Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Sárga index búrával? B) B) :D

Narancs üléshuzattal? <_< -_- :D

Igen sárga indexel, és vörös huzatokkal :D :D :)

Amúgy ha tudnám hogy hogy lehet ezt így megcsinálni ( azóta se tudtam meg szóval sose lesz sztem ilyen ) akkor cserélném.

Ellenőriztem az olajszinteket kicsit le lett mosva, belülről kiporolva, fullig feltankolva...Holnap meg már csak indulás hajnalban. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Holnap reggel indulok, elkértem a céges Boxert, megveszem a hungit a házhoz. Nem tudom el lehet-e hozni egy fordulóval, olyan 30 bála, egymás mellé fér 4, egymás mőgé 2 az 8, és ugye 4 sor. Az összesen 4X60=240+ a plató olyan 120 centi az 360, sima ügy. :rolleyes: Ja, meg 700kiló ragasztó. De abból rakhatok a fülkébe is. Majd csinálok képet. <_<

Link to comment
Megosztás:

Nah srácok!

Azt hiszem elköszönök Tőletek 1 hétre. Jók legyetek, addigis mindenki vigyázzon magára, és jót ne halljak rólatok! Jövőhét hétvégén újra itt leszek!

Sziasztok!

Máris hiányzol! :rolleyes: Vigyázz magadra! <_<

Link to comment
Megosztás:

<_< -_-

Nah nagyapámnak a cipőjét is elvittem a cipészhez. Kurvanyját a volkswagenes tuskónak amelyik bepofátlankodott mellém a rusnya trafójával és nem láttam ki tőle balra és nem tudtam kifordulni csak kb 2 perc mulva.... Gyökér barom :rolleyes:

mazsola :) :D

Link to comment
Megosztás:

Hmmm...kissé kezdek izgulni mostmár, hogy holnap az úton vajon minden rendben lesz-e :rolleyes:

Motor jó, futómű jó, kerekek jók, generátor jó, tegnap kapott új levegőszűrőt...

Csalódni fogok Lujziban ha cserbenhagy <_< Reméljük minden oké lesz.

Paranoiás -_-

Link to comment
Megosztás:

És még lóg is... B) Hihetetlen milyen vagy -_- :D

Há' én is inkább a Balcsin mereszteném a bránert :rolleyes: mintsem lagziba menjek <_< de lassan elkövetkezik az is.. :) B)

Link to comment
Megosztás:

Jó, amig lejártam horgászni , engem is ott evett. -_- De már vagy 3 éve nem váltottam ki az engedélyt.

Hááát ha lenne ott egy teknőm amivel vízre tudnék szállni.. B) B) <_<

Ja könnyen vagytok, csak le kell színi a tankból. :D

Szívkálja a rosszseb :rolleyes: mindig kerül annyi valamelyik kanna aljában, hogy legyen mivel vakarászni :) bár a tavalyi felújítás után 1x lemostam alaposan Brigéciol 2000-rel és azóta úgy van :D még nem vettem észre, hogy valahol szivárogna.. :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem még az is van. Igazi bádogteknő. :) Vagyis alulemez csónak. Kétpár evezős. Az is 3 éve szárazon van. :rolleyes:

Tavalyelőtt a górétól majdnem megvettem az 1x használt 4 személyes kevlárszálas csónakját <_< aztán a piaci helyzet úgy döntött, hogy mégsem cserél gazdát B) azóta is ott eszi a fene a telepen :D

Nna jówan gyerekek, eltűntem én is mint caravanos cartárs B) csak én kb holnap már leszek.. -_-

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van egy olyan gondom, hogy a hátsó ablaktörlőm nem akar működni. A kapcsolónál hallom, hogy kattan, hátul a motornál hallom, hogy kattan, viszont nem akar megmozdulni. Akkor szart be amikor sikerült elkapnom egy kátyút és elég nagyot koppant a vas!

Ötlet?

Előre is köszi!

Üdv, Tibor

Link to comment
Megosztás:

Na engem minden szabadidőmben ott enne a franc.. -_- :rolleyes: <_<

Bezony ám! :D

Sziasztok!

Van egy olyan gondom, hogy a hátsó ablaktörlőm nem akar működni. A kapcsolónál hallom, hogy kattan, hátul a motornál hallom, hogy kattan, viszont nem akar megmozdulni. Akkor szart be amikor sikerült elkapnom egy kátyút és elég nagyot koppant a vas!

Ötlet?

Előre is köszi!

Üdv, Tibor

Szedd ki, lehet csak a tengely szorul ahol átjön a műanyagon.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.