Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ó jaj. Akkor hétvégén már sörözünk? <_<

Akkor nálam már az van :rolleyes: nem is gondoltam volna, hogy bal kézzel is fel tudok bontani egy dréhert :) -_- :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor még egy kérdés. Hol van szerencsétlen kutya akit kilakoltattak? :D

Szerintem mögöttük. :D

Na, talán egyszer. :rolleyes: Csak hogy igazad legyen. :) De ha osztom az órák számát az elszívott egy szállal, messze nem jön ki egy napra egy doboz. B)

Bagózól Dita? -_- <_<

Fastra bandából ki tervezi, hogy lelátogat a blitzre?

B) Először úgy volt, hogy péntek-szombat, de lehet bejátszik a vasárnap is. Akkor is elmegyek ha kibacnak itthonról. Sőt akkor tuti elmegyek. :D

Link to comment
Megosztás:

Szerintem mögöttük. B)

Bagózól Dita? <_< :rolleyes:

:) Először úgy volt, hogy péntek-szombat, de lehet bejátszik a vasárnap is. Akkor is elmegyek ha kibacnak itthonról. Sőt akkor tuti elmegyek. B)

Vasárnap semmi sem lesz, csak egy rakás másnapos/aznapos humanoid.

Most viszont meccs, jó ez a HD. -_- :D

Link to comment
Megosztás:

Attól a naptól ne várjál sokat :rolleyes: <_<

Vasárnap semmi sem lesz, csak egy rakás másnapos/aznapos humanoid.

Most viszont meccs, jó ez a HD. -_- :D

Azt mondjátok akkor már nem lehet értelmesen csevegni senkivel? És nekem ez mióta gond? :) Adjatok egy darab fát, és elbeszélgetek vele. B)

Link to comment
Megosztás:

Azt mondjátok akkor már nem lehet értelmesen csevegni senkivel? És nekem ez mióta gond? :D Adjatok egy darab fát, és elbeszélgetek vele. B)

Akkor van számodra egy kedvezményes ajánlatom :) van itt a faluban egy kicsit zsibbadt agyú srác, na az pl lécdarabbal szokott telefonálni :rolleyes: <_< -_-

Link to comment
Megosztás:

:D nem

Dáwid merre van? Megint betyárkodik valamerre :P

Éppen menti magát. A Drift-bömbiről elkezdtük leszedni az előző dekort, és az üvegszálas motorháztetőről lehúztam a matricával együtt a metálkéket is -_- :D (Merje valaki azt mondani hogy nem ragad rendesen a matricánk... :P :) )

sztem most tart májusnál!! :D B) :rolleyes: B) ;) ;)

Júnit is befejeztem :P Már teljesen naprakész vagyok papíron. Az összes lezárt hónapot megcsináltam <_<

Nah ittvagyok, tessék pörögni :P ;) (tiszta jó hogy tőlem mozog a fórum :D :D )

Link to comment
Megosztás:

Júnit is befejeztem :) Már teljesen naprakész vagyok papíron. Az összes lezárt hónapot megcsináltam :rolleyes:

Nah ittvagyok, tessék pörögni B) :D (tiszta jó hogy tőlem mozog a fórum -_- :D )

jólvan büszkék vagyunk rád :P <_< B) pörgünk is :D vezetnek a hollandok is.. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.