Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nekem is van. Blapupunkt verona CR43 + kaziadapter + lejátszó -_-

Nah? <_< csak nem Te is így jártál ? :rolleyes:

Már sokszor. Majd lekopik, egy forró fürdő után megpuhul a bőr annyira, hogy óvatosan le lehet kaparni, esetleg csiszpapírral lecsiszolni a nagyját.

Link to comment
Megosztás:

Üdv Srácok!

Rég jártam itt! Ma délelőtt sikeres vizsgázott műszakilag a gép. 50 darab ezres lett a vége. Kuplungtárcsa csere, Fékmunkahenger csere, kézifékkötél csere, lengőkarszilentek csere, első ablakok csere bere...stb munka díj,+vizsga. Szerintem megérte!

Link to comment
Megosztás:

Üdv Srácok!

Rég jártam itt! Ma délelőtt sikeres vizsgázott műszakilag a gép. 50 darab ezres lett a vége. Kuplungtárcsa csere, Fékmunkahenger csere, kézifékkötél csere, lengőkarszilentek csere, első ablakok csere bere...stb munka díj,+vizsga. Szerintem megérte!

Jó ötlet volt csak a tárcsát cserélni? Ki tudja, lehet, hogy elmész 5ezeret, és a többit is cserélheted. Én ha egyszer megbontom, tuti hogy szettben cserélem, a nyeles tengely szimeringgel, főtengely szimeringgel, nyeles tengely csapággyal együtt.

Link to comment
Megosztás:

Jó ötlet volt csak a tárcsát cserélni? Ki tudja, lehet, hogy elmész 5ezeret, és a többit is cserélheted. Én ha egyszer megbontom, tuti hogy szettben cserélem, a nyeles tengely szimeringgel, főtengely szimeringgel, nyeles tengely csapággyal együtt.

Lehet, de az is, hogy elmegy vele még 50 ezret. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Jó ötlet volt csak a tárcsát cserélni? Ki tudja, lehet, hogy elmész 5ezeret, és a többit is cserélheted. Én ha egyszer megbontom, tuti hogy szettben cserélem, a nyeles tengely szimeringgel, főtengely szimeringgel, nyeles tengely csapággyal együtt.

De de igazad van....Most erre volt keret :rolleyes:

Lehet, de az is, hogy elmegy vele még 50 ezret. -_-

Isten szóljon ki belőled <_<

Link to comment
Megosztás:

szóval te igy mondod ha nem tudsz vmit :D <_<

amúgy ha lenne rá lehetőségem megtenném, de nem otthon vagyok, és itt az egyetlen mérőeszköz egy 15cm-is neszkvikes vonalzó, azzal nem állnék neki :)

Azért annyira nem ritka madár az ef######tra. -_- Am meg lemérnéd vmi fonallal, a kéróban meg átszámolnád centire...nem bonyolult. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Azért annyira nem ritka madár az ef######tra. <_< Am meg lemérnéd vmi fonallal, a kéróban meg átszámolnád centire...nem bonyolult. :rolleyes:

dikk hogy beszélsz, még a fórum is cenzúrázza -_-

jó tudod mit, ehez én most lusta vagyok majd lemérem otthon rendesen. csak itt van szaros mekintos amivel lehet tervezni, gondoltam akkor már egyből méretre csinálom de annyira nem fontos h ezért lesétáljak egy kis fonállal 5 emeletet :D

Link to comment
Megosztás:

dikk hogy beszélsz, még a fórum is cenzúrázza :rolleyes:

jó tudod mit, ehez én most lusta vagyok majd lemérem otthon rendesen. csak itt van szaros mekintos amivel lehet tervezni, gondoltam akkor már egyből méretre csinálom de annyira nem fontos h ezért lesétáljak egy kis fonállal 5 emeletet -_-

Akkor ezt meg is beszéltük. <_<

Link to comment
Megosztás:

Sima ügy, gyári rádió+ kaziadapter+ mp3-lejátszó. Nekem is így műkszik. <_<

Nem akarlak el el kseríteni :rolleyes: . De a cdr500as az CD_lejátszós. Kellet bele építeni egy vonal bemenet/kimenetet. és így rá bírom csatlakoztatni az mp3 lejátszót.

Link to comment
Megosztás:

Nem akarlak el el kseríteni :rolleyes: . De a cdr500as az CD_lejátszós. Kellet bele építeni egy vonal bemenet/kimenetet. és így rá bírom csatlakoztatni az mp3 lejátszót.

<_< Zotyát ahogy ismerem abból a rádióból számítógépet is képes lenne csinálni -_- :D

Link to comment
Megosztás:

Áh nem ez így jó:rolleyes: a csatit beágyaztam a kesztyűtartóba. A lejátszót meg csak rákel dugni és szólhat a muzsika:D Nem nagy kunszt de ZSÍR

Ugyanezt eljátszhattad volna egy CAR400-as MAGNÓval. Ott is be lehet kötni direktbe, ha ÜGYES vagy. Kazettás adapterrel sem szól rosszabbul egyébként. Legalábbis nálam. Dolby Noise Filter meg arra való, hogy leszedje a zajokat. <_<

Link to comment
Megosztás:

Ugyanezt eljátszhattad volna egy CAR400-as MAGNÓval. Ott is be lehet kötni direktbe, ha ÜGYES vagy. Kazettás adapterrel sem szól rosszabbul egyébként. Legalábbis nálam. Dolby Noise Filter meg arra való, hogy leszedje a zajokat. -_-

énis ezt a kazettás adaptert akartam nyomatni amikor megvettem a cucut, de miután megvettem az adaptert se volt jó szétszedtem azt kiderül h egy kis pöcök ami rányomja az olvasót a szallagra elvan törve :rolleyes: vennem kellet egy sony fejegységet <_< :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.