csak ne lötyögjön :S

Alul a forgáspontnál van egy rugósan rögzített csap a váltókar alján. Ha azt a rugós részt lepattintod róla akkor már egyértelmű lesz. Csap kihúz, és a váltókar szabad :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Alul a forgáspontnál van egy rugósan rögzített csap a váltókar alján. Ha azt a rugós részt lepattintod róla akkor már egyértelmű lesz. Csap kihúz, és a váltókar szabad :rolleyes:

ZSER kösz a helpet. Közbe találtam robbantott ábrát róla. Ok. Egy marék zsírt rá kel tolni a forgo mozgó pontra? Jelenleg is van rajta valami trutyi bár elég keves.

Link to comment
Megosztás:

ZSER kösz a helpet. Közbe találtam robbantott ábrát róla. Ok. Egy marék zsírt rá kel tolni a forgo mozgó pontra? Jelenleg is van rajta valami trutyi bár elég keves.

Nem a mennyiség a lényeg, hanem hogy ott legyen ahol kell <_< Ha meg szigszalagozol, akkor ne a gumi-gyűrűn kívülre tekerd, hanem alá, :rolleyes: -_-

Link to comment
Megosztás:

Mai újításom zár nélküli kilincsek. Apróság de nagyot dob. Fölösleges grammok csak a zár szerkezet. -_-

Csak nehogy aztán valami miatt ne legyen az akkuban annyi kakaó, hogy kinyissa az ajtókat... :rolleyes:

(az Octáviával így jártunk, bedöglött mindkét első ajtó zárja, gondoltuk úgyis központis, minek az bele :D , bezzeg mikor lemerült az akku, akkor kezdhettük szívni a fogunkat... <_< )

Link to comment
Megosztás:

Csak nehogy aztán valami miatt ne legyen az akkuban annyi kakaó, hogy kinyissa az ajtókat... :rolleyes:

(az Octáviával így jártunk, bedöglött mindkét első ajtó zárja, gondoltuk úgyis központis, minek az bele -_- , bezzeg mikor lemerült az akku, akkor kezdhettük szívni a fogunkat... <_< )

Ammá iga:D de akkor ott van a csomagtartó. 8év alatt még egyszer se szippantódott le az akku, most hogy elszóltam (KOp-kop) Na szal..... Na mind1 mindenesetre nekem tetszik. :D

Link to comment
Megosztás:

Mai újításom zár nélküli kilincsek. Apróság de nagyot dob. Fölösleges grammok csak a zár szerkezet. B)

Meg egy fogmentesített fűrészlap ha mégis bedöglene a cucc :rolleyes: láttam már én ilyensmit.. B) :D :D

Én meg azon gondolkozok, hogy létezik-é olyan elektromos szervó szivattyú amit a gyári helyére lehet applikálni..?? :) Mintha már említette volna valaki :D szal ne tartsa magában :D úgy akarnám belehackelni, hogy R-1-2-ben működjön, azokon felül meg úgyis fölösleges <_< valamennyit csak jelentene a mocinak is meg a lónyálnak vagy fél litert.. -_-

Link to comment
Megosztás:

Meg egy fogmentesített fűrészlap ha mégis bedöglene a cucc :rolleyes: láttam már én ilyensmit.. :D :) B)

Én meg azon gondolkozok, hogy létezik-é olyan elektromos szervó szivattyú amit a gyári helyére lehet applikálni..?? -_- Mintha már említette volna valaki <_< szal ne tartsa magában.. B)

G Astrában volt elektromos szivattyús szervó. Nézegettem már én is. Corsákban meg volt olyan is, ami teljesen elektromos, a kormánytengelyre van szerelve a műszerfal alatt.

Link to comment
Megosztás:

G Astrában volt elektromos szivattyús szervó. Nézegettem már én is. Corsákban meg volt olyan is, ami teljesen elektromos, a kormánytengelyre van szerelve a műszerfal alatt.

Nno igen de semmiképp se akarom átcsövezni :rolleyes: mert ha mégis visszakerülne valami oknál fogva a gyárija ne kelljen már dilizni vele nagyon -_- lassan amúgyis cserés lesz a szíj és azon gondolkozok, hogy elcsapom azt csók mert többet fogja a mocit mintsem van értelme működnie -javából hosszú távot megy és forgolódni sem nagyon szoktam.. <_<

Link to comment
Megosztás:

Azért az vakmeleg, hogy 6e beajánlottak a mattig leömlőért. <_<

Mert többet nem ér -_-

De főleg nem 30-at. Szerintem meg senkit se érdekel, hogy matting.... De csak azért ilyen drága, mert ez egy nagy tuning cég, szerintem, fillérekből csinálják meg, és drágán eladják.

Erről ennyit...... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Mert többet nem ér :D

De főleg nem 30-at. Szerintem meg senkit se érdekel, hogy matting.... De csak azért ilyen drága, mert ez egy nagy tuning cég, szerintem, fillérekből csinálják meg, és drágán eladják.

Erről ennyit...... -_-

Kicsit túlzottan leegyszerűsíted ezt a témakört asszem :rolleyes: <_<

Link to comment
Megosztás:

Miért szerinted reális????

Nem Zolit akarom ezzel kritizálni, mielött ebből vita lenne.

Csak nem ér ennyit, pl az új ára 120!!! Ennyiért itt egy komlett rendszer csináltatsz!

De mindegy......

Ez már egyéni elbírálás, hogy valaki megadta-e érte a 120000 Forintot.

Ehhez képest szerintem a 30000 reális.

Cammogj be egy pipuffoshoz és kérdezd meg mennyiért csinál ilyet :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Mert többet nem ér <_<

De főleg nem 30-at. Szerintem meg senkit se érdekel, hogy matting.... De csak azért ilyen drága, mert ez egy nagy tuning cég, szerintem, fillérekből csinálják meg, és drágán eladják.

Erről ennyit...... :rolleyes:

Végülis az audi is egy drága folszvágen mi? Meg a merci sem ér annyit. Álomvilágban élsz?

Menj el a proexhez, vagy janóhoz, akármelyikhez, 50alatt szóba se állnak veled.

Arról nem is beszélve, hogy 6000ért egy xe leömlőt nem kapsz, amire még vágatni kell talpat, és az sem 6000 -_-

Link to comment
Megosztás:

lassan amúgyis cserés lesz a szíj és azon gondolkozok, hogy elcsapom azt csók mert többet fogja a mocit mintsem van értelme működnie -javából hosszú távot megy és forgolódni sem nagyon szoktam.. :rolleyes:

Ehh, mégse olyan jó az a szervónélküliség <_< még jó, hogy ránéztem B) a tárcsa felőli csavar ki volt esve, kifordítom az ékszíjat -hááát, nem kicsit mintha repedezett lenne :) oks, légszűrőház ki, fűrészlap elő azt hali :D na mondom próba anélkül milyen is, úgyis olajat cserélek holnap a másikba és venni kell mert nincs 3 liter B) szóval szalonnaszervó rulez.. -_- erre valamit alakítani kell mert, hogy én így le nem megyek vele a balatonra az hóttziher.. :D

Link to comment
Megosztás:

Ehh, mégse olyan jó az a szervónélküliség :rolleyes: még jó, hogy ránéztem :) a tárcsa felőli csavar ki volt esve, kifordítom az ékszíjat -hááát, nem kicsit mintha repedezett lenne :D oks, légszűrőház ki, fűrészlap elő azt hali B) na mondom próba anélkül milyen is, úgyis olajat cserélek holnap a másikba és venni kell mert nincs 3 liter B) szóva szalonnaszervó rulez.. <_< erre valamit alakítani kell mert, hogy én így le nem megyek vele a balatonra az hóttziher.. -_-

Vót 9 évig szervó nélküli Astrám és nem okozott problémát. Most ez szervós, de amikor a szivattyú bedobta az unalmast, rögtön elfáradtam csak innen Érdről haza. Pedig csak 10 km.

Nem csoda!

Másfél fordulattal kevesebbet fordul a szervós kormánya kopptól koppig! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.