Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Mostanában azt veszem észre,menő az acélfelni,de úgy hogy a pereme polírozva van,bévűl meg matt fekete :D

Az mondjuk teccik <_<

Nekem már megvan a "fényezőm" -_- aki megcsinálja, csak nem akarom levenni a gumit róla, majd ha amúgy is cserélni kell. A koronás anyára viszont kell valami kupak. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Én a télit festeni próbáltam. Nem lett rossz B) Csak egyre több olyan felni van amit én csináltam.. Egyre több olyat láttam vw-ken, opeleken, sőt buzukin is :D

Aztán most erre a gyárifelnire nem teszem fel 1 darabig a dísztárcsákat. Szép fényes, most így harmonizál a sötét üvegekkel <_<

nekem is ugye a tárcsa mindig rajta volt és így annyira szép tiszták maradtak a felnik, hogy én is levettem róla egy ideig..de megint meggondolom majd... -_- :rolleyes: :)

Link to comment
Megosztás:

Azt a Trabit, ami látszik a képeden, majdnem minden reggel látom eltépni a házunk elött, meg kb 2 hete láttam a te verdádat is itt elsuhanni. :rolleyes:

Hol? Mikor? -_-

Azt a Trabit, ami látszik a képeden, majdnem minden reggel látom eltépni a házunk elött, meg kb 2 hete láttam a te verdádat is itt elsuhanni. <_<

Ami az előbb volt betéve ilyen ultrabrutál ültetés, meg ami az astrám mögött áll nem ugyanaz.

Link to comment
Megosztás:

Nem emlékszem már pontosan, de úgy kb 2 hete este felé, olyan 7-8 körül, gondolom Faterod vezette mert bajsza volt! :)

Szerk.: az Csokonai sulival szemben

Igen biztos,sőt tuti. Van hogy vissza kell mennie melóba, és olyankor este fél8 körül végez, és akkor gyün haza.

Szerintem Opeles volt,csak megöregedett a vizsgák miatt :rolleyes:

áááá... <_< már Júni 1.-én megvolt az uccsó vizsgám -_- Az a durva amikor fater felveszi a fekete napszemüvegét, ... :D Kemény tud lenni. Olyan mint az öreg chopperes Paul Teutul. B)

Link to comment
Megosztás:

És a trabiban a képen milyen motor van ,hogy így meg kellett dönteni a kereket? :rolleyes:

Vagy csak eltörött? :D

Szerintem nem a motor fajtája határozza meg az ültetés mértékét, hanem a tulaj elmebetegsége. Erről a trabiról van videó tyutyubon, alig bír megfordulni a sima aszfalton, mert leér az alja mindig. <_<

Láss csodát, zweitakt -_-

Link to comment
Megosztás:

Igen biztos,sőt tuti. Van hogy vissza kell mennie melóba, és olyankor este fél8 körül végez, és akkor gyün haza.

áááá... :rolleyes: már Júni 1.-én megvolt az uccsó vizsgám <_< Az a durva amikor fater felveszi a fekete napszemüvegét, ... -_- Kemény tud lenni. Olyan mint az öreg chopperes Paul Teutul. :D

Te még nem láttad a városban az én verdámat?

szerk: na jó, beismerem, téged egyszerűbb felismerni, a te autódon kivül még csak egy tetősín nélküli fehér f astrát láttam eddig Debrecenben

Link to comment
Megosztás:

Te még nem láttad a városban az én verdámat?

szerk: na jó, beismerem, téged egyszerűbb felismerni, a te autódon kivül még csak egy tetősín nélküli fehér f astrát láttam eddig Debrecenben

Rendszámodat ha tudnám, lehet beugrana. Van 1 jópár astra amit így "rendszámra" ismerek. Pl Piros sedan..GVG, GHW-t is

Link to comment
Megosztás:

Szerintem nem a motor fajtája határozza meg az ültetés mértékét, hanem a tulaj elmebetegsége. Erről a trabiról van videó tyutyubon, alig bír megfordulni a sima aszfalton, mert leér az alja mindig. <_<

Láss csodát, zweitakt -_-

Rosszul fogalmaztam :rolleyes: ,arra gondolok hogy olyan böszmén veszi be a a kanyarokat hogy meg kell dönteni

a kerekeket befele :D egyébként elmebeteg,ezzel nem megy sokat gondolom :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.