Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Bezzeg azt szeretnéd ha a himbi limbidre tekeregne mi? :D

Aztán meg úgy elszorítaná a vérkeringését, hogy beleájulna -_-

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Azért én is képben vagyok <_< nagyjából csak egy hónappal vagyok lemaradva :D :rolleyes: esküszöm azt hittem, hogy még június van.. B) :) B)

Link to comment
Megosztás:

Visszamentem a saab bontóba, egyrészt már régen beszéltem velük, másrészt kellett egy antenna. Még mindig halál jófej mindenki, és ingyen kaptam egy tök zsír antennát. <_<

háát akkor tényleg jófejek:) ennyire bírnak vagy visszatérő vendég vagy már ott? :rolleyes: -_-

Link to comment
Megosztás:

háát akkor tényleg jófejek:) ennyire bírnak vagy visszatérő vendég vagy már ott? :rolleyes: B)

Elsőre is nagyon rendesek voltak, pedig akkor csak odagurultam, hogy támasszunk már felnit a kocsihoz, hogyan nézne ki rajta. Sajnos akkor nem volt, de megnyugtatott, hogy 120e lenne az ára. :D

Egy testvérpár a tulaj, halál jófejek. :D Nem úgy mint az opel bontóban, itt 500méterre...inkább autózom 2km. :)

Szerintem hagyott már ott annyi lóvét, hogy ez már bónusz neki.. <_<

Annyira még nem sokat. B) -_-

Link to comment
Megosztás:

hang szempontjából mivel lehet jobban járni? sportlégszűrő vagy hátsó sportdob? :D :rolleyes:

Ha a hang számít akkor sportdob, de ha sokat jársz városon kivül, akkor elég idegesítő tud lenni a hangja, belefájdul az ember feje. :) Én nem tenném fel az autómra egyébként, de Én nem Te vagyok! -_- Mindenki azt csinál, amit szeretne! <_<

Link to comment
Megosztás:

Ha a hang számít akkor sportdob, de ha sokat jársz városon kivül, akkor elég idegesítő tud lenni a hangja, belefájdul az ember feje. :) Én nem tenném fel az autómra egyébként, de Én nem Te vagyok! -_- Mindenki azt csinál, amit szeretne! :rolleyes:

aha..köszönöm, az igazat megvallva nem igen bízok a sportszűrőben szal akk inkább a sportdobon fogok gondolkodni :D <_<

Link to comment
Megosztás:

A direkt szűrőnek tud szép hangja lenni, de szerintem 10 autóból mondjuk 1 autónak lesz "dögös" hangja tőle, szóval nehéz eltalálni a jó fajtát belöle, meg sok bonyodalom van vele, állandóan tisztítani, odafigyelni rá, de ugyenez a sport levegőszűrőnél is megvan.

szerk: mármint, hogy gyakran kell a sport levegőszűrőt is tisztítani!

Link to comment
Megosztás:

aha..köszönöm, az igazat megvallva nem igen bízok a sportszűrőben szal akk inkább a sportdobon fogok gondolkodni -_- :rolleyes:

Inkább szedd le az egész rendszert <_<

Itt egy tuti kipuff :D

103_0351.jpg

Link to comment
Megosztás:

aha..köszönöm, az igazat megvallva nem igen bízok a sportszűrőben szal akk inkább a sportdobon fogok gondolkodni <_< :rolleyes:

Jó reggel mindenkinek!

Jobban is jársz a sportdobbal, élvezhetőebb a hangja! Direkt szűrőnek nekünk semmi szükségünk (majd ha esetleg valaki bele paszíroz egy V12-est az Opeljába, akkor talán -_- ) Hangja annyiban lenne más, hogy X fordulatszám felett, hirtelen gáznál olyan hangja van a levegőnek, mintha nagy porszívóval szívnák. És állítólag ( sőt majdnem bisztos ) sokkal több piszkot enged át, ami nem jó a motornak.

Link to comment
Megosztás:

Jó reggel mindenkinek!

Jobban is jársz a sportdobbal, élvezhetőebb a hangja! Direkt szűrőnek nekünk semmi szükségünk (majd ha esetleg valaki bele paszíroz egy V12-est az Opeljába, akkor talán <_< ) Hangja annyiban lenne más, hogy X fordulatszám felett, hirtelen gáznál olyan hangja van a levegőnek, mintha nagy porszívóval szívnák. És állítólag ( sőt majdnem bisztos ) sokkal több piszkot enged át, ami nem jó a motornak.

egy darabig volt benne és nemrég vettem ki. A hangja sztem szép volt de a motor előtérbe került és fontosabbanak tartom -_- :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

:D Robbanásveszély ! XD :) B)

Az :D ha ismernéd a gazdáját tudnád miért is :rolleyes: DUV-ban úgy kezdte, hogy:

-Tudsz róla, hogy reggel rád fogom gyújtani a sátrat?

-Tudsz róla, hogy utána hol keresd a kocsidat? -_- B)

Szerintem mégis jobbnak látta ha nem akar nejlont gyújtogatni.. <_< :D

Link to comment
Megosztás:

Az :D ha ismernéd a gazdáját tudnád miért is :rolleyes: DUV-ban úgy kezdte, hogy:

-Tudsz róla, hogy reggel rád fogom gyújtani a sátrat?

-Tudsz róla, hogy utána hol keresd a kocsidat? -_- :)

Szerintem mégis jobbnak látta ha nem akar nejlont gyújtogatni.. <_< B)

B)

Piromániás kicsit ? :D

Na lépek kicsit bütykölök , még vissza térek ! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.