Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Laci erre fele jöttél volna a Balatonra és 175/65 R14-en mehettél volna nyaralni. Ez váltóméret. <_<

Hm..... Milyen szép lett volna. :rolleyes: De már így alakult.

Amúgy uncsim is pont szombaton megy ábrányból győrbe a D kadettel,csak ő M3-Pest-M1

Mi meg ugye országút

Link to comment
Megosztás:

Lenne egy olyan kérdésem hogy mért kattog az injektorom? Már lassan jobban mint a szelepek :rolleyes: . Mit lehet ezzel kezdeni ? én injektor tisztítóra gondoltam de azt is mondták már hogy kikopott.

Szerintetek

Végülis csak egy mágnes szelep, ha kap áramot nyit, ha nem akkor nem. Szerintem a kattogást nem a beporlasztó része csinálja, ezért tisztítóval nem tudsz rajta segíteni. Amíg megy-addíg megy. <_< Szétszedni nem lehet, illetve lehet, de nincs értelme.

Link to comment
Megosztás:

mennyi volt a tárcsafékes hátsó? :D

amúgy itt engem semmi nem fogott meg különösebben, én most a sokküllősre vagyok ráizgulva -_-

Ingyér :rolleyes:

Nah vettem ma egy pergetős botot is B) Szóval már ragadozókra is rámegyünk. B)

ahoz képest hogy vagy 3 éve 1 darab spiccbottal, 1 darab szerelékkel indultunk a balatonra...most 5 darab bot, Ebből 2 fenekezős 2 spicc, és 1 pergetős, meg 1 rakás szerelék, orsók, kapásjelző, szákok stb... <_< Szépen felfejlődtünk :)

Link to comment
Megosztás:

nah, faca vettem 2 műcsalit is most a közeli horgászboltban. Egyik ilyen forgó mozgást produkál meg valami rezonanciát kelt a vízbe ami odavonza a ragadozókat, meg beteg/bolond hal mozgását imitáló csalit is vettem <_<

Ilyen a beteg hal :rolleyes:

P7080014_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Zoli..már azt se mondhatod, hogy csúnya képet csináltam :D -_-

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.