Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

155/80??? -_- arról dobsz majd fel valamikor 1 képet?Érdekes lehet.

Láttad a Pandát nem? Na olyan.. :rolleyes:

Február óta ott figyel a garázsban, csak fel kéne tenni! :D

1-2 óra azt feldobjuk <_<

Link to comment
Megosztás:

Nem valószínű, késődélután pakolászok összefele, meg este 9körül még lemosom a verdát sztem. Sép tiszta legyen má'

Jjaaaa, télleg, ti mentek csobbanásra B) mi meg holnap esküvőre meg lagziba :rolleyes: valahogy most a hátam se kívánja -_- na de annyi baj <_<

És a mai nap legborzasztóbb ténye, hogy elfogyott a kávé falbav.gif még jó, hogy laknak a szomszédban.. :D :)

Link to comment
Megosztás:

Jjaaaa, télleg, ti mentek csobbanásra :D mi meg holnap esküvőre meg lagziba :rolleyes: valahogy most a hátam se kívánja B) na de annyi baj <_<

És a mai nap legborzasztóbb ténye, hogy elfogyott a kávé falbav.gif még jó, hogy laknak a szomszédban.. B) :D

:D :)

Nah nagyapámnak a cipőjét is elvittem a cipészhez. Kurvanyját a volkswagenes tuskónak amelyik bepofátlankodott mellém a rusnya trafójával és nem láttam ki tőle balra és nem tudtam kifordulni csak kb 2 perc mulva.... Gyökér barom -_-

Link to comment
Megosztás:

Kanyját a volkswagenes tuskónak amelyik bepofátlankodott mellém a rusnya trafójával és nem láttam ki tőle balra és nem tudtam kifordulni csak kb 2 perc mulva.... Gyökér barom :rolleyes:

Tartsál magadnál féltéglát :) :D <_< -_-

Link to comment
Megosztás:

Van a csomagtartóban kőműveskalapács... <_<

Az se rossz -_-

Tudod hogyan kell halat fogni? Beöntesz a vízbe egy csomó sört, a halak megisszák, aztán amikor kijönnek pisálni csak összeszeded őket. B)

És ha inkább én iszom meg kint a sört majd bemegyek brunyálni akkor vajon nem jönnek ki? :rolleyes: :D :)

Link to comment
Megosztás:

Az se rossz, csak bent nehezebb öszeszedni őket, mert előnyben vannak. :D

Tudok úfni.. :rolleyes: <_<

Balcsiba sok sört kellene önteni asszem -_- :D

Akkor a bliccen legyen már kötelező a balcsiban piálni B) akár versenyszámot is lehetne csinálni belőle :) B)

Link to comment
Megosztás:

ilyen rohadt erős pillanatragasztó ha ráfolyt az ujjamra, és érzem hogy ott van és feszül, azt mivel lehet leszedni?

Aceton avagy körömlakk lemosó, netán LB hígító <_< ha mégsem akkor gyufát neki :rolleyes: legalábbis a pecákon azzal van rögzítve a véggyűrű, cserélni meg öngyújtóval kell.. -_-

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.