Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Mivel látom, nem igazán vágod a témát

-_- :D :)

Már bocs de tartok tőle, hogy az utóbbi 4 évben több(féle) motor- és hajtómű olajat láttam mint itt az összes topictárs együttesen :D nem csak aszfaltot gyártok hanem vezető-gépész is vagyok a cégnél avagy a gépekkel én (is) foglalkozok, soroljam tovább? :rolleyes: Szerintem hagyjuk B) úgy sejtem mindketten okosabbak vagyunk a másiknál B) csak én nem megmagyarázni akarok dolgokat hanem az embereket rávezetni, hogy ne a "készet" várják.. <_<

Link to comment
Megosztás:

Akárcsak nekem :rolleyes: a bringámon én se tudok hátulra blokkoló féket csinálni csak előre -de az nagyon fog :) 1x sikerült is egy kanyarban taknyolnom vele :D a kocsi szintén ugyanez csak ott a kézi nemigazán akar 40-50-es menet közben nagyon blokkolni de amúgy baromi jót fog a 4 <_< főleg ha bal tappanccsal lépek bele.. B) B)

Lefestettem a versenybringám, és fordítva raktam vissza a fékbowdeneket, gondoltom majd megszokom. Aztán egyszer jöttem haza ezerrel, a házunk előtt kint volt a szomszéd csaj a barátnőivel, gondoltam faralok egy faxányossat, és én lepödtem meg a legjobban amikor megállt az elsőkerék, és átfordultam. :D Csak a kisújjam tört el. Mehettem be az asszonyhoz a kórházba. -_- :D

Szóltak, ogy reggel visszük alétrát, ne felejsem el kihozni. Ahogy elképzelem magam rövidnaciban, polóban, bakancsban, egy "Balaton" feliratú kalapban napszemcsivel, az egyik kezemben egy hűtőtáskával, a másikban egy 3X9 fokos alulétrával, hááát, lehet torlódás lesz az úton, amikor kiállok várni a kocsit. :D

Link to comment
Megosztás:

-_- :D :)

Már bocs de tartok tőle, hogy az utóbbi 4 évben több(féle) motor- és hajtómű olajat láttam mint itt az összes topictárs együttesen :P nem csak aszfaltot gyártok hanem vezető-gépész is vagyok a cégnél avagy a gépekkel én (is) foglalakozok, soroljam tovább? :rolleyes: Szerintem hagyjuk :D úgy sejtem mindketten okosabbak vagyunk a másiknál B) csak én nem megmagyarázni akarok dolgokat hanem az embereket rávezetni, hogy ne a "készet" várják.. <_<

Úgyis csak az olajat olvassa, másrészt meg a TC jobban tudja. Ne kötekedj már itt az alig pár10 éves tapasztalatoddal. Őt nem lehet félrevezetni :P :D B) :D

Link to comment
Megosztás:

Lefestettem a versenybringám, és fordítva raktam vissza a fékbowdeneket, gondoltom majd megszokom. Aztán egyszer jöttem haza ezerrel, a házunk előtt kint volt a szomszéd csaj a barátnőivel, gondoltam faralok egy faxányossat, és én lepödtem meg a legjobban amikor megállt az elsőkerék, és átfordultam. :) Csak a kisújjam tört el. Mehettem be az asszonyhoz a kórházba. :rolleyes: B)

Szóltak, ogy reggel visszük alétrát, ne felejsem el kihozni. Ahogy elképzelem magam rövidnaciban, polóban, bakancsban, egy "Balaton" feliratú kalapban napszemcsivel, az egyik kezemben egy hűtőtáskával, a másikban egy 3X9 fokos alulétrával, hááát, lehet torlódás lesz az úton, amikor kiállok várni a kocsit. <_<

megnéztem volna azt az esést... B) :D -_- :D azóta már minden út előtt fék ellenőrzés van igaz? :D

Link to comment
Megosztás:

Küldök róla visszafogottam képet, és cseréld ki a linket :rolleyes: <_< -_-

Nem kell, már nem tudok mit csinálni vele :D

Nem hiszem hogy bele kötnek, hiszen semmi olyasmi nem látszódik. Mintha nagyon nagyon lenge melltartóba meg bugyiba lenne, nincs ebbe semmi rossz. SZERINTEM :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.