Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Gabi!

Valahol visszább írtad az elérhetőségüket a szilentgyártóknak.

Namost. Mivel kicsit messze lakom Pesttől, igy esetleg majd ha aktuális lesz, megkérhetek valakit, hogy adatok leadása után vegyen nekem egy garnitúrát a lengőkarokhoz, aztán postázza má' el nékem utánvéttel?

Link to comment
Megosztás:

és azóta nem költesz más vasakra ebből a megfontolásból :?: :D

pedig ecsém nem gyenge papucs vót rajta meg a bőr benne :roll:

erre az astrára még nem költöttem!jo volt közben egy 2 éves fiatom(botlás) dehát felborult!szar szemét szar auto volt!ki tudta hogy ez igy borul a kanyarba...mind1.vettem a kombimra is szép papucsot. 8)

Link to comment
Megosztás:

Ki kell deríteni mi a hibás...

Ergo vagy szervíz és hibaolvasás(3-6e forint, hacsak nincs ismerősöd), vagy ha a tiednél is lehet, (nem tom) akkor ki kell villogtatni..

mi az hogy kivillogtatni???elvittem volna Én szerelöhöz,de mára elmult neki!!!mivan ezzel a kocsival?meggyogyult?Tuti a szerelönél nem csinálja!

Link to comment
Megosztás:

Szedett le valaki mostanában astráról kormányt?

Hogyan kell humánus eszközökkel leszedni,mert állítólag elég jól felszórítják a gyárban az eredetit?

Beszertném böröztetni,ezért kell majd valószínűleg levenni!

Kozepe levesz, csavar kicsavar, majd nekiall ket oldalrol huzni a kormanyt!

De vigyaz pofon ne vagd magad ha lejon!!!!

Link to comment
Megosztás:

Kozepe levesz, csavar kicsavar, majd nekiall ket oldalrol huzni a kormanyt!

De vigyaz pofon ne vagd magad ha lejon!!!!

Csak ha nincs benne légzsák. Az AIRBAG-es kormánynál középen nincs semmi, amit le lehetne pattintani! Ott valahogy másképp oldották meg a felfogatást. :roll:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.