Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Sebaj, majd visszajön. :)

Hát volt rá alkalom tegnap este.Sikerült a samara váltóba beleszeretni egy srácnak,eladom neki.

Eljött a faterjával 25km-ről két robogóval egy váltóért -_-

Nem is lett volna vele gond,ha hazafelé indulva a kínai szutyok robogója elindul. :rolleyes:

De neeem.Ott szívtunk vele este 10-ig és a végén egy haverja jött el érte egy terepjáróval. :D

Csupa öröm volt az arcán amikor a srác megcsörgette 21:40-kor... <_<

Link to comment
Megosztás:

Hát volt rá alkalom tegnap este.Sikerült a samara váltóba beleszeretni egy srácnak,eladom neki.

Eljött a faterjával 25km-ről két robogóval egy váltóért -_-

Nem is lett volna vele gond,ha hazafelé indulva a kínai szutyok robogója elindul. :rolleyes:

De neeem.Ott szívtunk vele este 10-ig és a végén egy haverja jött el érte egy terepjáróval. :D

Csupa öröm volt az arcán amikor a srác megcsörgette 21:40-kor... <_<

:) Akkor szép az élet, ha zajlik.

Link to comment
Megosztás:

De jó is a cserepes.

A papánál van, odahúzom a fotelt mellé és szundítok 1et TV-zés közben.

Reggel még mindig meleg. <_<

de jóó ám, csak muszáj volt átrakni mert már régen volt..! :rolleyes:

Főleg júliusban -_-

azért lett most átrakva mert nincs használva.. :) :D

Link to comment
Megosztás:

De jó is a cserepes.

A papánál van, odahúzom a fotelt mellé és szundítok 1et TV-zés közben.

Reggel még mindig meleg. :rolleyes:

A cserépkályhának van számomra egy bizonyos hangulata gyerekkoromban rokonoknál mindíg ott üldögéltem. Csak nekem se helyem, se pénzem, se kedvem fát vágni-hordani.

Link to comment
Megosztás:

A cserépkályhának van számomra egy bizonyos hangulata gyerekkoromban rokonoknál mindíg ott üldögéltem. Csak nekem se helyem, se pénzem, se kedvem fát vágni-hordani.

nekünk amióta itt lakunk itt van szóval a hely az így nem volt probléma amúgy így nektek elmondva :rolleyes: az átrakása 68 000 Ft volt ebben volt pár új cserép is!

Link to comment
Megosztás:

A nők már csak ilyenek, én is kaptam 10 ropi maszekpénzt, megyek be vele, meglátja, hopp, már ki is húzta a kezemből, kell erre-meg arra. Volt-nincs. :D Na jó ez legalább értelmes dologra ment, valami gyerektáborról beszélt. Ráadásul úgy kerestem, hogy nem is dolgoztam...........

Aha....és milyen színű az új táskája? Mit mondott, mióta porosodik a szekrény aljában? -_- <_< :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Onnan jöttem meg most. :D Voltak ám hűhák.. :D Nem győztem kapkodni a fejem és természetesen fényképek is készültek. B) :)

Jó neked :rolleyes: mi meg lagziba voltunk, na ott is voltak ám :P azt ha nem az asszonnyal menek buli van :D :P de mivel a menyasszony az ő barátnője így ő is jött <_< a vőlegény meg nekem cimbora így mindketten ott voltunk.. -_- :D

Ma délelőtt nagyjából magunkhoz tértünk azt Berlina cimbimékkel átléptünk Sárospatakra csobogni -na ott is voltak ám hűhák :P :D a fél délutánt csak a kritizálással töltöttük el... B)

Link to comment
Megosztás:

Aha....és milyen színű az új táskája? Mit mondott, mióta porosodik a szekrény aljában? :D :P :)

Asszem fekete. <_<

Miért? Felfelé van még hely rajta bőven. B) B)

Ne is mond, egyszer már elakadtunk amikor megpakoltuk betonvassal, elhelyeztünk egy csinos szellőzőt az alulemezen . Mondtuk úgyis fülledt volt a raktár. :D

ííííbazze... stoplissal beleléptek a tüdejébe :D Érdekes meccs... -_- :D :D

Szerinted fájt neki? :rolleyes: :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.