Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ma is f@sza napom volt... :rolleyes: Komolyan elteszem magam a mélyhűtőbe péntekig, mert csak sz.pás van állandóan... A hőgomba cserém óta semmi gond nem volt a géppel, rendesen hűtött, ment, kussót ahogy kell. Ma tegnap éjszaka (a másik amiért tegnap jó kedvem volt... <_< ) lemehettem Gárdonyba. Visszafelé már időnként elcsászott a hőmérőm 95 körülig, de sokat nem reagáltam rá, emelkedő is, 3-an is vagyunk, cucc is van, elmegy. Ahha... ma kb. 50 méter dugózva, és már repült is felfelé a mutatóm. Mondom nem tetszik ez... nézzük a fűtést. Fűtés semmi. Egyből félreálltam, mondván tuti nincs benne víz. :D Felnyit-belenéz, és ordítva anyázva rúgtam szét mindent amit a környéken találtam... -_-

Nemtudom hogy hogy a f.szomba sikerült elhagyni, de holnap így csorgok be a csergőhöz :)

Link to comment
Megosztás:

Ma is f@sza napom volt... :rolleyes: Komolyan elteszem magam a mélyhűtőbe péntekig, mert csak sz.pás van állandóan... A hőgomba cserém óta semmi gond nem volt a géppel, rendesen hűtött, ment, kussót ahogy kell. Ma tegnap éjszaka (a másik amiért tegnap jó kedvem volt... <_< ) lemehettem Gárdonyba. Visszafelé már időnként elcsászott a hőmérőm 95 körülig, de sokat nem reagáltam rá, emelkedő is, 3-an is vagyunk, cucc is van, elmegy. Ahha... ma kb. 50 méter dugózva, és már repült is felfelé a mutatóm. Mondom nem tetszik ez... nézzük a fűtést. Fűtés semmi. Egyből félreálltam, mondván tuti nincs benne víz. :D Felnyit-belenéz, és ordítva anyázva rúgtam szét mindent amit a környéken találtam... -_-

Nemtudom hogy hogy a f.szomba sikerült elhagyni, de holnap így csorgok be a csergőhöz :)

Még jó, hogy megálltál. Nekem van itthon egy saaaaaabról, kell? B) Ja és ma először ment a combo vize 90fok fölé... B)

Link to comment
Megosztás:

Még jó, hogy megálltál. Nekem van itthon egy saaaaaabról, kell? :D Ja és ma először ment a combo vize 90fok fölé... :P

Sajnos van elég tapasztalat, hogy ha valami gyanús van akkor egyből nyúljak a fűtéshez... :rolleyes: <_< -_- Köszi, de az enyém még nem tartalmaz akkor %-ban saaaaaabot, hogy kompatibilis legyen. Meg amúgy is hamarabb érek a Csergőhöz mint hozzád :D (plusz ha jól emlékszem nálad minden "apróság" 3e, Csergőjéknél meg valami háromszáz huf-ért vettem az újat :P ) Csak tudnám hogy a tökömbe lőtte azt le... :D sosem raktam rá "csak úgy" hogy ne húztam volna rá. Ha meg rá volt húzva akkor hogy jött le? :D Vagy már olyan hülye is vagyok hogy nem tettem vissza B) tuti nem vagyok normális újabban... annyi baromságot csináltam mostanában hogy már azt is kinézem magamból hogy nem tettem vissza... hót kész vagyok. :) de ha meg nem tettem vissza, akkor miért volt jó 3 napig? B)

Link to comment
Megosztás:

Sajnos van elég tapasztalat, hogy ha valami gyanús van akkor egyből nyúljak a fűtéshez... <_< -_- :D Köszi, de az enyém még nem tartalmaz akkor %-ban saaaaaabot, hogy kompatibilis legyen. Meg amúgy is hamarabb érek a Csergőhöz mint hozzád :D (plusz ha jól emlékszem nálad minden "apróság" 3e, Csergőjéknél meg valami háromszáz huf-ért vettem az újat :P ) Csak tudnám hogy a tökömbe lőtte azt le... :D sosem raktam rá "csak úgy" hogy ne húztam volna rá. Ha meg rá volt húzva akkor hogy jött le? :) Vagy már olyan hülye is vagyok hogy nem tettem vissza B) tuti nem vagyok normális újabban... annyi baromságot csináltam mostanában hogy már azt is kinézem magamból hogy nem tettem vissza... hót kész vagyok. B) de ha meg nem tettem vissza, akkor miért volt jó 3 napig? :D

Márk járt úgy, hogy nem tekerte vissza az olajsapit. Bár a sapi ott volt ahova tette, olaj viszont kijött a helyéről.... :P

Jól látom ennek kétfele megy a vége? Mennyit dob rajta, 5-10 Lóerőt? :rolleyes: :P És direktszűrővel? :D

Mire tippelsz? 6:3? :P

Rosszul látod. Két cső kanyarodik a kocsi alá, majd összefut egy csőbe, még a motor alatt. Gondolom nem viccből kerül annyiba amennyibe. ;)

Link to comment
Megosztás:

Márk járt úgy, hogy nem tekerte vissza az olajsapit. Bár a sapi ott volt ahova tette, olaj viszont kijött a helyéről.... :)

Az is f-sza... rohadni nem fog azon a környéken, az tuti :rolleyes: Nekem elspriccelte az összes vizet... mikor nyitottam a fűtést már éreztem a szagát <_< az a klasszikus forró hűtőfolyadék-szag. Francbele :D most kezdtem el azt érezni hogy rohadtul elegem van mindenből... -_-

Link to comment
Megosztás:

Hát, vehetsz rá új gumit, vagy tekersz rá pár menet szigszalagot, és akkor házilag csináltad. :P

És az az új gumi mi pénz TUdnak egyáltalán szerezni? Mert a gyújtás elosztóba szimeringet egyik sem tudott rendelni. Szóval azt sejtem, hogy ez megint olyasmi lesz hogy ők még ilyet nem is láttak (közeli autósbolt)

Másik el szaródott a fórum nálam nem az oldalt látom ahol írkálltak az emberek, hanem a legfrissebb hozzá szólást látom és ez előzményeket alul felsorolva. Ha rákattintok valamelyikre azt hozza be. Mit kell csinálni, hogy helyre jöjjön?

Elárulom neked, az a gumigyűrű önmagában nem oldja meg a problémát. Én már 3 autóban cseréltem, mindegyiknél kellett még szigszalag alá, hogy jó legyen. Egyébként a száma: 7 38 789, és tavaly egy ezres volt darabja.

Sajnos van elég tapasztalat, hogy ha valami gyanús van akkor egyből nyúljak a fűtéshez... <_< -_- :D Köszi, de az enyém még nem tartalmaz akkor %-ban saaaaaabot, hogy kompatibilis legyen. Meg amúgy is hamarabb érek a Csergőhöz mint hozzád :D (plusz ha jól emlékszem nálad minden "apróság" 3e, Csergőjéknél meg valami háromszáz huf-ért vettem az újat :P ) Csak tudnám hogy a tökömbe lőtte azt le... :D sosem raktam rá "csak úgy" hogy ne húztam volna rá. Ha meg rá volt húzva akkor hogy jött le? :) Vagy már olyan hülye is vagyok hogy nem tettem vissza B) tuti nem vagyok normális újabban... annyi baromságot csináltam mostanában hogy már azt is kinézem magamból hogy nem tettem vissza... hót kész vagyok. B) de ha meg nem tettem vissza, akkor miért volt jó 3 napig? :D

Nekem van egy, ha kell... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Elárulom neked, az a gumigyűrű önmagában nem oldja meg a problémát. Én már 3 autóban cseréltem, mindegyiknél kellett még szigszalag alá, hogy jó legyen. Egyébként a száma: 7 38 789, és tavaly egy ezres volt darabja. :rolleyes:

Az a baj, hogy jelenleg még arra sem jöttem rá hogy lehet szétszedni. Pedig jó lenne. És kielégszem a szik-szalaggal is, csak ne lötyögjön :S

Link to comment
Megosztás:

Elárulom neked, az a gumigyűrű önmagában nem oldja meg a problémát. Én már 3 autóban cseréltem, mindegyiknél kellett még szigszalag alá, hogy jó legyen. Egyébként a száma: 7 38 789, és tavaly egy ezres volt darabja.

Nekem van egy, ha kell... :rolleyes:

Köszi, de holnap is dolgozni kell, úgyhogy muszáj lesz szenvedni a városban, azt meg az oda-szigszalagozott illatosítóval inkább passzolnám <_< Holnap reggel veszek egyet. Meg egy adag hűtőlöttyöt, mert most "kicsit" több a desztvíz benne, mint a fagyálló -_-

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.