Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Most meg kémikus lett... Komolyan leverné meggájvert :rolleyes:

jaja <_<

De azt kuvára nem értem, hogy most ez mi volt????

van ilyen város ami 1ik fele üres,zord,tele veszélyekkel, aztán mászkálsz 1 gyárba,csöveken ereszkedsz, felborult autóban alszol bebújsz 1 csatornába...és kijössz a város népes oldalán? Azért néznék ha mégis lenne ilyen és 1 ilyen kukabúvár kibújna a csatornából...és örvendezne hogy túlélte. Feltenném neki a kérdést, hogy akkor minek másztál be?

Link to comment
Megosztás:

jaja :rolleyes:

De azt kuvára nem értem, hogy most ez mi volt????

van ilyen város ami 1ik fele üres,zord,tele veszélyekkel, aztán mászkálsz 1 gyárba,csöveken ereszkedsz, felborult autóban alszol bebújsz 1 csatornába...és kijössz a város népes oldalán? Azért néznék ha mégis lenne ilyen és 1 ilyen kukabúvár kibújna a csatornából...és örvendezne hogy túlélte. Feltenném neki a kérdést, hogy akkor minek másztál be?

Igen... én is azt néztem hogy túl egyszerű lett volna az első széles utcán elsétálni addig amíg életet talál... <_< Ez a város meg... Hát tudod, elfelejtették az ott lakók hogy van egy másik fele is. Valaki elírta a GPS térképeket, és a hülye amcsik akkor már azt sem tudják hogy létezik. Aki ott lakott az is biztos letöltötte a legújabb térképfrissítést, beütötte az otthoni címét, és nem adott rá találatot. "jah... hát akkor nem ott lakom, keresek mésikat" és elköltözött a másik oldalra -_- így meg kihalt az a fele. Képzeld mekkora hír lesz ha valaki megtalálja. B)

zépé... morrisons... mennyi pénze van egyeseknek... (rajtam kívül mindenkinek :D B) :) )

Link to comment
Megosztás:

Igen... én is azt néztem hogy túl egyszerű lett volna az első széles utcán elsétálni addig amíg életet talál... :rolleyes: Ez a város meg... Hát tudod, elfelejtették az ott lakók hogy van egy másik fele is. Valaki elírta a GPS térképeket, és a hülye amcsik akkor már azt sem tudják hogy létezik. Aki ott lakott az is biztos letöltötte a legújabb térképfrissítést, beütötte az otthoni címét, és nem adott rá találatot. "jah... hát akkor nem ott lakom, keresek mésikat" és elköltözött a másik oldalra <_< így meg kihalt az a fele. Képzeld mekkora hír lesz ha valaki megtalálja. B)

zépé... morrisons... mennyi pénze van egyeseknek... (rajtam kívül mindenkinek -_- B) :D )

Jártok a morrisons-ba ?:):O

Link to comment
Megosztás:

Igen... én is azt néztem hogy túl egyszerű lett volna az első széles utcán elsétálni addig amíg életet talál... -_- Ez a város meg... Hát tudod, elfelejtették az ott lakók hogy van egy másik fele is. Valaki elírta a GPS térképeket, és a hülye amcsik akkor már azt sem tudják hogy létezik. Aki ott lakott az is biztos letöltötte a legújabb térképfrissítést, beütötte az otthoni címét, és nem adott rá találatot. "jah... hát akkor nem ott lakom, keresek mésikat" és elköltözött a másik oldalra :D így meg kihalt az a fele. Képzeld mekkora hír lesz ha valaki megtalálja. :D

zépé... morrisons... mennyi pénze van egyeseknek... (rajtam kívül mindenkinek :) :P B) )

B) :D :D

Nem csípem az amcsikat :rolleyes: <_<

Link to comment
Megosztás:

Nem a beugró, hanem a bent-tartózkodás-folyadékpótlás. Vagy csak a barátnőm iszik ennyit? :) <_< -_- B) (pfúúú ez szemétség volt... még jó hogy mostanában nem olvassa a fórumot :D )

Nem mondtad még neki, hogy nem ott kell kezdeni az ivást? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nem mondtad még neki, hogy nem ott kell kezdeni az ivást? :rolleyes:

De hogyha nem én viszem, hanem ott találkozunk, akkor én sem mehetek alapozás után, mert nem áll szóba velem, és ő is hülye lesz addig kezdeni, amíg nem én fizetem <_< -_-

Amúgy se szeretem azt a helyet mert egyszer belehullottam a medencébe, egyszer meg letettem magam a terasz lépcsőről, kicsit gyorsabban mint terveztem. Haragszom rá :D

Link to comment
Megosztás:

De hogyha nem én viszem, hanem ott találkozunk, akkor én sem mehetek alapozás után, mert nem áll szóba velem, és ő is hülye lesz addig kezdeni, amíg nem én fizetem :rolleyes: <_<

Amúgy se szeretem azt a helyet mert egyszer belehullottam a medencébe, egyszer meg letettem magam a terasz lépcsőről, kicsit gyorsabban mint terveztem. Haragszom rá -_-

Bazzzz :) Megvillantál mi? B)

Melegben már elég necces lent lenni B)

:D

Link to comment
Megosztás:

Erről abszolút a hely tehet -_- :D

Persze. Miért mire gondoltál? <_< Morrisons2-ben is a ruhatár felé vezető lépcsőn fejeltem meg minden egyes pénteken azt a b-zi csövet. :rolleyes: Nem való nekem ilyen veszélyes hely. Maradok a söröcskémmel a szobámban :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.