Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Igen, de nem a Lacikáé. <_< -_-

Gondolod, hogy egy férfi jobban örül, egy másik férfi puszijának? :rolleyes: Bááár... :D Ki tudja. Oké, szólok Lacikának ne felejtsen el lenyomni nektek egy-egy cuppanóst. :) A világért sem rontanám el azzal, hogy én adom, helyette. B) B)

Link to comment
Megosztás:

Gondolod, hogy egy férfi jobban örül, egy másik férfi puszijának? :rolleyes: Bááár... -_- Ki tudja. Oké, szólok Lacikának ne felejtsen el lenyomni nektek egy-egy cuppanóst. :D A világért sem rontanám el azzal, hogy én adom, helyette. :) B)

Miért akarod hogy monoklija legyen? <_< B)

Link to comment
Megosztás:

Gondolod, hogy egy férfi jobban örül, egy másik férfi puszijának? :rolleyes: Bááár... :D Ki tudja. Oké, szólok Lacikának ne felejtsen el lenyomni nektek egy-egy cuppanóst. :) A világért sem rontanám el azzal, hogy én adom, helyette. B) B)

Te valamit félreolvastál. <_< -_-

Link to comment
Megosztás:

Gondolod, hogy egy férfi jobban örül, egy másik férfi puszijának? :D Bááár... B) Ki tudja. Oké, szólok Lacikának ne felejtsen el lenyomni nektek egy-egy cuppanóst. B) A világért sem rontanám el azzal, hogy én adom, helyette. :D :D

Ami jár, az jár, ha egyszer ő küldi akkor nem illik levámolni! :rolleyes: :D

Mámegint ilyennel zaklatnak:

Egy ismerősöd megdobott tortával a Randilighton keresztül! Ha tudni akarod, hogy ki dobott meg tortával, akkor kattints ide

<_<

A kaput hegesztettem délután aztán az asszony barátnője üzent, hogy beszélni szeretne velem. Konkrétan ez azt jelenti, hogy egy hétre való munkám lesz nála. Nem csalódam, a kisajtó zárjával kezdtem, megszüntettem a szivárgást a WC-ben, kezemben maradt a mosdókagyló, és most hekkelem a zuhanykabin görgőjét. Szegénynek meghalt a férje fiatalon egyedül maradt egy 12 éves kislánnyal meg az anyukájával. Itt léptem be az életében én mint általános karbantartó. Mielőtt elkezdene valaki poénkodni, hmmm....finoman szólva nem szép a nő. :P De problémája van neki dögivel. -_- Én meg nem tudok nemet mondani, főleg nem egy nőnek. :)

Link to comment
Megosztás:

Ami jár, az jár, ha egyszer ő küldi akkor nem illik levámolni! :rolleyes: B)

Mámegint ilyennel zaklatnak:

Egy ismerősöd megdobott tortával a Randilighton keresztül! Ha tudni akarod, hogy ki dobott meg tortával, akkor kattints ide

<_<

A kaput hegesztettem délután aztán az asszony barátnője üzent, hogy beszélni szeretne velem. Konkrétan ez azt jelenti, hogy egy hétre való munkám lesz nála. Nem csalódam, a kisajtó zárjával kezdtem, megszüntettem a szivárgást a WC-ben, kezemben maradt a mosdókagyló, és most hekkelem a zuhanykabin görgőjét. Szegénynek meghalt a férje fiatalon egyedül maradt egy 12 éves kislánnyal meg az anyukájával. Itt léptem be az életében én mint általános karbantartó. Mielőtt elkezdene valaki poénkodni, hmmm....finoman szólva nem szép a nő. B) De problémája van neki dögivel. -_- Én meg nem tudok nemet mondani, főleg nem egy nőnek. :D

Hmmm. :)

Link to comment
Megosztás:

Ami jár, az jár, ha egyszer ő küldi akkor nem illik levámolni! :rolleyes: :D

Mámegint ilyennel zaklatnak:

Egy ismerősöd megdobott tortával a Randilighton keresztül! Ha tudni akarod, hogy ki dobott meg tortával, akkor kattints ide

<_<

A kaput hegesztettem délután aztán az asszony barátnője üzent, hogy beszélni szeretne velem. Konkrétan ez azt jelenti, hogy egy hétre való munkám lesz nála. Nem csalódam, a kisajtó zárjával kezdtem, megszüntettem a szivárgást a WC-ben, kezemben maradt a mosdókagyló, és most hekkelem a zuhanykabin görgőjét. Szegénynek meghalt a férje fiatalon egyedül maradt egy 12 éves kislánnyal meg az anyukájával. Itt léptem be az életében én mint általános karbantartó. Mielőtt elkezdene valaki poénkodni, hmmm....finoman szólva nem szép a nő. :D De problémája van neki dögivel. -_- Én meg nem tudok nemet mondani, főleg nem egy nőnek. B)

főleg főleg ha az asszony barátnője :D Imádom amikor 26. barátnő szeretne küldeni csak még 3 tételt kinyomtatni. Hál' istennek hogy szünet van :D :)

Év vége felé, már szándékosan a rossz gépeken nyomtam az ilyeneket, hátha leakadnak rólam végre, de ezeknek még az is jó volt. Akkor viszont nemtom hogy az ügyfél mé' reklamál hogy sz.r a gépe B)

Link to comment
Megosztás:

Tív barátom! Mi lesz a tükör burkolattal? Már füllerel lefújtam, meg is csiszoltam, csak a szín kéne rá......Mi lenne ha mégis levennéd a tanksapka ajtót? Akkor hamar túl lennénk rajta! Hmm?? :rolleyes:

Szerintem reggelnél korábban ne várj választ. <_< Meccs van. :D -_-

Link to comment
Megosztás:

Tív barátom! Mi lesz a tükör burkolattal? Már füllerel lefújtam, meg is csiszoltam, csak a szín kéne rá......Mi lenne ha mégis levennéd a tanksapka ajtót? Akkor hamar túl lennénk rajta! Hmm?? :rolleyes:

Oké. Holnap lekapom, és valamikor elviszem.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem reggelnél korábban nem várj választ. <_< Meccs van. :) -_-

Én is nézem :rolleyes: De férfi létemre akkora penge vagyok hogy tudok két felé figyelni.......Meg szerény is vagyok :D

Oké. Holnap lekapom, és valamikor elviszem.

Nem kell Zircre elhoznod, minden nap Veszprémen megyek keresztül...Össze is szaladhatunk valahol Keddtől Péntekig 14:30-14:50-között Veszprémbe vagyok B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.