Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Semmire, csak mindenkiről alkotok egy képet magamban, és nem szeretek csalódni amikor a valóságban is találkozok velük. :rolleyes:

Írj egy listát hogy kiről mit gondolsz, aztán nézd meg pár év múlva. Kíváncsi vagyok milyen fejet vágsz amikor évekkel később visszaolvasod <_< Nekem volt egy csomó papír amire csak úgy irkáltam valamit ami akkor tök jó reálisnak tűnt. Aztán évekkel később megtaláltam egy fiók aljában és röhögtem egy fél napot rajta hogy mekkora baromság. -_-

Link to comment
Megosztás:

Írj egy listát hogy kiről mit gondolsz, aztán nézd meg pár év múlva. Kíváncsi vagyok milyen fejet vágsz amikor évekkel később visszaolvasod :rolleyes: Nekem volt egy csomó papír amire csak úgy irkáltam valamit ami akkor tök jó reálisnak tűnt. Aztán évekkel később megtaláltam egy fiók aljában és röhögtem egy fél napot rajta hogy mekkora baromság. <_<

mennyi idő után nézted meg újra?

Link to comment
Megosztás:

Hehe, bizonyára érdekes lehet, hogy rólam mit gondolnak akik még nem találkoztak velem. Pláne akik már találkoztak... <_< -_-

Olyanra gondolsz, mint például, az "élőben is ilyen beszólós-e"? B) :D Vajon ez honnan jutott eszembe... :rolleyes: :)

Link to comment
Megosztás:

Például hogy nem tudod megkülönböztetni a kéket a jégfehértől B) <_<

Dehogynem, a tied az kék. -_- Aki melletted állt az meg még kékebb volt. Az enyém meg fehér. :D

Olyanra gondolsz, mint például, az "élőben is ilyen beszólós-e"? :D :) Vajon ez honnan jutott eszembe... :rolleyes: B)

Erre mindenki tudja a választ. :D

Link to comment
Megosztás:

Hali. Akarok venni Gsi üléseket de nem tom h mennyi ezeknek a reális ára. Tudtok ebbe segíteni?? Köszi :D

Én a komplett első hátsó garnyitúrát, ajtókárpitokkal tetőkárpittal, első szőnyeggel együtt vettem 13-ért asszem (lehet hogy 15 volt. Már tudja f.sz :rolleyes: ) Bár ahogy elnézem raccsinbazárt, ott egy darab ülést adnak 15-ért <_< :) -_- )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.