Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Kitartás,én 2 hete voltam szájsebészeten :rolleyes: csak nekem kivésték a fogam,mert olyan vékony pereme volt

hogy nem tudta megfogni,illetve szét is repedt volna <_<

De nem fájt,csak rossz volt hallani ahogy kapar,meg szikével nyúlkál a számban -_-

Más téma:Tegnap vettem új hall jeladót,be is szereltem,de az elosztóval együtt tudtam csak elhozni.

Na most az a kérdésem,hogy az lehetséges hogy azért nem húz rendesen az autó

mert be kell lőni hogy hogyan a legjobb a gyújtás?

Most itt arra gondolok,hogy ha elkezdem tekergetni a hall jeladót a fémházzal eggyütt ,akkor ugye csökken vagy nő az alapjárat.

Ezt ha forgatom,előbb utóbb belehet állítani,vagy mi a mádá fákát csináljak? :D

Köszcsi aki(k)válaszol(nak) :)

Nekem múlt héten húztak egyet, már csak 2 van meg a bölcsességfogaim közül.

Nem kellett volna levenni azt a fémházat, most állíttathatod be az előgyújtást. A beállítás menete: diagcsatiban azokat a lábakat átkötni, ami a hibakódkivillogtatáshoz is kell, kocsit így beindítod, strobival az 1-es henger gyújtókábelére csatlakozol, és a vezérműfedél lebontása után ott kell valami jeleket strobival nézni, aszerint beállítani annak a fémháznak a pozícióját.

Fastra bandából ki tervezi, hogy lelátogat a blitzre?

Valszeg én is szombaton.

Link to comment
Megosztás:

hidd el, addig van az aranyélet amig eltartanak anyádék :rolleyes:

Persze ezt meg is értem, de ha én nem tudok aludni, akkor max. be kapcsolom a TV-t és nézek valami hülyeséget....bezzeg ha én élnék eggyüt az asszonnyal, nem TV-t kéne néznem ha nem tudok aludni.....stimmt ? <_< -_-

Link to comment
Megosztás:

jó, még kölyök vagyok, de akármikor ilyen problémám volt, és mellettem volt az asszony, nem kellett tvz-nem na -_-

Közben is lehet TV-zni. :rolleyes: :D Csak azt ne próbáld ki hogy amikor lemaradsz valamiről a filmben akkor visszatekersz, mert ahogy a kezedbe kerül a távirányító csúnyán néznek, és még csúnyábbat mondanak. :) <_<)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.